Розпочинаємо Скетчінг на обмежений час!ТЕМА: Обличча Маланки ⭐️ЧАС: 2 години + 10 хвилин на читання цього посту, відкриття програми для малювання, зберігання арту, фотографування, надсилання, тощо.Гей, народ! 📣✨Свято Маланки вже скоро, потрібно зустріти його з гідністю. Тому хапайте свої пензлики, обирайте найяскравіші фарби та нумо творити власну зимову містерію, задизайнивший чудернацькі маски до свята! ✨❤️Ви можете намалювати одну маску, або декілька (на одному холсті, будь ласка). Можна малювати і тільки маску, і маску на людині.Що таке Мaланка?Це - народне святкування Нового Року та свято перевтілень, де за традицією використовуються маски та костюми. Народний театр, який ходить на вулицях і по хатах, проводжаючи старий рік, зі сміхом, фарсом, музикою, частуваннями та танцями.У свята є головні герої:👧 Маланка - перевдягнутий у жіноче вбрання і віночок парубок, символ родючості врожаю та вдачі. Вбрання святкове, часто яскраве. Маску можуть робити гладкою, жіночною, часом карикатурною, з червоними губами та рум'янцем.🇺🇦Василь - дівчина перевдягнута у чоловіче вбрання. Символізує порядок, добробут і новий початок. Гладка маска з вусами та рум'янцем.🐐Коза - дуже важливий персонаж у різдвяно-новорічних обрядах.Коза символізує родючість, життя, весну та багатство. До маски прикріплюють різнокольорові стрічки а на роги вішають дзвіночки.👨🦳👵Дід і Баба - комічна подружня пара.Дід уособлює досвід, мудрість, господарський уклад, а Баба побут, жіночий гумор, енергію. Маска Діда з довгими вусами, а Баби з хусткою.🦆Журавель - це символ зими та нового початку.Часто танцює або робить веселі рухи, додаючи комізму та видовищності. Маска з довгим дзьобом, довгим плащем або тканиною, що імітує крила, дзвіночки та гілочки.🐻Ведмідь - це сила, стихія, влада природи. Часто "охороняє" гурт вертепників. Несе веселощі, жартує, створює шоу. Маска з хутра, іноді з іклами і щелепою.👹 Чорт - це комічно-зловісна фігура. Його роль - порушувати порядок, розбурхувати натовп. Часто займається бешкетуванням і сатирою, особливо на соціальні теми. Під рогатою маскою вимазане чорним попілом обличча. Носить ланцюги, хутро і іноді малює собі червоний ніс.💃🏻Циганка - це комічний, хитрий і говіркий персонаж, який створює багато сміху й хаосу. Вона жартує, нав’язує 'послуги' (ворожіння, лікування) співає й танцює. Її образ сповнений шаликами, золотими копійками, яскравою маскою, та чобітками. Є символом матеріального багатства та щасливої долі.💀 Смерть - це образ, що відсилає на містично-комічний характер вистави.Нагадує про кінець старого року і прихід нового.
