Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦
Added 06 Dec 2025

HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦

@hackyourmom
Number of subscribers: 45 443
Photos: 9,100
Videos: 1,830
Links: 7,210
Description:
Канал хакерів з науково популярним, пізнавальним і технічним контентом з акцентом на кібербезпеку, а іноді і без. Гротеск, з описом, поганим гумором, помилками і купою оціночних суджень, для соціопатів #rtfm Звʼязок: https://t.me/hymsupport_bot

👥 Number of subscribers

45 443
Average/Day:: +29
Average/Week:: +197
Average/Month:: +2066

👁️ Average views per message

7 083
Average/Day:: 5,620
Average/Week:: 8,294
ERR: 15.59%

📊 Messages per Day

4.7
Last day: 0
Week average: 4
Average per day: 4.7

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

А ви помітити що більшість, толпи з синдромом меншовартості, все ще дрочать на «кібер» ЦРУ та АНБ 😅 Але значна кількість людей які з ними реально стикалися, соромʼязливо прикривають обличчя рукою🤦‍♂️ більше Голівуду ніж знань…Сьогодні всі пишуть про Ghost MurMur (по факту чутливий радар з новими антенами, де «сигнал» та людину на картинці, шукають нє «по старінкє» через FFT, а за допомогою FFT + AI) 🤷‍♂️ НІХУЯСЄБЄ 😂 це типу як Shazam для фоток та радіо сигналів 🤔 якщо сильно спростити, звісно.Коли «Кібер інструменти» ЦРУ, злили в рамках витоку Vault 7, Vault 8 то нічого «вау» там не було для 2017 року 🤷‍♂️ просто у більшості своїй, це були іграшки шпигунів, які мають ледь не безмежний бюджет і здатні купити програмні та апаратні закладки. Якщо при будівництві заклали діру, то це вже навіть не хитрість, а використання корупції на системному рівні. Військово конвеєрний підхід.Це як кричати «ГРУ хакнуло Київстар 🤦‍♂️» при тому що Київстаром володів росіянський олігарх Фріндман, його люди мали всі доступи, бо СБУ на чолі з Бакановим було похуй. Десь отак і ЦРУ «Кібер» інструменти «створює». Бо купити, чи запхати інженера в Apple чи Samsung - ефективніше, ніж тримати інститут математиків та крипто аналітиків, як Ізралєтяні роблять, чи Нідерландці. В американців інший підхід: конвеєр, монополізація, знищення конкурентів, диктування ринку своїх умов Усі ці NightSkies, Weeping Angel та інші іграшки це ледь не буквально закладки від виробників.От витік інструментів АНБ — від Shadow Brokers, це трохи інша історія, але суть схожа: тупо скуповували всі вразливості з дарк маркету і накидували їх в свій лоадер. Так WannaCry і зʼявився. І от навіть неймінг ЗНОВУ очко: «ghost murmur» 🤦‍♂️ «шепіт привида»? Блять ну порівняйте це з неймінгом від українців: дрони «Пісюн», «Ділдак». Треба буде порадити їм змінити маркетолога. Завіряємо, коли ви дізнаєтесь назви українських кібер інструментів, їх можливості та результати їх роботи, ви забудете про тих Голівудських вийобщіків з безмежними бюджетами що викидають в нікуди, раз і на завжди. Але це буде потім.Бородатий ще на початку казав: вони буквально будуть вчитися у нас. Сподіваємось ви вже бачили, як американські генерали на доповідях в конгресі буквально говорять, що Українці краще та ефективніше використовують американське ППО ніж самі американці 😉 і то вони ще не знають що наші інженери вже все розібрали і придумали як зробити дешевше і краще 😂 війна - синонім фрази «технологічний процес». Нажаль.
