Був радий вітати в Києві міністра з питань стійкості та готовності Королівства Данія Торстена Шака Педерсена. Говорили про виклики в контексті війни, про безпеку і про те, як підтримувати людей, коли ворог щодня знищує нашу енергетику та критичну інфраструктуру.Щодня, в середньому, більше 200 ворожих ударів по цивільних обʼєктах - по обʼєктах, які забезпечують базові умови для життя людей. В такій ситуації ключовими є швидке реагування і чітка координація. Саме про це розповів колезі: як працює Ситуаційний центр МВС, як ухвалюються рішення, як ми тримаємо зв’язок між усіма службами під час криз.Окрема тема - єдиний номер допомоги 112, який вже не лише екстрений виклик. Через 112 люди повідомляють і про відсутність світла, тепла, води - понад 70 тисяч звернень на зараз. Запустили й мобільний застосунок 112, який працює навіть тоді, коли немає мобільного зв’язку. Це про доступність допомоги в найскладніші моменти.Подякував Данії за системну підтримку ДСНС. За техніку, навчання, підготовку наших рятувальників. ❗️Цього тижня очікуємо новий пакет допомоги: 22 потужних генератора та понад 180 обігрівачів для пунктів обігріву в Києві та області.Важливо й те, що ми не лише отримуємо допомогу, а й ділимося власним досвідом. Українські рятувальники мають унікальну практику роботи в умовах війни. Цей досвід може бути корисним і нашим партнерам.Також запросив Данію долучитися до Коаліції укриттів цивільного захисту. Це про довгострокову безпеку. Про захист цивільних не лише сьогодні, а й на роки вперед.Дякую данським партнерам за солідарність і готовність працювати разом. Саме так - через партнерство, практику і взаємну довіру - ми посилюємо стійкість наших країн і захищаємо людей.
Від передової до служби безпеки: ветеран Валерій Голуб у лавах поліції охорони ЧеркащиниСьогодні Валерій Голуб — частина великої родини поліції охорони Черкащини. Він — охоронник групи охорони об’єктів публічної безпеки Уманського РВ, який забезпечує надійний захист стратегічних об'єктів та підтримує публічний порядок заради безпеки жителів регіону. Проте за його плечима — дворічний досвід, який назавжди загартував характер: шлях від запеклих боїв на фронті до охорони правопорядку.Валерію 32 роки. Він народився у селі Козацьке Звенигородського району на Черкащині. За фахом — слюсар-механік, тракторист. Певний час працював за спеціальністю у рідному селі, згодом виїхав на заробітки за кордон, адже виховує двох синів — 10 та 12 років.Коли розпочалася повномасштабна російсько-українська війна, Валерій прийняв для себе тверде рішення - повернутися додому, щоб дати відсіч окупантам. У червні 2022 року він став до лав Збройних Сил України. 💬«Я пішов до війська добровільно, щоб захистити своїх дітей і свій дім», — говорить ветеран війни Валерій Голуб.Він служив у Десантно-штурмових військах, у складі 46-ї окремої аеромобільної десантно-штурмової бригади, у званні молодшого сержанта. Пройшов запеклі бої на Запорізькому та Донецькому напрямках, зокрема у Бахмуті та Соледарі, та брав участь у звільненні Херсонщини. На Запорізькому напрямку під час виконання чергового бойового завдання Валерій отримав важкі поранення. Він був старшим групи, яка під час евакуації поранених потрапила під ворожий мінометний обстріл. Чоловік зазнав важких контузій та численних осколкових поранень, внаслідок яких втратив око. Проте, попри пережите, він не зламався і зберіг силу духу.