➿➿➿➿➿⚡️Для того, щоб отримати блискавку: промалюйте повний образ обраного персонажа (чи персонажів), скетч у повний зріст.💙Коли ви зберете 4 блискавки (1 блискавка за 1 скетчінг) ви можете потрапити до рубріки #інспоUA на каналі➿➿➿➿➿⏱ У 23:10 ПРИЙОМ РОБІТ БУДЕ ЗАКІНЧЕНО!🔠🔠🔠🔠
Плаский скетч➕ Традишка, дидж➕ Без кольору➕ Чорно-білий ➕ Кольоровий ➕ Гедшот➕ Пів-тіла➕ ПовнозрістДеталізований скетч➕ Традишка, дидж➕ Без кольору➕ Чорно-білий з рендером➕ Кольоровий з рендером➕ Гедшот➕ Пів-тіла➕ Повнозріст➕Простий фонЛіга запізнившихсяГілка Скетчинг буде відкрита ще 3 хв після 23:10. Роботи, надіслані у цей час не будуть брати участь у опитуваннях, але з'являться у окремому пості на каналі. ✖️ У скетчах не має бути фото / картинок на фоні!РОБОТИ КИДАЙТЕ У ГІЛКУ СКЕТЧІНГ та (за бажанням) У КОМЕНТАРІ ПІД ЦИМ ПОСТОМ ❕Скетч має залишатися скетчем.❕Якщо ваша робота не відповідає формату скетч чи темі, ми її не опублікуємо❕Разом зі скетчами можна додавати посилання на свої соц. мережі.Ви можете брати участь, якщо ви:🔣Не рософіл🔣Не співпрацюєте з росіянами🔣Не знаходитесь у рос. фандомах / фандомах, творці яких підтримують росію чи пов'язані з нею / знаходяться на російському ринкуІ нехай ваше сердце захопить це бурхливе свято родом з Карпат 🏡#сноч
Підписники, добрий вечір!❄️ Нагадуємо вам, що за результатами опитувань, сьогодні, у 21:00 ми розпочнемо Скетчінг на обмежений час за темою: МаскиУ 21:00 з'явиться пост з повною темою. Скетчінг триватиме 2 години + 10 хв🌟 Просимо УВАЖНО прочитати тему посту, та всю додаткову інформацію, коли пост вийде. Перед початком рекомендуємо вам перевірити список фандомів, які не толеруються каналом, щоб ваші роботи потрапили у опитування разом з вашими соц. мережами:1. Всі проекти від компанії miHoYo (Genshin Impact , Honkai: Star Rail, Zenless Zone Zero)Тісно співпрацюють з російским ринком і проводять івенти для російської аудиторії.2. Всі проекти від компанії GLITCH (Дрони-вбивці, Дивовижний цифровий цирк, Сяйволудний район, Лицарі Ґвіневри).Активно працюють на російську аудиторію.3. Проекти від Вів'єн Медрано "VivziePop" (Helluva Boss, Hazbin Hotel)Співпраця з росіянами, малюнки з зоофілією від авторки.4. Проекти від Ребекки Шугар. (Steven Universe)Будучи повнолітньою вона малювала дитяче порно по Ed Edd and Eddie, персонажам, яким офіційно по 12 років (ні, вона не зобразила їх дорослими)Будь-які російські /білоруські проекти (Metal Family, Mouthwashing, No, i'm not the human, Atomic heart, Зайчик тощо) та всі медіа, пов'язані з цими країнами.Всі фандоми, в яких є лолі/шота/зоофілія.
Розпочинаємо Скетчінг на обмежений час!ТЕМА: Музика душіЧАС: 2 години + 10 хвилин на читання цього посту, відкриття програми для малювання, зберігання арту, фотографування, надсилання, тощо. 🕯12.12.25 помер співак Степан Гіга. Людина, чий голос став частиною пам’яті кількох поколінь. Його пісні живуть поза часом: збережені у касетах, дисках та смартфонах. І сьогодні ми присвячуємо вечір пам'яті не лише людині, а й музиці, яка залишила слід у багатьох серцях.➿➿➿➿➿➿Сьогодні ми пропонуємо вам обрати будь-яку пісню творчості співака та намалювати до неї обкладинку. Обов'язково підпишіть яку композицію ви обрали!⚡️Для того, щоб отримати блискавку: назва треку інтегрована в скетч і вона має бути відмальована від руки Коли ви зберете 4 блискавки (1 блискавка за 1 скетчінг) ви можете потрапити до рубріки #інспоUA на каналі⏱ У 23:10 прийом робіт буде закінчено!❌ У скетчах не має бути фото / картинок на фоні!РОБОТИ КИДАЙТЕ У ГІЛКУ СКЕТЧІНГ та (за бажанням) У КОМЕНТАРІ ПІД ЦИМ ПОСТОМ ❕Скетч має залишатися скетчем.❕Якщо ваша робота не відповідає формату скетч чи темі, ми її не опублікуємо❕Разом зі скетчами можна додавати посилання на свої соц. мережі.Ви можете брати участь, якщо ви:🔣Не рософіл🔣Не співпрацюєте з росіянами🔣Не знаходитесь у рос. фандомах / фандомах, творці яких підтримують росію чи пов'язані з нею / знаходяться на російському ринкуУдачі!
