Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Адвокат Гуміров Олександр
Added 06 Dec 2025

Адвокат Гуміров Олександр

@gumirov_lawyer
Number of subscribers: 412
Photos: 34
Videos: 2
Links: 22
Description:
Допомога у справах захисту прав громадян України в будь-якій точці світу - навіть в Україні. 🇺🇦 Контакт із адвокатом: @adwokat_dopomoga

👥 Number of subscribers

412
Average/Day:: +13
Average/Week:: +12
Average/Month:: +15

👁️ Average views per message

2 010
Average/Day:: 2,620
Average/Week:: 1,853
ERR: 487.86%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 0
Week average: 3.1
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Ще трошки про некозла Смілянського.У своїй переписці зі мною він неодноразово апелює до того, що Укрпошта є акціонерним товариством, що там немає державних коштів, що він платить дуже багато податків, а тому є дуже корисним для держави.Ці аргументи є недолугими і непрофесійними. І от чому.По-перше, єдиним власником (акціонером) Укрпошти є держава Україна. Отже, це акціонерне товариство належить українцям - тим "козлам", яких принижував Смілянський. Всі гроші і весь прибуток Укрпошти є державним і належить українцям. Те, що з цього прибутку Смілянський сам собі виписує зарплату майже мільйон на місяць - це ганьба. Українці ("козли") через інструмент Укрпошта платять Смілянському зарплату. Фактично, він живе за гроші українців.По-друге, Смілянський зовсім не ефективний менеджер, як він намагається себе виставити. Прибуток Укрпошти формується не завдяки комерційній жилці Смілянського (її взагалі не існує), а тупо за рахунок державних коштів - оплати державою послуг Укрпошти. Роль Смілянського тут лише ставити підпис під фактами, які від нього не залежать. Тобто, Укрпошта викачує з державного бюджету сотні мільйонів, з цих сотен мільйонів платить Смілянському космічну зарплатню, а співробітникам Укрпошти - ніщенську зарплатню, а потім залишок зараховує собі в прибуток, з якого державі платить податки. Просте питання - нахіба тут взагалі потрібен той Смілянський? Треба Укрпошту реорганізувати з акціонерного товариства в державну службу і скоротити в рази витрати на Укрпошту.І третє (не останнє, але поки що на цьому зупинюсь - збір інформації в процесі). Останні роки свого очолювання Укрпошти Смілянський лобіює перетворення Укрпошти в банк з особливими умовами надання послуг. Як свідчить міжнародна практика, такі структури зазвичай є "ландроматами" (відмивачами коштів). Смілянський активно бореться проти Нацбанку України, який не бажає перетворювати Укрпошту в банк. Ось, мабуть, чому він нервує - не хоче втратити потенціальну кормушку?Трошки вам цифр останніх контрактів Укрпошти (в кінці посилання на першоджерело), за які Укрпошті сплачує держава Україна шалені гроші:Департамент патрульної поліції - 144 мільйони.ДП Інфотех - 24 мільйони.Львівенерго - 23 мільйони.Прикарпатенерго - 12 мільйонів.Управління судової адміністрації Полтавщини - 20 мільйонів.Київщини - 18 мільйонів.Вінничини - 13 мільйонів.Одещини - 13 мільйонів.Верховний Суд - 17 мільйонів.Податкова Дніпропетровщини - 13 мільйонів. Київщини - 13 мільйонів.Дніпропетровський облТЦК - 10 мільйонів.https://t.me/tendertrol/1351
Україною шириться хвиля позовів недобросовісних "колекторів" проти колишніх позичальників збанкрутілих банків. Зміст позовів полягає в тому, що з людей намагаються стягнути інфляційні втрати за десять чи більше років начебто невиконання грошового зобов'язання за застраліми кредитами.Ці кредити вже давно безнадійні і не можуть бути примусово стягнуті. А тому, треба розуміти, що такі позови є зловживанням процесуальним правом і направлені на морально-психологічний тиск відносно відповідачів.Нащастя, вищі судові інстанції України впевнено стали на захист ошуканих "колекторами" людей і сформували сталу практику - в позовах відмовляють.За якими підставами:1. Неможливість нарахування інфляційних втрат на кредити в іноземній валюті.2. Неможливість нарахування штрафів за період коли не здійснювалось заходів із стягнення кредиту.3. Неможливість зловживати ковідними та воєнними призупиненнями строків давності.4. Недоведеність реальності боргу.5. Інші (унікальні для окремих справ) підстави.Якщо ви отримали такий позов відносно своїх застарілих кредитів - звертайтесь до адвоката Олександра Гумірова @adwokat_dopomoga. Адвокат якісно представить Ваші інтереси в цій справі і буде домогатись компенсації судових витрат на Вашу користь за рахунок недобросовісних "позивачів".П. С. Дякуємо за репост цієї інформації тим людям, яким він буде на користь.