За понад 2 роки служби на передовій Валерій нагороджений численними відзнаками. Серед його почесних нагород — нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «Лицарський хрест», відзнака Міністерства оборони України «Честь і Слава», медаль «За поранення», а також знаки «Шлях честі», «Завжди перші» та нагрудний знак «Ветеран війни». Після лікування та реабілітації він шукав роботу, яку зможе виконувати з урахуванням стану здоров’я. За рекомендацією знайомих із системи МВС прийшов до Поліції охорони.💬«Я підробляв де міг, але через поранення це було непросто. Шукав роботу, де був би корисним і водночас працювати з урахуванням стану здоров’я. У Поліції охорони я знайшов стабільність, спокій і людяність. Тут поважають мій досвід і підтримують», — розповідає ветеран війни Валерій Голуб.💬«Ми запрошуємо ветеранів війни на роботу в Поліцію охорони. Це відповідальні, дисципліновані люди з унікальним життєвим і бойовим досвідом. Наше завдання — створити для них гідні умови праці, забезпечити безбар’єрність та допомогти адаптуватися до цивільного життя. Поліція охорони завжди відкрита для тих, хто захищав Україну. На сьогодні до нашої команди приєдналися вже 20 ветеранів», — підкреслив начальник Управління поліції охорони в Черкаській області Василь Курятник.Наші захисники формують майбутнє України, а досвід ветеранів у Поліції охорони стає взірцем професіоналізму та незламності для молодого покоління.
«Титан» — 33 роки міцності, надійності та безпекиСьогодні підрозділ «Титан» відзначає 33 роки з дня створення. Це не просто річниця — це десятиліття служби, відповідальності та безкомпромісної відданості справі безпеки. За ці роки «Титан» став символом професіоналізму, витримки й сили у системі Поліції охорони.У час повномасштабної війни роль «Титану» стала ще більш відчутною. Вони щодня стоять на сторожі критичної інфраструктури, безпеки громадян, супроводі міжнародних делегацій, виконуючи завдання в умовах постійних загроз. Серед бійців «Титану» — ті, хто сьогодні тримає оборону на передовій, і ті, хто пройшов війну та повернувся до строю з бойовим досвідом, болем втрат і ще глибшим розумінням ціни безпеки. А також є ті, чиї імена ми згадуємо з особливою тишею в серці. Вони назавжди залишаються у строю «Титану».Щиро вітаємо особовий склад і ветеранів підрозділу з 33-ю річницею! Дякуємо за вірність Присязі, за мужність, за щоденну працю заради спокою та безпеки громадян. Бажаємо міцного здоров’я, сили духу, єдності та головного — Перемоги Україні.З повагою — Поліція охорони 💙
Лінія 112 працює в режимі прийому повідомлень про відсутність тепло-, водо- та електропостачання. Ми залучили до роботи додаткових операторів, аби оперативно опрацьовувати не лише звернення до екстрених служб - рятувальників, поліції, медичної допомоги чи газової служби, а й отримувати інформацію щодо критичної ситуації у домівках громадян. Ці дані оператори невідкладно передають до штабу з ліквідації наслідків російських обстрілів енергетичних обʼєктів у місті Києві та комісії ТЕБ та НС для швидкої організації допомоги людям у нинішніх складних умовах. Оператори надаватимуть інформацію про найближчий пункт незламності чи місця обігріву. І за потреби скеровуватимуть екіпажі екстрених служб.Нагадую, що навіть за відсутності мобільного звʼязку можна звернутися на 112. Для цього підключіться до мережі WI-Fi (доступно в пунктах незламності, торгових центрах, медичних закладах тощо), завантажте застосунок 112 Ukraine та авторизуйтеся. А ще краще - завчасно встановіть застосунок. 🔍 Ми - поруч. Виявляємо, реагуємо, підтримуємо. Допомога буде там, де вона потрібна.