Підписники, добрий вечір!⏳Нагадуємо вам, що за результатами опитувань, сьогодні, у 21:00 ми розпочнемо Скетчінг на обмежений час за темою: Вечір пам'яті Степана ГігиУ 21:00 з'явиться пост з повною темою. Скетчінг триватиме 2 години + 10 хв⭐️ Перед початком рекомендуємо вам перевірити список фандомів, які не толеруються каналом, щоб ваші роботи потрапили у опитування разом з вашими соц. мережами:1. Всі проекти від компанії miHoYo (Genshin Impact , Honkai: Star Rail, Zenless Zone Zero)Тісно співпрацюють з російским ринком і проводять івенти для російської аудиторії.2. Всі проекти від компанії GLITCH (Дрони-вбивці, Дивовижний цифровий цирк, Сяйволудний район, Лицарі Ґвіневри).Активно працюють на російську аудиторію.3. Проекти від Вів'єн Медрано "VivziePop" (Helluva Boss, Hazbin Hotel)Співпраця з росіянами, малюнки з зоофілією від авторки.4. Проекти від Ребекки Шугар. (Steven Universe)Будучи повнолітньою вона малювала дитяче порно та темношкірого персонажа з рисами расизму.Будь-які російські /білоруські проекти (Metal Family, Mouthwashing, No, i'm not the human, Atomic heart, Зайчик тощо) та всі медіа, пов'язані з цими країнами.Всі фандоми, в яких є лолі/шота/зоофілія.
Добрий вечір!У ефірі адмінка Лелека 🎙На правах адміна, я запроваджую реформи у челенджі #сноч відомому як скетчінг на обмежений час.1️⃣. Розподіл на ліги. Тепер скетчі у опитуваннях будуть поділені на 2 категорії: Пласкі та Деталізовані. Раніше дозволялися тільки пласкі скетчі, без рендеру і витребеньок. На мою думку, якщо люди всього за 2 години можуть вийти за рамки своїх можливостей і зробити потрясний скетч, то це потрібно заохочувати. Але жодних повноцінок замаскованних під скетч.2️⃣Повернення системи блискавок.Система блискавок - це додаткові задачі, які ви можете виконати і отримати за це реакцію блискавки ⚡️ від адмінів. Зібравши 4 реакції (одна за один скетчінг) ви можете гарантовано отримати піар у вечірній рубриці #інспоUA на каналі.3️⃣ Правило 3 хвилин.Фактично, #сноч триває 2 години 10 хвилин. Додаткові 10 хвилин даються на читання посту, зберігання та завантаження готового скетчу тощо. Бувають моменти, коли люди все одно не встигають. Якщо робота була відправлена до 3-х хвилин пізніше кінця челенджу (наприклад через проблеми з інтернетом чи світлом), ми запостимо її на каналі, але без опитувань. Тепер гілка буде віткритою на 3 хв довше.4️⃣Чистка.З цього моменту всі скетчі #сноч, які будуть викладені на каналі разом з опитуваннями, будуть видалятися у вівторок. Але їх завжди можна передивитися у гілці чату.На цьому все! Дякую, що прочитали. ❤️Якщо є питання, запрошую у коментарі. І пам'ятайте....
Розпочинаємо Скетчінг на обмежений час!ТЕМА: Квіт душі (флорист / флористка)🌻ЧАС: 2 години+ 10 хвилин на читання цього посту, відкриття програми для малювання, зберігання арту, фотографування, надсилання, тощо.🌷Намалюйте флориста або флористку, що страждають від хвороби Ханахакі, поки квіти повільно покривають їх тіло ззовні та зсередини, бо людина, в яку вони таємно закохані, купує в них букети для когось ще...Ханахакі (hanahaki disease, 花吐き病) — це вигадана "хвороба", яка з’явилась у японських історіях. Людина, що страждає на ханахакі відчуває як на ній починають рости квіти, зсередини та ззовні. Це відбувається через нерозділене кохання - почуття, які залишаються без відповіді.
