Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - hexdrunker reflections
Added 14 Jul 2024

hexdrunker reflections

@hexdrunker_reflections
Number of subscribers: 32 513
Photos: 1,790
Videos: 78
Links: 893
Description:
@doubletop tribe leader All the links: https://linktr.ee/doubletop.io

👥 Number of subscribers

32 513
Average/Day:: -35
Average/Week:: -304
Average/Month:: -719

👁️ Average views per message

8 044
Average/Day:: 7,890
Average/Week:: 6,239
ERR: 24.74%

📊 Messages per Day

1.9
Last day: 3
Week average: 1.7
Average per day: 1.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 11,500 24-10-04 14:34
Hard mode / Easy mode1-2 скріншотиЯкщо ви подивитесь на графік бітка або альти, то зазвичай фаза активного зростання триває декілька місяців. Іноді навіть менше. Решту часу йде розпил, консолідація — там, де більшість втрачає кошти. Активна стадія зростання - easy mode. Choppy market, консолідація - hard mode.Риночек зараз стоїть на стику між easy mode & hard mode. Зараз найцікавіший для роботи час. Бо коли піде easy mode, зайти в щось буде важко, чисто морально. Вчора було ще на х% дешевше. Почекаю відкату. І так раз-раз і easy mode підійшов до завершення.Тому зараз треба мати максимальний фокус. Треба бути готовим до easy mode і виходу з консолідації. Найбільші профіти десь поруч, як було в січні-лютому-березні. Їх забрали ті, хто зайшов в жовтні. Важко було ейпити кудись без профіту, коли все навколо сильно виросло, навіть, я би сказав, дало ікси. Можна десь помилитись, десь виявитись занадто 'greedy', отримати декілька стоп-лосів, як було у мене з FTM. Але в кінці всі старання будуть виправданими. 3 скріншотНа прикладі солани 2023 року. Ви могли 3 рази зловити стоп перед пробиттям $30, ринок був choppy:перший раз - пішов імпульс, вперлись в 30, здається що зараз пробʼємо, вкатило;другий раз - повернулись до рівня, ну точно пробиття, вкатило;третій раз, ну вже наче пробили, беру на відкаті, вкатило;четвертий раз, трейд з РР 1 до 50.Таким чином, ви втратили 3 рази по 10,000 долл, а на четвертий отримали 500к. Треба розуміти, що це все на папері і в реальності не так. Але суть зрозуміла. ВисновкиТе, чим зараз займаюсь я та сквад, якраз спроби затаймити той самий вихід з hard mode у easy mode. Ми класно затаймили з частиною активів, частину дали пізно, ринок вкатив. Але, якщо це дійсно був злом структури на 66к, а зараз фад через Ізраїль, який наступного тижня закінчиться - ми на порозі great times.А тут вже вибір за вами, чи гратись в ці ігри, чи ні. Якщо ні - то просто слідкуйте, стейкайте eth/sol/btc/bnb (що в вас там є) і фарміть дропи/APR і насолоджуйтесь, коли піде наступна хвиля. Якщо хочете - то будьте готові, що може вийти все далеко не з першої спроби. Проте коли вийде, ви забудете про попередні спроби. Далі головне не стати сильно greedy і почати вчасно фіксувати прибутки.Stay focused. #BUILD😎hexdrunker reflections😎
👁 11,200 24-10-03 09:40