Рятувальники ДСНС загасили всі пожежі, які виникли внаслідок російського обстрілу. Сили МВС працюють в чіткій координації над ліквідацією наслідків удару.Вночі росія цілеспрямовано била по цивільній і критичній інфраструктурі. Нелюдська мета ворога - залишити мільйони людей без світла, тепла й води посеред морозної зими. Це – свідомий та безжальний терор цивільних. Найбільше потерпіла столиця: пошкоджено 40 об’єктів, з них 20 - це житлові будинки. Крім того, росія атакувала Львів, Київщину, Кіровоградщину та Черкащину.До ліквідації наслідків залучено майже 500 рятувальників і 100 одиниць техніки. За потреби розгортаємо мобільні пункти обігріву.❗️Найпідступніші удари - по тих, хто рятує життя.У Дарницькому районі Києва ворог повторно вдарив по багатоповерхівці - у момент, коли на місці працювали рятувальники та медики. Загинув медичний працівник. Також поранено 5 рятувальників ДСНС, 4 медичних працівників та поліцейського.Це - свідомий удар по екстрених службах.Свідомий удар росії по людяності.На іншій локації у Дніпровському районі столиці після удару ворожого безпілотника виявили тіла 3 осіб. Двох загиблих ідентифікували, встановлюємо третю особу. Ще одна людина вважається безвісти зниклою. Станом на зараз у Києві загинуло 4 людини, щонайменше 25 поранено.На Київщині під атакою ворога були майже всі райони. Пожежі виникли у житлових будинках і господарських спорудах на Броварщині, Обухівщині, Бориспільщині.Загалом по країні працівники ДСНС врятували 40 людей.Серед них родина з Броварщини: мама, тато, бабуся та п’ятирічна дитина. Усім надано медичну допомогу.росія прагне занурити нас у холод та темряву. Ми маємо триматися разом – у турботі та взаєморозумінні. Тисячі людей по країні зараз працюють над тим, аби повернути тепло та світло у наші домівки. Їм потрібна наша підтримка. Дякую рятувальникам, медикам, поліцейським, енергетикам, комунальникам - тим, хто працює навіть під загрозою повторних ударів і не відступає. Вистоїмо
Підвищення кваліфікації для відповідальних за безпеку критичної інфраструктури✈️Вінницьким вищим професійним училищем Департаменту поліції охорони розроблено та впроваджено курс підвищення кваліфікації для операторів критичної інфраструктури та працівників, відповідальних за організацію охорони об’єктів критичної інфраструктури.Метою курсу є підвищення професійного рівня персоналу і удосконалення практичних навичок і готовності діяти в умовах сучасних безпекових викликів.🔍Формат навчанняНавчання триває 4 навчальні дні та проводиться в очному форматі на базі навчального закладу із застосуванням інструментів дистанційного спілкування Zoom, що забезпечує зручність і ефективність освітнього процесу.🔍Програма курсу охоплює:• організаційні засади охорони об’єктів критичної інфраструктури;• сили, засоби та повноваження персоналу охорони;• правомірність застосування заходів примусу;• організацію пропускного та внутрішньооб’єктового режимів;• технічні засоби: відеоспостереження та пошукові пристрої;• повітряні загрози;• мінна небезпека техногенні загрози;• стрес і ефективні форми його опанування.Курс орієнтований на практичну користь, відповідність чинному законодавству та реальні умови функціонування об’єктів критичної інфраструктури.✈️Додаткова інформація та консультації:(0432) 52 09 27, 66 20 80, 097 763 74 66.
📢Правоохоронці Поліції охорони Київщини затримали чоловіка під час спроби незаконного проникненняУвечері правоохоронці Поліції охорони Київщини отримали сигнал «Тривога» з одного з торговельних об’єктів на території області. Інформацію про спрацювання охоронної сигналізації негайно передано наряду реагування, який оперативно виїхав на місце події та прибув до об’єкта у максимально стислі строки.Під час обстеження території поліцейські виявили пошкодження вікон, що свідчило про спробу незаконного проникнення. Об’єкт було взято під охорону, територію заблоковано, про подію повідомлено чергові служби.На місці події правоохоронці виявили та затримали особу, причетну до протиправних дій. Затриманого передано слідчо-оперативній групі територіального підрозділу поліції для подальшого з’ясування всіх обставин. Фізична сила та спеціальні засоби до нього не застосовувалися. Подію зафіксовано засобами відеофіксації.Поліція нагадує: дотримання вимог законодавства та повага до правопорядку є запорукою безпеки.