⏱ У 23:15 прийом робіт буде закінчено!🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟ФОРМАТИ СКЕТЧІВ:➕ Традишка, дидж➕ Без кольору➕ Чорно-білий (плаский, без рендеру,)➕ Кольоровий (плаский, без рендеру,)➕ Пласкі тіні➕ Гедшот➕ Пів-тіла➕ Повнозріст➕Простий фон🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟❕РОБОТИ КИДАЙТЕ У ГІЛКУ СКЕТЧІНГ ТА У КОМЕНТАРІ ПІД ЦИМ ПОСТОМ ❕Скетч має залишатися скетчем.❕Якщо ваша робота не відповідає формату, то я її не публікуватиму.❕Разом зі скетчами можна додавати посилання на свої соц. мережі.Ви можете брати участь, якщо ви:🔣Не рософіл🔣Не співпрацюєте з росіянами🔣Не знаходитесь у рос./китайських фандомах Удачі!🌻#сноч
🐱ЗБІР⌨️Друзі, якомога швидше треба назбирати на Автомобільний РЕБ для взводу ПТРК 93 ОМБр!Чим більше квиточків тим краще. Після кожних 200 квитків ми будемо додавати нові призи, щоб вам було цікавіше.🫶БЛАГОДІЙНА ЛОТЕРЕЯ🫶УМОВИ УЧАСТІ1️⃣. Надіслати кошти на банку:https://send.monobank.ua/jar/4CKo8JcARR💳Номер картки банки5375 4112 0757 07681 квиток = 25 грнКількість квитків необмежена!Більше квитків — більше шансів!2️⃣. Надіслати скриншот-підтвердження оплати під цим дописом (щоб видно було час), і ми напишемо ваш номерок.Донати, зроблені раніше та оплати за лоти не рахуються! 🌟ПРИЗИ🌟1- Заряжений потужною енергією шеврон мінометників 93 ОМБр 🦅2 - Харківський журнал СьогодНЯ! про аніме та аніме-фандом. Містить підпис від редактора.3 - Оригінальна фігурка в коробці 4 - 2 томи манги (завершена серія)5 - Шеврон який нам надали BARRACUDAS GROUP 🤩6 - Книга7 - Жабокиць 8-10?Треба зібрати 200 квиточків (5000 грн). Якщо буде більше 200 квитків то ми додаємо додаткові 2 призи і нову ціль. 😁Переможці обираються рандомно.БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ ЗА РЕПОСТИ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ! ДЯКУЄМО!#розіграш#лотерея
Розпочинаємо Скетчінг на обмежений час!ТЕМА: Bitter Sweet Academia 🕯🍭ЧАС: 2 години+ 10 хвилин на читання цього посту, відкриття програми для малювання, зберігання арту, фотографування, надсилання, тощо. ୨🕯୧‿̥̣‿̣̥̣̇‿̥̣୨🕯୧‿̥̣‿̣̥̣̇‿̥̣୨🕯୧📜 Вітаю! Зараз ви знаходитесь у найкращій Академії всесвіту! Тут ви можете обрати собі факультет до смаку: Факультет Карамельних Ілюзій, де віддають перевагу солодкій брехні чи Факультет Темної Шоколадної Алхімії, де завжди обирають гірку правду; а може вам прийдеться до смаку Факультет Мармеладної Механіки студенти якого зосереджені на інженерії жувальних механізмів, чи Факультет Ванільної Етнографії, які обожнюють ароматні десертації... ୧┈┈・୨🕯୧・┈┈୨✏️ Сьогодні у вас є можливість поскетчити десерти у вигляді студентів Академії в антропоморфному вигляді, або зробити їх хуманізацію. Обирайте факультет з описаних вище або створюйте свій власний та розважайтеся!Обов'язково підпишіть десерт та факультет, який ви обрали. ⏱ У 23:10 прийом робіт буде закінчено!🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟ФОРМАТИ СКЕТЧІВ:➕ Традишка, дидж➕ Без кольору➕ Чорно-білий (плаский, без рендеру,)➕ Кольоровий (плаский, без рендеру,)➕ Пласкі тіні➕ Гедшот➕ Пів-тіла➕ Повнозріст➕Простий фон🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟❕РОБОТИ КИДАЙТЕ У КОМЕНТАРІ ПІД ЦИМ ПОСТОМ ❕Скетч має залишатися скетчем.❕Якщо ваша робота не відповідає формату, то я її не публікуватиму.❕Разом зі скетчами можна додавати посилання на свої соц. мережі.Ви можете брати участь, якщо ви:🔣Не рософіл🔣Не співпрацюєте з росіянами🔣Не знаходитесь у рос./китайських фандомах...і ніколи, чуєте, ніколи не питайте ректорку Пані Марципан, що вона робить в підземній бібліотеці о третій ранку...😈
