Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Поліція Дніпропетровської області🇺🇦👮
Added 14 Jul 2024

Поліція Дніпропетровської області🇺🇦👮

@gunpvdp
Number of subscribers: 6 217
Photos: 29,400
Videos: 1,280
Links: 5,280
Description:
Офіційний канал. Вся актуальна інформація про роботу поліцейських в Дніпропетровській області

👥 Number of subscribers

6 217
Average/Day:: 0
Average/Week:: +5
Average/Month:: +64

👁️ Average views per message

975
Average/Day:: 886
Average/Week:: 1,359
ERR: 15.68%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 7
Week average: 1.1
Average per day: 0.5

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🤝 МВС, ОБСЄ та Консультативна місія ЄС провели конференцію з протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин.В умовах, коли Україна вже майже три роки протистоїть військовій агресії російської федерації, однією з ключових загроз безпеці громадян залишається незаконний обіг зброї, боєприпасів і вибухових речовин. ✔️ Важливим кроком до врегулювання обігу зброї у громадян стало ухвалення Закону України № 3899-ІХ, який регулює порядок декларування вогнепальної зброї, здобутої громадянами під час воєнного стану», – зазначив заступник Міністра внутрішніх справ України Олексій Сергєєв. ➡️ Додатково у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №10179, який передбачає кримінальну відповідальність за незаконний обіг складових частин вогнепальної зброї. Також МВС ведеться робота над Дорожньою картою з протидії незаконному обігу зброї, яка міститиме заходи з формування культури відповідального володіння зброєю серед населення.Також, усвідомлюючи масштаби загрози, Україна активізувала співпрацю з європейськими партнерами та впевнено рухається до побудови безпечного суспільства, де правоохоронна система виступає надійним гарантом захисту громадян і державних інтересів.🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
Начальник обласної поліції Олександр Ганжа долучився до обговорення фахової оцінки збитків, завданих російською агресієюСьогодні у Дніпропетровській ОВА відбулася нарада за участі заступника міністра юстиції Андрія Гайченка, голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака та керівниці інституту, який займається проведенням судових експертиз, Анастасії Купріянової.Під час обговорення начальник ГУНП в Дніпропетровській області Олександр Ганжа зазначив, що поліцейські одними з перших виїжджають на місця обстрілів та документують кожен воєнний злочин рф. За фактами збройної агресії рф слідчі проводять досудове розслідування 312 кримінальних проваджень за ст. 438 ККУ (Воєнні злочини).З початку повномасштабного вторгнення слідчі зібрали та направили на дослідження безліч речових доказів російських воєнних злочинів, за якими призначено понад 2,3 тис. експертиз. Якісний збір речових доказів та висновки експерта – важлива складова для подання позовів та отримання компенсацій за втрачене майно.🔗 Детальніше
Внаслідок удару ворожого дрону в Нікополі постраждало двоє людей: поліція задокументувала злочинні дії окупантів.26 жовтня черговими частинами Нікопольського районного управління поліції було опрацьовано майже чотири десятки повідомлень за фактом обстрілів армії рф.➡️Від самого ранку ворог цілив дронами-камікадзе по автозаправним станціям та цивільній інфраструктурі міста. Так, близько 17-ї години через один з ударів по АЗС постраждав 36-річний чоловік та 26-річна жінка. Потерпілі самостійно звернулись до лікарів за допомогою. Впродовж доби слідчо-оперативні групи поліції задокументували наслідки влучання по адмінбудівлям, заправним станціям, автівкам, двом приватним оселям та промисловому підприємству. Понівечено дорожнє покриття та металеві конструкції, вибито скло на вікнах та дверях, посічено фасади та огорожі, пробито дах, потрощено майно в середині та ззовні будівель.‼️Сьогодні, після 1-ї години ночі війська ворога поцілили по місту з РСЗВ, є руйнування. 🔗Деталі#поліція_на_війні
🔴Четверо поранених та десятки руйнувань інфраструктури: поліція Нікопольщини фіксує наслідки російських ударівВпродовж минулої доби на лінію 102 надійшло майже півсотні заяв та повідомлень від громадян про ворожі обстріли.23 жовтня близько 10.40 дня ворог поцілив з артилерії по багатоповерхівках у центральному районі Нікополя. Поранення отримали троє людей: 36-річний чоловік та дві жінки 60 та 78 років. Після 16-ї години окупанти вдарили по приватних домівках Марганця. Осколкові поранення отримав 46-річний місцевий мешканець. Всім потерпілим надали медичну допомогу.В ході огляду місць атаки слідчі задокументували пошкодження інфраструктури, території та будівель промислового підприємства, багатоквартирних будинків, магазинів, авто, приватних осель, господарських споруд, автозаправних станцій, офісу та інших об'єктів.Загалом минулої доби вибухи лунали у Нікополі, Марганці та населених пунктах Мирівської, Марганецької та Червоногригорівської територіальної громади.🔗Деталі#поліція_на_війні
❗️ Повернення з полону: ще двоє наших поліцейських тепер вдомаДодому повернулися ще 95 Захисників України у результаті проведення обміну військовополоненими. Серед них — двоє поліцейських.💔 Вони пробули у неволі більше ніж два з половиною роки. До повномасштабного вторгнення Максим Дуднік працював дільничним офіцером поліції у Маріуполі, а Єгор Денисов — поліцейським взводу № 2 РПОП поліції Донеччини.Під час запеклих боїв за Маріуполь Максим продовжував нести службу, допомагав з евакуацією цивільним, а після оточення міста — перебував на «Азовсталі». У травні 2022 року під час евакуації з заводу окупанти взяли поліцейського в полон. Єгор був у складі групи, яка організовувала евакуацію населення з окупованого Маріуполя. У березні 2022 року окупанти затримали поліцейського в Маріупольському районі. Їх обох тримали в Оленівській колонії, вони пережили жахіття російського полону…Понад два з половиною роки хлопці перебували в полоні, та тепер нарешті повернулися додому.#НашіГерої#поліція_на_війні🚓Facebook | X | Instagram | TikTok
