Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Grumpy readerka
Added 14 Jul 2024

Grumpy readerka

@grumpy_readerka
Number of subscribers: 1 026
Photos: 923
Links: 382
Description:
для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім
Source

Grumpy readerka | щоб двічі не вставати, ось книжки, що я читала у Т.Кінгфішер. вважаю, ...

Telegram community logo - Grumpy readerka Grumpy readerka @grumpy_readerka
1 900 Views/Reach 2025-04-19 12:10 Message №1121
щоб двічі не вставати, ось книжки, що я читала у Т.Кінгфішер. вважаю, що кожна з них — люкс, шик, шедевр 😌1. "Nettle and Bone" — найменшій принцесі доводиться відмовитися від щасливого життя у монастирі, аби порятувати від аб'юзивного шлюбу старшу сестру. з приємних бонусів демонічна курка, ярмарок фейрі, фея-хрещена.2 - 5. серія "The Saint of Steel" про паладінів, таких собі божих воїнів, у яких буквально вмер їхній бог, лишивши у спадок неконтрольований режим берсерка та моральні травми. я б загалом назвала цю серію роментезі, бо в усіх її книжках кожен окремий паладін (чи паладінка) знаходять своє "довго і щасливо" ❤️ серія ще не закінчена, тож чекаю на продовження!6. "The Hollow Places" — горор, в якому дівчина заходить у стрьомну дірку в стіні дивакуватого музею й опиняється в безумному світі, такій собі "порожнині". верби, опудала та інші моторошні створіння в комплекті.7. "Thornhedge" — невеличкий, але вишуканий ретелінг "Сплячої красуні", де нам говорять, що зло інколи є просто злом, якому не треба шукати пояснення та давати шанси 😌загалом ніби й багатенько, але я планую прочитати абсолютно все, а потім почати читати по-другому колу 🫦