Останніми днями пролунало ряд заяв високопосадовців європейських країн щодо надання "тимчасового захисту від війни" новоприбулим українцям. Зокрема, заявлялось, що начебто українські чоловіки віком 23-60 років не зможуть отримати захист в країнах ЄС вже починаючи із нового року. Проте, вже існуючі рішення про надання захисту не будуть переглядатись і будуть продовжені ще на рік.Поки що це лише заяви і документу ніякого не прийнято. Але вбачається, що такі норми будуть прийняті. Що робити чоловікам віком 23-60 років, які планують релокацію в ЄС з України, після вступу вищевикладених норм:Крок 1. Обов'язково на кордоні домагатись щоб прикордонник з європейської сторони зареєстрував вас не як туриста, а як людину, що евакуюється від війни. Це нескладно. Зазвичай, треба лише про це сказати прикордоннику.Крок 2. Ви не зможете отримати "захист", проте, зможете легалізуватись по воз'єднанню із родиною, якщо вони вже там, або отримати статус "біженець" за особистими мотивами.Так, стане складніше, але не неможливо. П. С. Будь-який громадянин України може законно перебувати в Польщі та працевлаштовуватись поки в Україні триває війна. Приїжджаєте, отримуєте податковий номер, влаштовуєтесь на роботу і подаєте документи на карту побиту (вид на проживання) як працевлаштована особа. І вам "захист" тоді взагалі не потрібен.
Часто-густо в сучасному правосудді сторони спорів намагаються використовувати скріншоти з соцмереж чи месенджерів. Судова практика визнання прийнятними та врахування таких доказів дуже різноманітна. Слід зауважити, що наявності самого листування та підтвердження його дійсності є недостатнім для доказування обставин. Необхідна ідентифікація особи, яка здійснювала листування. І така ідентифікація має поза розумним сумнівом доводити, що спілкування належить сами ідентифікованій особі.Також слід розуміти, що в спорах про спростування розповсюдженої в соцмережах інформації потрібним є встановлення авторства. І тут теж самі лише "скріншоти" не будуть належним доказом. Як приклад, такі докази слід підкріплювати експертизою, яка встановить авторство за стилем і змістом текстів.Таке саме правило можливо застосовувати і в спорах про видалення певного контенту, на який розповсюджується авторське право, опублікованого незаконно (спір про авторство).Якщо ваша діяльність пов'язана із соцмережами та месенджерами, ви є автором цифрового контенту чи використовуєте контекст, авторські права на який належать іншим особам, ви маєте нагоду звернутись до адвоката Олександра Гумірова за консультацією щодо захисту авторських прав та безпеки вашого бізнесу в цьому аспекті. Пам'ятайте, краще заздалегідь все налагодити, чим потім аврально вирішувати проблеми.
Небайдужі люди!Будь-ласка, пишіть всюди, куди зможете.Використовуйте всю інформацію з цього каналу.Якщо можете то необхідно спробувати звернутись до:1. CCL (Irish Council for Civil Liberties): організація із захисту прав людини в Ірландії. Вони займаються випадками незаконного позбавлення волі та примусової медицини - iccl.ie2. Sage Advocacy: Організація, що захищає права вразливих дорослих у медичних закладах. Вони спеціалізуються на випадках, де пацієнта вважають «недієздатним». - sageadvocacy.ie3. Decision Support Service (DSS): стежить за дотриманням прав людей, чию дієздатність ставлять під сумнів - https://www.decisionsupportservice.ie4. Amnesty International Ireland: запит на термінову перевірку порушення статтей 3 (заборона катувань та нелюдського поводження) та 5 (право на свободу) Європейської конвенції з прав людини.5. Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ): Адвокат може подати запит за Правилом 39 (Interim measures). Це екстрений захід, який суд застосовує протягом 24-48 годин, щоб зупинити дії, які загрожують життю або здоров'ю (у цьому випадку — примусові психотропи та зондування)6.МЗС України (Гаряча лінія): +38 (044) 238-15-88. Вимагати офіційної реакції на бездіяльність консула в Ірландії.7.Офіс Уповноваженого ВРУ з прав людини (Омбудсмен): Дмитро Лубінець випадки порушення прав українців за кордоном.8. Депутатські запити: Звернутись до депутатів ВРУ, які займаються міжнародними справами або правами людини ( через Facebook або офіційні пошти).9. The Irish Times та The Journal.ie: видання Ірландії. Необхідно вийти на їхніх журналістів, що займаються темами «Health» або «Human Rights».10. Gript Media: Ірландське альтернативне медіа, яке висвітлює випадки державного свавілля та примусової медицини.11. Українська служба BBC / Радіо Свобода: Історія українки, яка потрапила в «медичне гестапо» в ЄС12. Second Opinion (Друга думка): Вимагти в суді права на обстеження незалежним психіатром та гастроентерологом, які не є співробітниками St. Vincent Hospital.
