Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - GUROk
Added 06 Dec 2025

GUROk

@gurkoche
Number of subscribers: 639
Photos: 445
Videos: 246
Links: 50
Description:
твій запит на псевдоінтелектуалізм
Source

GUROk | Господибоже. Наскільки же пиздуновічь далбайоб. Ні вже шоб відмовчатис...

Telegram community logo - GUROk GUROk @gurkoche
1 040 Views/Reach 2025-09-22 11:14 Message №812
Господибоже. Наскільки же пиздуновічь далбайоб. Ні вже шоб відмовчатися, так він ще й злив всю шаражку і лоховську схему прям у фейсбучики. Все настільки примітивно, шо навіть аж писати про це стидно. Але ви приходите сюди дєградірувать, тому дякувати нашому развєнчіку - це не лонгрід.Карочє оголосила наша шлюшка збір на системи очистки води. Давайте упустимо той факт, що ця хуйня насправді нікому не потрібна; потрібна вона лише тому, кого переконали в тому що вона потрібна, бо проблем з постачанням "Прозорої" не наблюдалося поки (шось не вийшло упустить). Збір типу для 158 бригади на Карту нєкого Грігорія. Ну лан, оукей, подумав я, і не став голослівно звинувачувати нашого лунолікого в шахрайстві.Але тут 158 бригада викачує пост, що вони ніхуя не знають ні про які збори піздуновічя.Льошка тут же закриває коментарі під постами і за кілька годин нєкая ГО викочує піст із закріпленим листом-зверненням від 158 до цієї організації по ті самі системи від 04.04.25 за підписом колишнього комбрига, ну і звісно у люсінди відразу репост і тупо зізнання.Виявляється гендиректор цієї ГО - це друх орістовічя і саме йому НА КАРТУ збирають гроші на ці системи. Через неймовірний збіг обставин цей грігорій є ОДНИМ ІЗ РОЗРОБНИКІВ (продавців) цих систем на пару з нєкім борісом вихованцем.Це пизда, панове.Ну і віщенка. Як я і сказав раніше, ці системи нахуй нікому не треба. Бувають, звісно, випадки, коли живеш в якомусь замишеному селові з пацюками в колодці, але завжди є можливість з продслужби привезти запас прозорої, а ці системи - це тупо завйве барахло щоб побавитись.Так от, подивився я на цих "розробників" ще, особливо на боріса. А там все чиста арєстовічіна: вони не тільки системами очистки води займаються, там ще кучу всяких приблуд для заряжанія води, проводять якусь хуйню з "наповненням воднем води" (важку воду робите сукі, чи шо?), якісь, блядь, псевдонаукові методики структурування води. Чистої води (ггг) шарлатани, карочє. Так шо закиньте грігорію, підзарядітє, так сказать