Source
HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦 | Політична прутня: Донні TACO Трамп як завжди дав задню по Венесуелі, т...
4 890 Views/Reach
2025-12-12 13:35
Message №13385
Політична прутня: Донні TACO Трамп як завжди дав задню по Венесуелі, тому що Trump Always Chickens Out! В діда схоже люта деменція, тому і зараз його «тиск на Україну» пройде через 2-3 тижні, або до нового року, адже Нобілевський комітет оцінює справи за минулий рік. В діда аж катетер для мочі протікає, мабуть, так він хоче собі медальку…Його «сім закінчених війн» - така ж профанація, як обіцянки суттєвих змін від нашого «потужного» Гаранта, який поїхав на фронт знімати ролики про сміливість, замість того, щоб провести армійську реформу, чи посадити своїх 5-6 менеджерів в тюрячку. Ввечері знову запише ролік для ІнстаСраму і на УріноМарафон і буде сподіватися що все минеться якось само собою. Доречі там пишуть що Шефіра або його друга теж слухало НАБУ, тому «кіно з кварталом» може мати продовження.По «мирним угодам» Трампа - Тайланд вже хуяриться з Камбоджею, Ізраїль хуярить по Сектору Газа, і світ бачить, що TACO Трамп - дряхлий піздабол якого можна хвалити і ігнорувати, бо дід все забуває і ніхуя не робить, окрім того що катає свої кораблики демонструючи в кого найбільший флот. Флот той потоне нахуй від пари морських дронів, як московитьский, але Трампу про це ніхто не говорить, окрім пентагону, який повідомив йому, що армія США застаріла для сучасних дротових війн.Якщо очікуєте на якийсь «договорнячок» найближчим часом - марно. Ніяких паперових «Будапештьских меморандумів» народ Ураіни більше не прийме. Ніхто Донбас хуйлу без бою здавати не буде, а Трампа покатають на хую, похвалять і відшиють з його пропозиціями повернення паРаші до Європейських та світових ринків.Популісти однакові усюди: багато 3,14здєжа мало реальних справ, але Донні - ще і нарцис, тому треба постійно називати його «найкращим лідером» і давати тому рудому клоуну статуетки, як це зробило FIFA. Виглядає як повний крінж, але дєд задоволений 🤷♂️ОПа, без Єрмака вже два тижні і всім абсолютно ПОХУЙ 😂 схоже той чорт не такий «потужний менеджер» був 😏 А ще наш «нє лох какой-то» збирає свою партію «монокрадунів» на 16 грудня, щоб призначити якогось чергового політичного суїцидніка головою «слугі урода». Ще робить картинку для Трампа : ми готові до виборів, якщо Ви забезпечите тривале припинення вогню.Шоколадний фюрер намагається на цьому фоні набрати балів, вважаючи що «це скарб» а не ситуація, але всеодно стикається з троллінгом народу і соціальних мереж. Газова бабка теж щось воняє під виглядом що «вона працює», але суспільство прагне якісних змін, а не чергового пересування кроватей в цьому цирковому борделі. Навіть Бєня прокотився на слабкості «потужного» отримавши свою «хвилинку слави».ЄС продавлює Бєльгію віддати гроші Україні, хочуть зробити блокування рашистьких активів безстроковим та передати їх Україні, під гарантії інших країн. Отака прутня несеться, нам своє робити 😉 підтримуйте Українське військо, не слухайте піздунів-фантастів старих чи молодих, оцінюйте не слова, а дії і завжди робіть висновки самостійно! Ми маємо витримати, а рИфИ розвалитися!