Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - hexdrunker reflections
Added 14 Jul 2024

hexdrunker reflections

@hexdrunker_reflections
Number of subscribers: 32 513
Photos: 1,790
Videos: 78
Links: 893
Description:
@doubletop tribe leader All the links: https://linktr.ee/doubletop.io
Source

hexdrunker reflections | Чекаємо на реліф-ралі?Вчора Гудмуд у скваді провів ресерч і прийшов до...

Telegram community logo - hexdrunker reflections hexdrunker reflections @hexdrunker_reflections
8 790 Views/Reach 2026-02-12 12:21 Message №2069
Чекаємо на реліф-ралі?Вчора Гудмуд у скваді провів ресерч і прийшов до висновку, що після таких просадок, як була 5 лютого зазвичай наступає реліф-раллі (відскок в середині медвежого тренду). Про силу зливу можна казати виходячи зі збитків шорттерм холдерів. Зараз їм сильно боляче, останній раз таке було аж влітку 2022 року (скрін 1). Якщо притримуватись концпеціїї, що ведмежий ринок це тоді, коли більшість сидить у збитку, страху (він доречі на історичних лоях), тоді дно наступає тоді, коли всі, хто хотів продати біток - продали його і продавців вже немає. В цей час можна подивитись на наступні графіки:- в попередніх циклах дно наступало, тоді коли 50-58% саплая бітка було у збитку (скрін 2);- при ціні $BTC – $62K, 50% саплаю буде знаходитись у збитку;- При ціні $42К - 58% у збитку (скрін 3)Тож виходячи з цієї моделі, можна розрахувати на дно між $40К і $60К. Але важливо дивитись на те, як йде фіксація збитків у лонгтерм холдерів, вона вже почалась і можна порівняти з історичною динамікою (скрін 4).Звичайно після появи ETF ці дані можуть зламатися, так як частина цих холдерів могла перекидувати свої бітки у ETF, але в реальності фіксація збитків може бути значно вищою.Такі ресерчі набагато краще показують загальну картину, ніж звичайні предікти по графіку🤔🤔🤔