Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - hexdrunker reflections
Added 14 Jul 2024

hexdrunker reflections

@hexdrunker_reflections
Number of subscribers: 32 513
Photos: 1,790
Videos: 78
Links: 893
Description:
@doubletop tribe leader All the links: https://linktr.ee/doubletop.io
Source

hexdrunker reflections | Думаю ви за сьогодні прочитали з сотню різних постів. Як хто ліквіднув...

Telegram community logo - hexdrunker reflections hexdrunker reflections @hexdrunker_reflections
13 500 Views/Reach 2025-02-03 17:11 Message №695
Думаю ви за сьогодні прочитали з сотню різних постів. Як хто ліквіднувся, хто скільки грошей втратив. Свої збитки теж, напевно, порахували. Тому давайте до конкретики. ——————По мені:Я теж непогано вʼєбався. Мене рятує, що більша частина депозиту це ефір, ефір залочений в протоколах ефір, ефір в берачейні, бнб залочений на ланчпаді, стейбли в протоколах та залишки холдерскього бітка — тобто лежить мертвим грузом, вже досить давно, я якось звик, що я цим не керую, а продам десь на хаях колись. І хаї, я на 99% впевнений, в нас попереду.А рештою, я граюсь, граюсь в спекулянта, трейдера, ісо-шника і так далі. В цей раз погрався в мінус. В якийсь момент стався рассинхрон з ринком, багато працював, сидів лок-ін, але ризики збільшував поступово, замість того, щоб робити навпаки. Сам про це завжди кажу. І сам став на ці граблі. Хоча на досвіді. Так трапляється і це нормально. Головне не тільтувати. Проаналізувати ситуацію, зробити висновки і намалювати план на майбутнє.——————Тепер до справи.Запишіть собі десь паттерн, якщо ринок годують позитивними новинами, по відчуттям, на яких має бути ріст в ікси, а він не росте — це до перезавантаження, зливу відкритого інтересу і купи ліквідацій. Так було останні 1-2 тижні. І цього можна було очікувати.Думаю це +- лої локальні, питання лише в тому, чи дадуть перелоу, а якщо ні, то чи дадуть вхід, і якщо його даватимуть, чи варто заходити. Враховуючи сантимент, тут немає правильної універсальної відповіді. Залежить від вашої конкретної ситуації. Якщо раптом багато стейблів - так, варто ловити. Якщо стейблів як в мене біля 20% - варто чекати заходу обʼємів, формування нарративів і зміни сантименту. Краще купити на 20-30-50 чи навіть 100% дорожче, аніж ловити 3 дно поспліь.Дивлюсь на AI/DeFAI/RWA cектори. Виглядають найцікавіше.А, і якщо раптом вийде берачейн по 2-3-4 лярди ФДВ — це буде generational wealth opportunity на сайз.Поки так.