продовження попереднього постуЗа моєю порадою, Олександра подзвонила в консульство України та на гарячу лінію. Вона вимагала щоб до неї прибув консул України і захистив її права на свободу і особисту недоторканість. Консул України ВІДМОВИВСЯ приїхати і надати допомогу громадянці України. Сказав, що він вважає, що за ірландським законодавством лікарі діють законно.Сьогодні ми подаємо до суду екстренне клопотання про скасування ордеру. Зараз ми намагаємось домогтись чергового судді, який би розглянув екстренне клопотання. Буду публікувати новини по ситуації далі.Олександра, її батько та я особисто прошу всіх про репост цієї історії. Звертаюсь до юристів в Ірландії, до журналістів, до посадовців України! Врятуйте дівчину від медичного гестапо!Якщо вона хворіє через стрес - все, що роблять так звані "лікарі", точно не знизить рівень її стресу. Вони нанесуть дівчині невиправну моральну травму.Зі своєї сторони ми будемо боротись в юридичному полі. Я роблю це безкоштовно pro bono. Вважаю своїм обов'язком, як професіонала, не залишити людину на одинці проти системи медичного апартеїду. Олександра вже домовилась із іншою лікарнею, в Польщі, щоб продовжити лікування там. Але вона позбавлена волі - судовий ордер зобов'язує поліцію примусово повернути її до лікарні, якщо вона захоче з неї вийти.Ми всі, учасники цих подій, в шоці від того як в двадцять першому столітті в цивілізованій європейській країні можливе те, що відбувається. За часів совка примусове годування застосовувалось до "ворогів народу", а психіатричні препарати застосовували з метою тортур. В сучасній Ірландії мотиви "медичного бізнесу" набули ознаки агресивної діяльності? Чи можливо це вважати "медичною допомогою"? Всім, хто може допомогти (журналістам, юристам, консулу) ми готові надати всі наявні документи.
2026-й рік - визначний для тих українців, хто перебуває за кордоном під тимчасовим міжнародним захистом.Чому?04 березня 2027 року остаточно закінчується строк тимчасового захисту в країнах ЄС. Цей строк неможливо продовжити, оскільки в цей день виповниться п'ять років з моменту запровадження захисту.Форма "тимчасовий захист" була створена, як спрощена процедура набуття легального права проживання для маси українців, які потерпали від війни в їх країні. Цей статус не є біженством, а тому не потребує доведення особистої загрози.Але перебування в статусі біженця п'ять років за європейськими правилами надає особі право отримати вид на проживання, не пов'язаний із статусом біженця. Тобто, біженець може позбутись обмежень і далі жити в країні перебування на загальних підставах.Українці під тимчасовим захистом такого права не мають. Отже, якби захист продовжили знов, це було би дискримінацією відносно українців і європейські суди були би завалені позовами про це.Відтак, Євросоюз на рівні Єврокомісії визначив рекомендацію всім країнам ЄС запровадити програми спрощеної модифікації тимчасового захисту у вид на проживання та програми підтримки повернення в Україну.Це не означає, що українців виженуть з ЄС. Це означає, що кожна країна розробляє два підходи:- для тих українців, хто інтегрується у суспільство і хоче залишитись, має бути спрощена процедура отримання виду на проживання,- для тих українців, хто не інтегрується в суспільство і не має такого наміру, має бути певна матеріальна підтримка на повернення в Україну.Деякі країни ЄС вже визначили такі процедури. Але більшість країн їх ще розробляють і запровадять десь у другому півріччі 2026-го року.Що в цьому контексті потрібно зробити українцю "під захистом":1. Визначитись що він хоче - продовжити жити в ЄС чи повернутись додому.2. Якщо хоче жити в ЄС, робити кроки для інтеграції в суспільство (працевлаштування, вивчення мови, діти - в місцеву школу, перенос податкового резидентства з України в країну перебування). Українцю потрібно розуміти, що країни ЄС сприймають людину, як суспільну і економічну одиницю, відтак - потрібно створити собі бекграунд суспільно-економічної одиниці (корисної, а не маргинальної). Щойно в країні перебування запрацює механізм модифікації - скористатись ним і змінити "захист" на вид на проживання.3. Якщо ж хочете повернутись додому - виконати умови програми підтримки повернення. Звісно, у війну вас ніхто не відправить, але до закінчення війни ви, скоріше за все, будете перебувати в ЄС на дуже обмежених умовах.Наприкінці 2026 року Україна буде більш-менш поінформована про те, скільки своїх громадян вона втратила безповоротно. Акцентую на цьому, оскільки українська держава, узурпована нахабними ділками-корупціонерами, здається, створила все гидке, що могла, аби позбутись власних економічно здатних громадян. Певен, українці, що творять, а не проїдають, вже не повернуться.