❕Увага, оголошення❕Добрий вечір, шановні підписники «Художнього Містечка» . На зв'язку адмінка. Наразі я хочу повідомити вам, що подальша доля цього каналу вирішена. По-перше, я ненавиджу писати довгі пости, а ви ненавидите читати довгі пости, і ось так ми з вами страждаємо, бо десь 40 % каналу складаються з саме довгих постів від мене. І на жаль, ми поки що з вами у 2025-му, і я не можу завантажити свою думку кожному підписнику у голову. Шкода.По-друге...Канал «Художнє Містечко» став моїм першим відносно великим каналом, суть якого для мене зводилася до простого «я хочу створювати канал, якого мені самій не вистачає». Я шукала матеріали, референси, перекладала туторіали, робила івенти, проводила скетчінги, поширювала важливу інформацію та меседжи. Канал тримався суто на моєму ентузіазмі та відчутті кайфу від того, що я роблю, та розумінні наскільки людям також в кайф знаходитися тут. Завдяки каналу я познайомилася з класними, талановитими митцями та мала змогу поширювати їх творчість на каналі.Але ентузіазм – це ресурс який закінчується. Ведення каналу в якусь мить стало обов’язком, відчувалася як робота, за яку ти не отримуєш нічого у кращому випадку, і негатив у гіршому. Я вигоріла настільки, що мені фізично не хотілося заходити на канал і робити щось. Боюся, що багато хто з вас проходив через це, тому добре мене зрозуміють. І все ж таки, не дивлячись на велику паузу на каналі, я думаю, що «Художнє Містечко» досі може бути корисним. І у мене залишилося багато приємних спогадів про взаємодії з вами. Бо канал це не тільки, адмін та пости, це ще й ви, підписники.❕Я вирішила, що я можу дати каналу другий шанс. І я хочу, щоб ви також спробували. Канал буде поступово відновлюватися.Але я не хочу наступати на ті самі граблі і триматися до наступного вигоряння. Тож...🎏 Наразі я у пошуку Адміна \ нів, що допоможе підтримувати канал у стабільності. Якщо ви:✏️ Маєте вільний час (та вільні вихідні)✏️ Відповідальні, адекватні і не сильно прокрастинуєте✏️ Креативні та знаєтеся на трендах художнього ком'юніті✏️ Любите грамотно писати та оформлювати пости✏️ Маєте однозначну позицію щодо мови та фандомів та війниТо пишіть у @Sekretarnya , буду рада з вами познайомитися та відповісти на всі супутні питання!❤️
Ми висловлюємо глибоке співчуття родинам і близьким загиблих у Полтаві після жахливого удару російських «Іскандерів» по Інституту зв'язку, який забрав 41 життя і поранив майже дві сотні людей. У ці важкі часи важливо підтримати тих, хто постраждав. Ми просимо всіх небайдужих із Полтави приєднатися до збору донорської крові, яка зараз так необхідна. Кожен донор може врятувати життя і допомогти постраждалим одужати. Будь ласка, не залишайтеся осторонь цієї трагедії. Разом ми можемо зробити значний внесок у подолання цієї кризи. Ваші донати та участь у здачі крові можуть стати важливими для багатьох людей.Пам'ятайте, що ваші донати допомагають нашим військовим, які боронять наші з вами життя.Нижче ми залишимо збори, до яких ви можете долучитися. Збір для ГУР МО "АРТАН" - збирають на каналі Роршах врятує насWarhammer: Крипта Архівіста відкрив банку у підтримку збору на Королеву Шершнів для розвідбату 5-ї ОШБНаступний збір — на збиття 1000 розвідувальних дроні від Тараса Чмута і «Повернись живим». Посилання на сайт збору.На Покровський напрямок, банка не закривається, потреби великі і постійні. Там зараз йдуть бої. Посилання на банку.