Що відбувається?Чесно кажучи, не закладав, що конфлікт Іран-Ізраїль може так впливати на крипту. Ще дуже давно писав, що відповідь від Ірану на ліквідацію ключових фігур Ізраїлем точно буде, питання лише коли і як. І от вона сталась, тому давайте розбиратись.▫️Позачора писав в скваді, що найбільший ризик в цьому конфлікті для нас це ціни на нафту. Але навряд країни сходу прям заблокують постачання до США, там далеко не всі підтримують Іран. Трохи натягнуто, як на мене, щоб це стало колапсом. ▫️Загалом, я передбачав корекцію і без цього інфошуму, та саме зняття рівня 62,320 зі сквізом нижче. Але закладав, що вона буде більш швидка, тобто зі швидким продовженням далі нагору. Прокинулись, а сквіз вже був і ми його перекрили. Або взагалі, що обмануть і не знімуть. ▫️Зараз ринок застряг перед черговою невизначеністю — яка буде відповідь Ізраїлю і які будуть наслідки. Я подивився трохи ютуб, історію Ізраїлю. Навіщо я туди пішов я не знаю. Думав, що зможу так зрозуміти, як на це реагувати. Але не зрозумів 🙂▫️Поки ми над 60к виглядає ОК. Але реакція на цю зону мені не дуже подобається і це через невизначеність. Хочеться думати, що ринок це "схаває" і ми підемо далі. Бо якось дивно, що ракети і по крипті прилетіли. Камон. ❤️Зараз:no leverage, no margin trades, no futures trades;чекати якогось сигналу, що ситуація вирівнюється, біток перекриває випадання, залітати в альту, яка зараз показує силу на продовження;змінювати стратегію, якщо перехай на 65к був фейковим;ВисновкиДопоки ми вище 60к все в рамках початкового плану з корегуваннями на конфлікт. Якщо підемо нижче, максимум щоб я розглядав — 57к. Якщо ще нижче, можна казати, що імпульс фейковий і чекати на перелоу. Але поки такий варіант навіть розглядати не хочу, не логічно для мене.Сподівайся на найкраще, готуйся до найгіршого.
👁 9,500 24-09-16 16:28
🌸Market snapshot 16.09 Ситуація знову неоднозначна, якоїсь конкретики на зараз в мене немає, але хочу поділитись з вами своїми думками.Чесно кажучи, дуже засмучений, що ми отримали rejection від зони ~$60,000. Тиждень закрили "ніяк", хоч і вище відкриття місяця, але нижче необхідного рівня.Весь імпульс, який дали в пʼятницю, закатали. Структура на вищому ТФ досі низхідна, а обʼєми відсутні. Локально ситуація теж не радужна. Барта намалювали і далі давимо вниз.Тим часом Ефір пробив дно в парі до біткоїна. Подивимось, що буде далі. Чи послідує за зняттям якесь повернення рівня 0.04, чи це втрата цього рівня і пошук нових? Фундаментально та по сантименту ефір гірше з кожним днем.По макро, ринок спочатку ставив на зниження на 25 б.п., потім на 50, потім знову на 25, і зараз різко змінились настрої на 50 б.п. знову. В середу вийде рішення, треба бути дуже обережними в цей день, адже може бути висока волатильність.Тому наразі залишаємось в safe mode, виключно з короткостроковими спекуляціями / ончейном.😎hexdrunker reflections😎
👁 14,400 24-08-29 13:38
Berachain і до чого тут нумерологіяВпевнений всі люблять дати, а тим паче ті, на яких ми можемо очікувати наші ікси. Не дивлячись на те, що це поки всього чутки, хочу поділитись з вами можливими датами запуску mainnet Berachain.▫️69Сподіваюсь всі пам'ятають, що Берачейн це культ. Команда реально поважає нумерологію і любить давати анонси в мемні дати. Наприклад, вони зібрали раунд 20 квітня (4.20) на суму $42 млн при оцінці $420.69 млн;Враховуючи, що чекати квітень 2025 року трохи занадто (хоча вони ізі можуть🐻), 6 вересня виглядає досить непоганою датою;Тим не менш, складно уявити, як вони можуть встигнути все підготувати до цього часу, тому ця дата поки все одно сумнівна.