Ну ніхуя сєбє😂те шо ми робили на т.зв. росії у відкриту з 2022, а саме: пролом WI-FI роутерів та підміну DNS, через 4 роки «викрило СБУ з ФБР» тільки щодо таких самих дій з боку ГРУ🤣Є питаннячко: завтра їх знову не зламають?🍿Потужно💪Ми тут всією командою плачемо від щастя, щодо оперативності наших кібер підрозділів!А з ботнетом шо?🧐І шо з проломаним обладнанням? Його типу відхакать назад (hackback) спец служби і оновлять з DNS на свої?😉чи які?…У такий спосіб вони ставали «посередниками» в онлайн-просторі, щоб збирати паролі, токени автентифікації та іншу чутливу інформацію, включно з електронними листами Ну це теж прям фантастика😂 прям з підміни DNS паролі брали? 🍿в нас просто не виходило, підкажіть: як без evilginx? А результат який 💪:вивели з-під контролю ворога сотні маршрутизаторів лише в Україні, що суттєво послабило розвідувальні спроможності військової розвідки рф, запобігло знищенню обладнання на програмному рівні. Сотні🏠роутерів полагодили👏ми стільки на годину ломали масс сканом по ру🤦‍♂️
Сьогодні Зеленський ввів санкції проти ще 42 компаній і 33 осіб, які підтримують війну та допомагають Росії обходити обмеження 🥱 потужна заява? Знаєте проти кого? Думаєм ні, бо всім вже похуй на ті рішення РНБО та і на більшість «потужних» заяв.Ми неодноразово писали, що розваливши к хуям всю правоохоронну систему, окрім НАБУ І САП до рівня деградантів які здатні відкривати справу та продавати матеріали на етапі досудового слідства. Він перевів всю систему на керування «пісулями», які ОСОБИСТО вводить в дію, підписуючи рішення ради ДЖАМАХІРІЇ «рішення РНБО».І перетворив правоохоронців в ручних імпотентів, шляхом відбору тільки по лояльності до «Кварталу» абсолютних нездар не здатних щось довести в суді.Він замінив судову систему їбаними пісульками своїх кєнтів з клубу голландського штурвалу, що чомусь зветься РНБО, де вони дрочать один одному піпіські і звинувачують людей, замість вироків суду, беручи на себе ледь не відповідальність «Іменем України».До більшості складу РНБО входять всі, кого Зеленський особисто призначає: від голови СБУ, до голови офісу Президента і тому вони роблять все що він, або Татаров скаже і цією компашкою в тупу підмінили суд 🤷‍♂️ Ок, якщо після «спнкцій» йде рішення суду, тоді це просто швидший механізм зупинення кацапського впливу на війні. І ніхуя не ок, коли група осіб, під «потужним» керівництвом однієї людини вирішує хто буде працювати в Україні, а хто піде нахуй.Юзіка вніс в санаційний список РНБО? Може Баканова Ваньку? Квартал - «ето другоє»!? В січні «потужний» обіцяв запуск перезавантаження ДБР. Неодноразово обіцяв реформувати СБУ, наголошуючи на необхідності позбавлення служби невластивих функцій (зокрема, тиску на бізнес). І шо? Шо заважало? Шо заважає?Один ветеран поклав 4 поліцейських, просто так? Вони від нього нічого не хотіли? В Одесі з автомата розстрілюють патрульних під час перевірки документів. Там голова ОВА - прокурорський чорт Олег Кіпер - є кадрові рішення? У Львові митник зарізав працівника ТЦК, щоб завадити мобілізації брата - це на ТСН блять. А міністр МВС на місці 🤷‍♂️ і реформи нема 🤷‍♂️ всьо заєбісь ?! Так це 0,1% від реальної кількості таких подій що реєструють в системі МВС.Випустіть рішення РНБО про заборону нападу на уйобків в погонах що прийшли за хабарем. Бо не вбивають правоохоронців через чесну однакову для всіх мобілізацію, вбивають через те що це вже багатомільйонна галузь «по відмазуванню» за гроші. І поки міністр оборони, золотий хлопчик президента там вчергове «шукає цифрове рішення», може Міністру МВС та Голові ДБР - вже час пошукати собі нову роботу?