Source
hexdrunker reflections | РиночокСподіваюсь всі гарно відпочили і перезавантажились на святах. П...
9 810 Views/Reach
2026-01-05 12:11
Message №1969
РиночокСподіваюсь всі гарно відпочили і перезавантажились на святах. Пора працювати! Перші дні 26 року почались активно, як я і казав у відео та постах до цього. Тож давайте розбиратись що до чого.Де ми зараз знаходимосьОстанній тиждень ми грали в гру в 2 стільця, писав про це в сквад (1 скріншот).- 1 стілець. Брати по мірі спуску вниз і сподіватися, що січень буде гуд в період страху та невизначеності, купуючи higher low.- 2 стілець. Взяти після імпульсу (зараз), але можна потрапити в пастку і купити хай. Ключовий рівеньІ зараз ми підходимо до ключового рівня, який не пробивався вже цілих 4 рази, якщо дивитися денний ТФ. Це рівень 93,500. - Це ж відкриття 2025 року.- Це ж POC за весь час з кінця 2024 року. Тобто зона, де проторгувалося найбільше обсягу, з моменту, як біток вийшов вище 100к.- Це ж рівень, вище якого ми не закривали денку вже більше 50 днів і кожен раз отримували відторгнення. 20 грудня я писав в скваді, що робив би на цьому рівні (2 скріншот). З огляду на силу тренду й неготовність більшості, очікую другий сценарій: рівень буде пробито, а найближчий таргет — 101–102k, де зафіксую частину в стейбли або захеджуюсь.Поточний плейбукВся увага до того, як обіграємо 93,500 по бітку і чи зможемо закритися вище, зробити імпульсний пробій, або буде фейковий пробій і закриття нижче.Якщо ми пробиваємо, то тягну позу по бітку, яку брав під новий рік до 101к-102к, та набраний тоді ж ефір до 3400, як мінімум. Якщо не пробиваємо і це було фейк пробиття — тоді буду закривати позиції і дивитися шорти. На цей сценарій ставлю ±35%.We will see. 👍