Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - hexdrunker reflections
Added 14 Jul 2024

hexdrunker reflections

@hexdrunker_reflections
Number of subscribers: 32 513
Photos: 1,790
Videos: 78
Links: 893
Description:
@doubletop tribe leader All the links: https://linktr.ee/doubletop.io
Source

hexdrunker reflections | Що нового на риночку?Все як завжди, тільки я поїхав і не встигаю слідк...

Telegram community logo - hexdrunker reflections hexdrunker reflections @hexdrunker_reflections
9 490 Views/Reach 2025-11-10 18:09 Message №1787
Що нового на риночку?Все як завжди, тільки я поїхав і не встигаю слідкувати за криптою, то одразу на ринку з'являється купа активностей. Що на цей раз?Відміна шатдауну вже скороСьогодні Сенат проголосував за законопроєкт, який наближає нас до відміни шатдауну. Риночок відреагував добре. Я, думаю, що сама відміна вже у ціні, але головне те, що після відновлення роботи Баланс Казначейства (TGA) почне скорочуватись і ця ліквідність піде в ринок. Історично завжди був позитив. Чекаю відміну шатдауну вже ось-ось.MegaETH забирає аллокиУ IcoBeast забрали алоку через те, що він публічно сказав, що буде хеджувати свою аллоку. Деталі розписали у DOUBLETOP, але якщо коротко:- усі хто купував токени з локом не мають права хеджити або продавати на OTC, принаймні публічно;Проект поступив цікаво, тому що такі інфли розганяють FUD, а успіх на TGE не мало залежить від настрою ком'юніті.Monad проводить свій сейлСoinbase анонсували свій лаунчпад, а перший проект на ньому буде Monad. Деталі також вже є у DOUBLETOP. Це буде перший сейл за довгий час для резидентів з США. Поки не зрозуміло звідки будуть підтягувати KYC і які країни будуть доступні. Але це точно буде не через Echo, хоч Coinbase і придбав їх. Кобі написав, що це вже було погоджено ще до покупки Echo.Чекаємо більше деталей, але брати участь точно потрібно, хоч і продають за оцінкою $2.5B. Готуємось. Прочитати про лаунчпад можна тут, а про сейл тут.Подобається ринок, коли я в роз'їздах?👍 - звичайно, треба так частіше👎 - не дуже(