Чому б президенту та вам, читачам не спитати себе: нахуя ті ідіоти в погонах на РНБО йому несуть оті начебто російські компанії на блокування, замість того, щоб нести ті матеріали до суду? Їх же готують одні і ті самі люди з системи СБУ, ДБР, МВС. Так чого ж вони до суду не йдуть доводити вину чи звʼязки тих людей/компаній з рИфИ? А ми одразу дамо відповідь: бо ніхуя не можуть довести свої їбані еротичні фантазії викладені на бумазі в суді, тому несуть то на засіданнях РНБО. Не можуть довести наявність «рукі Крємля» у всьому що блокують. Бо так зручніше знищувати бізнесменів на замовлення і політичних конкурентів. Бо президент «нє лох какой-то» тому робить, без сарказму, фантастичну роботу на міжнародній арені і повністю поклав прутня на проблеми з правоохоронцями в середині. Так не має бути.Про решту тилових мусорів взагалі казати нічого, там тільки розпустити к хуям і заново набирати, всіх окрім патрульних. Усім воюючим правоохоронцям: наша окрема повага. Текст не по вас 🤝 просто заїбав цей їбаний цирк, заїбав цей їбаний Квартал, що підтягує своїх та лояльних та не будує інституцій. Шкода тільки патрульних, яких розстрілюють через асоціацію з мусорською системою Татаровщіни.Країна, блять працює не завдяки, а в супереч тим геніальним рішенням, що дають міжнародним інвесторам чіткий сігнал: країною керують не парламентом та законами, а пісулями з ОП, бізнес захищають не суди, а ручні інвест няні. Звинувачують людей не вироками суду, а рішеннями РНБО.
Вночі ФСБшні 3,14дори знесли канал Осіріса - очільника 4b1d 🤷‍♂️ угруповання яке ламало ГазПром Тек, Минимакс, Автосалони Лада та пивний завод на так званій росії 😈 тому ми його дістанемо з загробного світу 🤫Ми ж постійно доводимо вам, що ФСБ - це імпотентні куколди та статісти на першій світовій кібервійні. А ще рекламуємо та розкручуємо побратимів, бо нам важливо, щоб Українських хакерів ставало більше😜Тому Осіріс повернеться до вас з загробного життя вже завтра, а ФСБ, як завжди - відсмокче прутняУ цьому відео, він поміж іншого розповідає, як після перегляду нашого відео з Cyber Anarchy Squad вирішив створити свою бандуПремʼєра відео з Осірисом БЕЗ МАСКИ, вже завтра 18:45 за Київським часом і жодні 3,14дарські блокування не допоможуть приховати українських хактивістів, адже ніщо не зупинить ідею, час якої настав 🤟Публікуємо у день сміху, бо висміюємо Касперского та весь узкій кіберзахист. Не підписуйтесь, щоб точно пропустити: youtu.be/-h8JVc0QK24P.s. напишіть яка обкладинка вам більше заходить
Sooooqa, рапотово включили засідання Верховної Ради і побачили Тіщенко 🤦‍♂️ там ймовірно обʼєбашений в усмєрть якимось «пакетиком поправок» Коля Котлета дає інтерв’ю Гончаренку про спілкування з кумом - Єрмаком і чи готовий він подарувати Єрмаку кравчучку. І за цього «слугу урода» люди голосували 🤦‍♂️Ви маєте це побачити. Його до нарколога треба відвести замість Верховної Ради, а Олексій знущається над мітболом 😂 ми давно підтримуємо будь яке знущання над їб@ним рейдером - Тищенко. Коля там в Умані щось кришанути хоче, правоохоронцям каже треба звернути на це увагу🤣 ми вважаємо що правоохоронцям треба взяти в нього аналіз кровіЩе каже «слуга народа» - це витрата часу, що вони «його підставили та спровокували» на Закарпатті 😅 там настільки багато ШЕДЕУРІВ та ПЕРЛІВ що в одному пості не розказати. Краще за наріка Добкіна🤣Окреме шоу : як його криє, як він забуває про те що говорив секунду назад, як стрибає з теми на тему та тупо забуває слова 🤣 він наговорив на купу мемів. Оце «потужний парламентар» 💪