Стаття 5 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" стверджує адвокатуру як незалежну від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб.Стаття 12 Правил адвокатської етики стверджує повагу до адвокатської професії. Так, зокрема, адвокат повинен виконувати рішення адвокатського самоврядування. Критика діяльності, рішень, порядку формування, членів органів адвокатського самоврядування тощо не може бути спрямована на приниження авторитету адвокатури, адвокатської професії та статусу адвоката, бути вираженою у принизливій чи такій, що порочить честь, гідність та ділову репутацію особи, формі, а також містити завідомо неправдиву інформацію або заклики до невиконання рішень органів адвокатського самоврядування.Також зазначена стаття забороняє вчиняти дії, спрямовані на обмеження незалежності адвокатської професії, честі, гідності та ділової репутації своїх колег, підрив престижу адвокатури та адвокатської діяльності.Сьогодні стало відомо, що після спливу чотирьох років повномасштабного вторгнення РФ в Україну та через десять років після початку війни, Національна асоціація адвокатів України створила у своєму складі Комітет із захисту прав постраждалих від збройної агресії проти України.Щиро і від всього серця вітаю це рішення. Нарешті буде системна робота в цьому юридичному напрямку. Аплодую.Нажаль, чомусь (мабуть з міркувань воєнного стану) широке коло адвокатів не було запрошено до процесу формування цього комітету, справжнім досвідченим адвокатам не було запропоновано увійти до цього комітету. Мені, доктору філософії з міжнародного права, колишньому офіцеру Комітету з військових злочинів Міжнародної асоціації адвокатів теж не поступало такої пропозиції. Про утворення комітету я дізнався постфактум з публікацій в телеграм-каналі адвокатури. Але всьому є причина і певен тут вона теж поважна.Справжнім і приємним шоком для мене став той факт, що головою цього комітету призначено Андрія Єрмака - колишнього голову Офісу президента Зеленського. Честь, гідність та ділову репутацію цієї високоповажної постаті дуже складно принизити чи підірвати. Навіть, якщо би я цього захотів (а я не хочу), я не зміг би знайти засоби, щоб це зробити, враховуючи вже існуючий реальний рівень гідності та ділової репутації військовослужбовця-адвоката Андрія Єрмака.Можливо, я чогось не розумію в цьому житті, але я щиро довіряю рішенням і призначенням, здійсненим органами самоврядування адвокатури. З великою повагою і вдячністю за недопущення підриву престижу адвокатської професії, вітаю це призначення.Побажаємо успіху та звитяги Андрію Єрмаку. Розумію як складно йому довелось після того, як із ним поступило українське суспільство та колишній шеф. Також щиро розумію прагнення Андрія Єрмака направити своє легітимне відчуття справедливості на користь людей, які постраждали від агресії РФ. Певен - людина на своєму місці. Успіху вам, колеги-члени нового комітету! Ви робите важливу справу!