Новий рік приходить до нас як світла надія — на мир, єдність і Перемогу. У цей непростий для країни час ми вчимося цінувати головне: людське життя, підтримку одне одного та віру в майбутнє України.Поліція охорони щодня стоїть на варті вашої безпеки — у містах і селах, вдень і вночі, під звуки сирен і в тиші новорічних ночей. Наші працівники несуть службу з відповідальністю та честю, розуміючи, що спокій українських родин — це спільна справа і велика цінність.Ми з глибокою повагою дякуємо Захисникам і Захисницям України, ветеранам, волонтерам, енергетикам, медикам і всім, хто наближає нашу Перемогу щоденною працею та мужністю. Ваша стійкість — це опора для всієї країни.Нехай новий рік принесе у кожен дім тепло, затишок і світло, а в серця — силу, надію та впевненість у завтрашньому дні. Бажаємо міцного здоров’я, родинного спокою, добрих новин і здійснення найважливішого — миру для України.З вірою в Перемогу, з любов’ю до людей і з відповідальністю за безпеку — разом крокуємо в новий рік.
Поліція ліквідувала загрозу вибуху у Новояворівську21 грудня 2025 року на головний пункт централізованого спостереження поліції охорони Львівщини надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного об'єкта в місті Новояворівськ Яворівського району.Прибувши на місце події, працівники поліції охорони виявили двох осіб, один з яких погрожувала гранатою. Під час перевірки рюкзака 31-річного чоловіка з Миколаївської області було виявлено гранату Ф-1. Згодом зловмисник дістав з кишені ще одну гранату і витягнув запобіжне кільце, утримуючи її в руці.На місце події негайно виїхали співробітники сектору реагування патрульної поліції, оперативники кримінальної поліції та слідчі Яворівського районного відділу поліції, а також вибухотехніки поліції Львівщини.Правоохоронці оперативно евакуювали громадян на безпечну відстань та розпочали переговори, закликаючи порушника припинити протиправні дії. Однак, чоловік не відреагував на вимоги поліцейських. Водночас його супутник намагався повернути запобіжник гранати на місце, але в результаті кинув її. Під час вибуху тілесні ушкодження отримав один із порушників.Правоохоронці наголошують на важливості дотримання правил безпеки та оперативного реагування на підозрілі предмети. Адже своєчасне повідомлення допомагає запобігти небезпечним ситуаціям і захистити життя людей.
Поліція охорони інтегрує нові стандарти: фахівці долучилися до конференції з національної безбар’єрностіПрацівники різних Управлінь Поліції охорони взяли участь у важливій міжвідомчій конференції «Національна стратегія безбар’єрності в Україні: від політики до практики».Захід відбувся на базі Національної академії внутрішніх справ для слухачів, а також транслювався по відеозв'язку. Конференція була спрямована на підвищення професійної компетентності у сфері доступності, рівних можливостей та якісної взаємодії з усіма групами громадян.Серед ключових спікерів була Тетяна Ломакіна, Уповноважена Президента України з питань безбар’єрності. Вона акцентувала увагу на шести головних напрямках Національної стратегії безбар’єрності та підкреслила критичну важливість їх практичного впровадження у щоденну роботу всіх державних структур, включно з силовими відомствами.Учасники активно опрацьовували практичні кейси та інструменти. Отримані знання допоможуть підрозділам Поліції охорони ефективно застосовувати принципи безбар’єрності у своїй службовій діяльності.Поліція охорони системно впроваджує сучасні підходи, спрямовані на створення безпечного, доступного та комфортного середовища для кожного українця.