Source
Help 24 TeleHealth | ВІЛ — це не вирок. Сьогодні з ним можна жити довго, повноцінно і щас...
602 Views/Reach
2025-02-28 07:54
Message №678
ВІЛ — це не вирок. Сьогодні з ним можна жити довго, повноцінно і щасливо. Але підтримка близьких є одним із важливих аспектів у тому, як людина адаптується до свого статусу.💙 Що можна зробити, щоб допомогти?- ВІЛ не передається через обійми, поцілунки, спільний посуд чи дружнє рукостискання. Інформація — це перший крок до руйнування міфів і страхів.- Не всі люди готові говорити про свій статус, навіть із близькими. Тому потрібно просто бути поруч: слухати та чути, не засуджувати, не давати не проханих порад.- Антиретровірусна терапія (АРТ) дозволяє людям з ВІЛ довго жити та не передавати вірус далі. Не нав'язуючи заохочуй слідувати рекомендацій лікаря та приймати ліки.- Найгірше, що може зробити суспільство, — це ізолювати людину через її статус. Якщо тебе запитують про ВІЛ, розповідай правду, руйнуй стереотипи.Інформація про статус може стати болючою та емоційно складною тому допоможіть близькій людині звернутись по допомогу до психотерапевта. Це можна зробити у нас на сайті за посиланням у профілі.🫂 Головне — любов і повагаЛюдина з ВІЛ — це передусім людина, повноцінна, ціна, важлива. І перебуваючи поруч та підтримуючи ти можеш допомогти комусь жити щасливо.