Цікавий кейс відбувся в судовій практиці.Громадянин РФ Євгеній Коробов перші три місяці повномасштабного вторгнення РФ в Україну воював на стороні рашизму проти українців. Під Києвом він був поранений і отримав від рашистського путлєра "Мєдаль за отвагу". Коробов активно приймав участь у пропаганді рашизму, навіть був учасником телепрограми "Пусть говорят", де підтримував рашистську навалу в Україну.Але от його "лікарняний" закінчився. І Коробов повинен був повернутись у свою військову частину в Україні. Це його дуже здивувало, оскільки він вже повірив у свій статус "пропагандона" і, звісно, зовсім не хотів знов ризикувати життям. Тому Коробов дезертував і втік до Казахстану.Тим часом в РФ на нього відкрили кримінальну справу за статтею, якою передбачено позбавлення волі до 15 років. Цей факт Коробов використав для того, щоб подати в Казахстані прохання про надання йому статусу біженця, оскільки йому загрожує політично мотивоване кримінальне переслідування.Цікаво, що судова система Казахстану, лавіруючи між формальними критеріями та міждержавними відносинами двох країн, прийняла сьогодні рішення про відмову Коробову у наданні статусу біженця, але не прийняла рішення про його депортацію в РФ.Судовий прецедент стверджує позицію, що рашист бувшим не буває, не приймає аргументи про переслідування, проте, залишає "врата" відкритими - їдь, Коробов, куди бажаєш. Сподіваюсь, йому всюди на планеті тепер горітиме земля під ногами (вибачте за емоційність).
Протягом десяти років після "правління" Януковича в Україні президентами Порошенко і Зеленським майже не призначались нові судді - тільки переназначались раніше призначені Януковичем.Я багато писав про цю проблему. І зазначав про нерозуміння чому знищується судова гілка конституційного устрою України. Логіка підказує мені дві причини чому так було.Перша. Обидва президенти відчували себе "ліквідаторами" України і не вірили в її майбутнє, оскільки були поінформовані кремлем про наміри знищити країну. А тому нові судді були просто не потрібні. На користь цієї логіки свідчить те, якими масштабами в ці роки відбувається розкрадання України - намагаються встигнути вкрасти все, що можливо. А потім вже буде неважливо, бо не буде України.Друга. "Правителі" хотіли власну керовану саме ними судову систему. Отже, потрібні були правила і умови, щоб суддями призначити тільки тих, хто буде віддано працювати на них. На користь цієї логіки свідчать сумнівні реформи - процесуальних кодексів, касаційних фільтрів, статусу суддів і судоустрою, процедур доступу до професії та формування складів органів суддівської гілки.Це десятиліття "геноциду" судової системи призвело до того, що в Україні є купа судів, де взагалі немає суддів. Розгляд справ, навіть попри спрощені процедури і цифровізацію, триває значно довше. А якість судових рішень впала до рівня плінтусу. Паралельно відбувається процес винищення апаратів судів. Роками не індексуються зарплати звичайних працівників судів - секретарі і помічники суддів працюють майже за "мінімалку", отримуючи зарплату менше ніж вантажник в супермаркеті, і змушені працювати навіть в вихідні та вночі, бо навантаження шалене. А ще судді змушені за власні гроші "готівкою" наймати "позаштатних" працівників - це, як кожен розуміє, не сприяє подоланню корупції в судовій владі.Аж от приходить 2024 рік і адміністрація Єрмака начебто здійснює необхідні дії та приймає рішення про початок масового процесу призначення суддів. Фахівці вказують на "контрольованість" цього процесу - тобто, призначаються "потрібні" судді. Отже, розуміючи що Україна таки встоїть і буде існувати, влада зосередилась на підкоренні суддівського корпусу. Тут треба звернути увагу на процес, який активізувався в той же час. Багато суддів зрозуміли що відбувається і почали звільнятись. У 2024 і 2025 році щорічно звільнялось десь по 250 суддів. Тобто, майже кожного робочого дня протягом двох років звільняється якійсь суддя. Нагадаю, до цього десять років судді виходили на пенсію, а нових не призначалось. Уявіть який зараз кадровий колапс в судовій системі.А тепер сама цікава цифра. За два роки начебто намагання Зеленського оновити судовий корпус і призначати нехай навіть тільки "потрібних" - призначено лише 123 судді. Із такими темпами судовий корпус відновиться десь років за п'ять, не менше. Тобто, ще п'ять років екстремального низкоякісного правосуддя.Чому так поводиться Зеленський? Важко знаходити тих, хто готовий бути пішаками його влади? Чи він ще сподівається здати Україну кремлю?Справа адвокатури - захистити право людини. В умовах такого суддівського коллапсу адвокатурі цю справу робити дуууууже важко. Людина зараз в Україні наближається до рівня "сам на сам" проти системи порушень її прав, оскільки адвокат спроможний тоді, коли суд працює.П. С. Цей пост навіяний черговим відкладенням судового засідання без зрозумілих процесуальних причин.