Донні Трампу знов поводили прутнем по губах 😅 Finantial Times з посиланням на розвідку пише, що паРаша постачає дрони в Іран 🤷‍♂️ хто б міг подумати 😂Рудий дід популіст так зайнятий інсайд трейдінгом за допомогою заяв про мир з Іраном, що не побачив кремлівський прутень який стирчить у нього з рота. Чи може через «дуже гарні відносини» на тлі любові до неповнолітніх дівчат, зі старим фанатом юних гімнасток та вечірок з аквадіскатєкой у стилі Епштейна.Іран спростовує більшість його заяв про результативні перемовини. Схоже Донні застряг в Ірані, в той час як Іранці беруть по 2 лями доларів за кожне судно яке пливе повз їх береги і шантажують весь світ поглибленням енергетичної кризи. Чи виправдає Трамп свою клікуху TACO можна буде побачити найближчим часом. Але він вже переклав відповідальність за війну на свого друга алкоголіка з новинного каналу - Хегсета що наразі є міністром війни у США.А нам треба своє робити: знищувати нафтову інфраструктуру рИфИ, щоб вони не змогли торгувати. 👀 в Пітері свято 🔥🛢️😉
Тренд про «29 марта» набирає обертів. Навіть пропаГандон соловйов вже про нього згадав. 🚔Каже треба «каждОгО пЄрЄпісать і каждОгО забрать» 🥊«Прінімать надо будєт всєх, жестояайшим образом» Всюди де вони намагалися погодити мітінги, рабсіянє отримали відмову 😂 скоріш за все буде як завжди: мусорів буде більше ніж отих істот, які «протів блАкіровкі інтЄрнєта, но нє протів власті» і їм порозривають пасті 🤷‍♂️‼️Але нагадуємо : будь які протести в країні гнилі - точно варто підтримувати. Бо тоді ФСБшники змінюють фокус, отримують додаткові чергування, завдання, зайоби. Ті істоти видихаються та менше часу витрачають на роботу по Україні. (Скрін не відображає реальних цифр, через те що там використовують хуяндекс, але демонструє динаміку популярності тренду) В ТікТоку кількість відео про 29 березня зростає так само стрімко… P.s. навіть побиття 🐏 дубинками втомлює 😈 тому нам підходить будь який результат тієї вахкханалії. І знову ж таки: збирати потенційну агентуру можна саме серед таких істот.
Я створив ШІ-бота, який автономно заробляє гроші на ставках на Polymarket і зробив мене багатим (але це не точно) 🤩🤩🤩Мене дістали історії у Твітері, як хтось навайбкодив бота за 5 хвилин та тепер підіймає мільйони, то ж я вирішив перевірити, наскільки це реально для людини, яка взагалі не шарить у бетінгу. На щастя, довго таку людину шукати не довелося — у мене був я 🤑Скориставшись 4 курсами економічної освіти, я придумав наступну стратегію: 🪙 Бот аналізує усі ставки, яким до закриття залишилося від години до тижня;🪙 Кожні 5 хвилин ловить коливання у шансах вниз чи вгору, так звані «сигнали»;🪙 Сигнали летять до Claude Opus 4.6 з функцією пошуку;🪙 Після цього Claude приймає рішення: робити ставку і якщо так, то яку суму;🪙 Раз на день рефлексує всі свої вдалі й невдалі прогнози, після чого записує їх у skills.md Стартував Claude дуже впевнено — за день зробив +30% від початкового банку (я закинув 67$), після чого я почав придивлятися до островів у Тихому океані й шукати там майбутній «острів Нейро Кота».Claude теж відчув смак солоної океанської води й почав ставити агресивніше — частіше ризикував, обирав результати з низьким шансом, керуючись власною аналітикою. За тиждень йому вдалося перетворити 67$ у божевільні... 30$. А враховуючи, що за тиждень роботи Claude спалив токенів на 41$, то ми зайшли у мінуси 😁Цей допис відрізняється від інших моїх експериментів, бо зазвичай я не публікую провали, але конкретно цей кейс здався мені важливим — у цих ваших інтернетах схема з ботом для Polymarket стала занадто популярною. І так, дійсно є успішні приклади таких ботів, але люди, що поширують лудку, мовчать про те, що на одного бота з профітом припадає 100 ботів зі збитками (бо просто так працюють ставки, усі не можуть перемагати).Вам певно цікаво — а як же тоді став багатим? Все просто: уклав парі з друзями, що бот спустить усі гроші 😂ооо нейромережеве | Монобаза