▫️18-19 вересня під час конференції TOKEN2049 в Сінгапурі20к людей, Берачейн звісно ж будуть на конфі, тому можуть захотіти гучно запуститись, анонсувавши запуск мейннету на велику і в середньому смартову аудиторію;▫️Ще декілька варіантів з перевіреним джерелом інформації "кум знайомого скинув":• “Десь в вересні” — за словами учасника Nansen Alpha, в якого "багато знайомих працює в Берачейн екосистемі", запуск десь у вересні;"Протягом тижнів” — за словами Бера-інфла MAX LONG;“В жовтні” — за словами Бера-інфла Ser;“early October or mid October” — за словами наших знайомих з екосистеми.ВисновкиОтже, як бачимо, конспірологів та інсайдерів вистачає. Є ще багато інших думок, писати про це немає великого сенсу, адже ніхто не знає дату на 100%, можливо навіть Smokey (поки).Серед всіх теорій вважаю найбільш переоціненою 06.09 — наразі на неї надто багато уваги концентрують люди.💡ТакожЯкщо очікування від 06.09 не виправдаються, мейннет не запустять, а фліппери влаштують через це панік-сейл або понесеться фад про чергове перенесення мейннету на невизначений термін, можна буде розглядати підбір сильних колекцій на корекції.За цим всім треба буде слідкувати в моменті і чекати, чи дадуть суттєві знижки в вересні.😎hexdrunker reflections😎
👁 15,200 24-08-12 12:54
🌸Market snapshot 12/08 - макро, біток, дно для ефіра та хай по домінації?Залітаю в новий робочий тиждень і вже підготував для вас думки по ринку. Го дивитись, що ми маємо!▫️MacroЦього тижня в середу о 15:30 в нас виходять дані по інфляції (CPI). Очікується, що вона буде незмінна. Як ви розумієте, якщо вона виросте буде дуже погано. Залишиться незмінна — просто погано. Якщо буде падати — топчик.За умови росту інфляції ставку не можна понижати, в такому випадку ринок продовжить скатуватись вниз. Ринок не розуміє, чого очікувати в середу, тому ми і бовтаємось на місці.▫️Трохи історіїЯкщо подивитись на те, як реагує крипта на ставку ФРС, то ми побачимо дамп в моменті, але далі — швидке відновлення та вихід на нові хаї. Питання в тому, чи був той дамп?▫️Bitcoin Dominance BTC.DВиглядає дуже цікаво, закололи рівень 57% і пішли вниз. Можливо, для когось це був ключовий рівень для прийняття рішення. І хтось міг зробити поспішні висновки. Зараз було б добре побачити реакцію від цього рівню на 55-54, і тоді можна буде сказати, що хай поставлено 😉.▫️Порівняння з минулим цикломДо речі, щодо домінації. Ще в кінці 2023 накидав як приблизно може піти цей цикл, накладаючи паттерни минулих. Поки ідеально вкладаємось! ▫️ВисновкиПовна невизначеність по макро, якщо будуть давати діпи, то дивився б на них саме на $ETH (але це NFA). По альті зараз важко зрозуміти, що стане наступним наративом. 😎hexdrunker reflections😎
👁 14,700 24-08-07 21:45
Market thoughts 07.08 (part2)Bitcoin $BTC1D - графік1h - графікТут поки не видно сильних відкупів, сильного відскоку, просто ринок відскочив від певної відмітки і на тих самих ліквідаціях шортів поїхав вгору і зустрів перший резіст. Гарна зона для підбору під 52к, якщо дадуть. Але, скоріш за все, до 14 числа будемо залишатись в невизначеності і потрохи повзти вгору-вниз. Зверху непоганий таргет на 59,569, де багато ліквідацій буде. Одразу закладав би зону під 61к.Ethereum $ETH1D - графік1h - графікНезважаючи вже на 3-тій день надходжень у ETF, показує найгіршу динаміку. Це може бути під тиском багатьох факторів. Чи то джампи назливали много. Чи то різні гаманці активуються, як зараз знайшли $2B в $ETH від Plus Token, але факт залишається фактом. Зону 2700-2800 не втримали і відкочили навіть гірше, ніж