Талони на пальне по заниженим цінам: поліція Дніпропетровщини викрила групу шахраїв.Організував незаконний «бізнес» в’язень, який наразі відбуває покарання у колонії за майнові злочини. До протиправної діяльності він залучив двох спільниць.Задокументували злочинну діяльність аферистів поліцейські кіберполіції Дніпропетровщини спільно зі слідчими слідчого управління поліції Дніпропетровської області та працівниками оперативного відділу ДУ «Солонянська виправна колонія № 21». Як встановили правоохоронці, на одній із торгівельних платформ фігуранти розмістили фейкове оголошення про продаж талонів на пальне, в якому зазначили, що товар відправляють по передплаті чи повній оплаті. Після отримання грошей надсилали потерпілим несправжній QR-код на пальне або взагалі не виконували домовленості.➡️Поліцейські провели ряд обшуків у виправній колонії й за місцем мешкання зловмисниць та вилучили мобільні телефони, sim-картки, sim-холдери й чорнові записи, які підтверджують причетність фігурантів шахрайств. 🔗Деталі
Завдала майже 3 млн гривень збитків бюджету міста Кривий Ріг - поліцейські повідомили про підозру у службовій недбалості начальниці відділу освіти виконкомуПосадовиця знехтувала своїми службовими обовʼязками та підписала з одним із ТОВ угоду про постачання електричної енергії споживачу. При цьому безпідставно збільшила ціну за одиницю електроенергії, чим завдала збитки міському бюджету. При цьому різницю вартості у сумі 3 млн гривень привласнила.Викрили протиправну діяльність 45-річної посадовиці правоохоронці відділення поліції № 4 Криворізького районного управління поліції. Для документування злочину були проведені обшуки, в ході яких вилучено компʼютерну техніку, документи та чорнові записи.3 вересня слідчі повідомили фігурантці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.Слідчі заходи проводились спільно зі Службою безпеки України. Процесуальне керівництво здійснювала Криворізька центральна окружна прокуратура
🔴 Внаслідок російських ударів по Нікопольському району чотири людини зазнали поранень: поліцейські працюють на місцях артилерійських обстрілів.◾️Вчора ввечері ворог поцілив по приватному сектору м. Нікополь. На жаль, без жертв не обійшлось. Внаслідок обстрілу постраждали 66-річний чоловік та 72-річна жінка. Через атаку росіян пошкоджено приватні будинки, господарські споруди, паркани.◾️В ніч на 1 вересня обстріл міста повторився. Руйнувань зазнало промислове підприємство та автозаправка.◾️Вдень 1 вересня окупанти атакували м. Марганець – внаслідок артилерійських обстрілів травми отримало подружжя – жінка та чоловік 1966 року народження. Їм надали медичну допомогу. Пошкоджено дахи та стіни приватних будинків, господарські споруди, автомобілі. Також під ударами ствольної артилерії перебували ще два села Нікопольського району.❗️🚔На місцях продовжують працювати правоохоронці – встановлюють остаточні наслідки російських ударів та збирають докази злочинів, вчинені окупантами.🔗Деталі#поліція_на_війні
«Білі Янголи» з Донеччини розпочали тренінг для поліцейських та рятувальників Сумщини, які займатимуться евакуацією людей. Під час чергового відрядження у регіон мав нагоду поспілкуватися із нашими експертами з евакуації - краще за них ніхто не знає усіх нюансів цієї роботи. Евакуаційні групи «Білого Янголу» вже майже 2 роки рятують життя мешканців Донеччини, вивозячи людей під обстрілами. Завдяки їх роботі у безпечні місця перевезено понад 7500 громадян, з яких 830 - діти. Свій досвід вони раніше передали харківським та херсонським колегам. Тепер Білий Янгол зʼявиться і на Сумщині. Фахівці евакуаційних груп навчаться швидко орієнтуватися в нестандартних ситуаціях, надавати домедичну допомогу в екстремальних умовах та застосовувати навички кризової комунікації. Практика підтверджує: часто евакуація - це єдина можливість зберегти життя та здоровʼя цивільного населення. Упродовж минулих двох тижнів з громад Сумської області, які найбільше потерпають від ворожих обстрілів, евакуйовано понад 5 тисяч осіб.
🔴У Нікопольському районі від російських обстрілів постраждала людина: правоохоронці зафіксували наслідки влучань17 серпня на спецлінію 102 надійшло понад двох десятків повідомлень від громадян про ворожі обстріли та руйнування. Атаки окупантів розпочались з 06.20 ранку - ворожий дрон-камікадзе влучив по береговій лінії Нікополя та пошкодив приватну оселю. Після 9-ї години ще один дрон ворог скерував на Марганецьку громаду - постраждав 30-річний чоловік. Його доставили до медзакладу та надали медичну допомогу. Минулої доби у прицілі агресорів перебували села Мирівської та Покровської сільської територіальної громад. Удари здійснювалися з важкої артилерії, дронів та БпЛА. Внаслідок влучань виникло декілька пожеж. Вогонь приборкали надзвичайники.Під час документування правоохоронці встановили пошкодження інфраструктури, корпусів бази відпочинку, приватних осель, господарських споруд, газогону та ліній електропередач. В будівлях потрощено дах, понівечено стіни та віконне скло. #поліція_на_війні