​​⚖️ ВАКС 2.0: результати конкурсу, що визначать якість правосуддя на рокиУкраїна наближається до виконання чергового кроку з євроінтеграційних зобов’язань. За результатами співбесід, які провели ВККС і ГРМЕ, було визначено 22 потенційних судді Вищого антикорупційного суду, які за умови успішного проходження наступних етапів стануть до роботи.✔️ Збільшення кількості суддів дозволить пришвидшити розгляд справ про топкорупцію та зменшити навантаження на чинний склад ВАКС.❗️ На нашу думку, визначена кількість кандидатів, які перейшли у наступний раунд (співбесіди з ВРП), є в чомусь компромісною. Зокрема з-поміж тих, хто пройшов, є чотири кандидати, чиї відповіді нам здалися вкрай непевними, тому ми чекаємо на опубліковані обґрунтування рішення ГРМЕ і ВККС щодо кожного учасника конкурсу. І надалі це питання вже розгляне ВРП. Повний перелік кандидатів, які продовжують участь у конкурсі:1. Наталія Дорошенко — суддя Рівненського окружного адміністративного суду2. Владислав Кухта — голова Чернігівського районного суду Чернігівської області.3. Олена Танасевич — суддя ВАКС4. Микола Рубащенко — доцент кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого5. Марта-Марія Яциніна — старша викладачка Українського Католицького Університету6. Оксана Гуцал — суддя Оріхівського районного суду Запорізької області7. Віктор Антипенко — суддя Рокитнянського районного суду Київської області8. Олександр Дудченко — доцента кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого9. Євген Діденко — суддя Приазовського районного суду Запорізької області.10. Ірина Тесленко — суддя Кремінського районного суду Луганської області11. Віталій Корягін — суддя Тернівського міського суду12. Леся Скрекля — доцентка Львівського торговельно-економічного університету13. Олег Хамходера — військовослужбовець14. Микола Піка — адвокат15. Тетяна Троян — суддя Соснівського районного суду міста Черкаси16. Юлія Ретинська — суддя Заводського районного суду міста Запоріжжя17. Ігор Чайкін — суддя Покровського районного суду міста Кривого Рогу18. Ольга Певна —суддя Троїцького районного суду Луганської області, тимчасово відряджена до Київського районного суду Харкова19. Катерина Сікора — суддя ВАКС20. Наталя Мовчан — суддя ВАКС21. Інна Смаль — суддя Сосницького районного суду Чернігівської області22. Денис Коваленко — суддя Рубіжанського міського суду Луганської області🗣 Ми в Transparency International Ukraine впевнені, що конкурс відбувся за достатньо високим стандартом. До результатів роботи ВАКС, який постійно доводить свою незалежність, прикута увага як українського суспільства, так і міжнародних партнерів. Україна демонструє, що продовжує рухатися шляхом реформ.Повний текст позиції на сайті.
👀 обкладинка The Economist 😅 як же там медійно трахають рудого маразматичного популіста 😂 карикатура з того ж випуску, адже весь світ тепер натякає Трампу що в нього «немає карт»🤷‍♂️ і плану вторгнення теж ніхуя не було.Він застряг на війні в Ірані і не зміг змінити владу аятол бомбардуваннями. Тепер у світі енергетична криза, є ризик заміни долара як світової валюти на євро або юань і втрати механізму, що робив доллар - основною світовою валютою, а саме «нафтодолларів»Іран почав брати по 2 ляма 💵 з танкера, за проходження Ормузької протоки. Здається Єменські Хусіти, що мають можливість заблокувати Аденську затоку і весь суецький канал скоро теж почнуть «монетизувати трафік» танкерів. Потім яка небуть Джибуті з Еретреєю підтягнуться з протилежного боку. І ваші товари з Китайського «ТЕМУ» за 1$ вже буде коштувати 10$ Закінчемо цитатою Лебовські «вєліколєпний план Донні, просто охуєнний, єслі я правильно понял, надьожний, блять как швейцарскіє часи». Можна вже купувати євро облігації та оборонні ETF.