біток. Це не привід хоронити ефірку зараз, але в моменті каже про слабкість. Закладаю, що є варіант перелою на ефірі, в той чаc як біток може не зробити перелою. В такому випадку, дивився б на ефір біля 2к. Зони зверху - 2600-2800.Solana $SOL1D - графік1h - графікПоказує найкращий перфоманс. Відкочили сильніше за всіх, тут вже не інертно, тут зайшов обʼєм. В такі моменти дуже важливо це відслідковувати. Хтось прям біддить солану дуже сильно. Зони на підбір - під 130. Зверху навіть не буду казати. Не дивився б її під хедж чи шорт. Найсильніший актив з тір-1 на зараз. Ще важливий фактор, пара SOL/ETH на ATH. Це відкриває для нас свого роду price discovery.Нижче, проголосуйте, будь ласка, як ви гадаєте👇😎hexdrunker reflections😎
👁 15,100 24-07-31 09:25
PUFF MINT UPD▫️Пройшов мінт NFT, про який я писав тут.Якщо дивитись на класичну NFT Dealer, то поточна ціна десь $130+. У ній зашито 4070 COOK, а це дає оцінку приблизно $160+ млн FDV, Renzo має оцінку $650 млн.▫️Що можна зробити?Чекати на конвертацію PUFF в COOK. TGE COOK – жовтень 2024 року. З попередніх розрахунків виглядає як спалювання грошей.▫️Продавати або холдити?Тут ми ставимо на те, що мем не отримає подальшого розвитку. В ідеалі вони повинні еволюціонувати в гру з огляду на їх UI, лор і т.д. Але досі не зрозуміло, що вони робитимуть, коли і як.▫️Відкуповувати NFT?Виглядає непогано з точки зору математики. Але ви морозите ліквідність у розрахунку на 2-3х на рік. Із ризиками не отримати ікси. З іншого боку, це може бути вигідніше, ніж будь-який сейл нод на поточному ринку. Якщо ви шукаєте пасивний заробіток або пасивний рект у крипті, то це може бути гарною можливістю.ПідсумокPUFF я продаю. За результатами кейсу, у мене вийшов ±БУ. NFT відкупляти чи ні, має бути ваш індивідуальний вибір, залежно від депозиту та підходу. Якщо ринок не буде рости, то і на NFT ви не заробите. Якщо буде, то знайдуться більш плюсові кейси.Але ще раз повторю: виглядає краще, ніж будь-який сейл нод.😎hexdrunker reflections😎
👁 14,700 24-07-23 18:01
PUFF UPD part 2Конвертація▫️Зараз supply PUFF 888M токенів. Із саплаю заблокують/спалять - 300М PUFF; Усі PUFF, на які купляться NFT, спаляться - 6M PUFF; Усі PUFF, які конвертуються в СООК, спалять; Разом: 888M-306M=582M PUFF буде доступно для конвертації на 200М COOK.▫️Якщо сконвертують усі інші $PUFF в $COOK, то: 200M $COOK/582 $PUFF=0.34 $COOK за кожен $PUFF; COOK= 0.3$; FDV $1.5B.▫️Якщо сконвертують тільки половину $PUFF в $COOK, то: 200M COOK/291М PUFF=0.69 COOK за кожен PUFF; COOK= 0.15$; FDV $750М; У решти PUFF FDV $29M.Висновок:Конвертувати PUFF абсолютно не вигідно. Ми купуємо токени за дуже завищеною оцінкою.Тим, хто конвертуватиме першим, обіцяють вигідніший курс, але навряд чи він перекриє всі мінуси.Підсумок:• NFT купувати вигідно, але шанс купити не великий. Оскільки охочих буде в десятки разів більше, ніж суплая. Але треба пробувати; Конвертувати точно не вигідно; Залишатися з PUFF не особливо хочеться, тому що ми просто купуємо лотерейний квиток; Купувати зараз з ринку в розрахунку на зростання або на участь у мінті - великий ризик. 😎Мій план:• Якщо токен відросте ближче до 0.2$, я буду зливати і його, і BMT; Якщо ні, то буду пробувати брати участь у NFT мінті; Якщо не вийде змінтити, буду вибирати між продажем і залишатися з ним залежно від його поточної ціни.😎hexdrunker reflections😎