Source
🇺🇦Громади Київщини 🇺🇦 | Що ж, на тему відмиву грошей на Добровольчому формуванні у Феодосіївсь...
2 600 Views/Reach
2022-10-03 15:21
Message №754
🏠Що ж, на тему відмиву грошей на Добровольчому формуванні у Феодосіївській громаді (Хотів, Круглик, Рославичі, Ходосівка…), про що ми писали, звернуло увагу видання «Моя Київщина». І це лише підтвердження достовірності наших даних про існування ДФТГ на папері для відмиву грошей ділками з керівництва громади, наприклад голови Пянчука, що втік 24-го лютого, і «псевдокомандирами»-вояками. Далі цитуємо «Мою Київщину». «Пянчук повернувся у громаду лише за кілька тижнів. Після чого було створено добровольче формування. Яке нібито й існує, але фактично є для групи ділків лише вдалою темою для освоєння бюджетних коштів.Тим паче, що ресурси на оборону з місцевого бюджету виділяються активно. Залучився до підтримки ДФТГ навіть благодійний фонд "Вільні", засновницею якого є Олена Соколова. Вона займається різними питаннями в цьому формуванні, а також гуманітарними питаннями. Щоправда, замість реальної допомоги фонд використовується ділками в якості бізнесу: гуманітарку вже зафіксували на полицях магазинів в Іванковичах та інших селах громади. Вочевидь, це відповідальність місцевого керівництва на чолі з Пянчуком.Є у ДФТГ командир: Анатолій Новак. І навіть штаб – у Ходосівці, в сучасному торговому центрі "Манфактура". Але це формальність: в реальності людей у підрозділі фактично майже немає. Більш того, люди, які намагалися потрапити в загін, так і не змогли туди потрапити. Цікаво, що поговорити з командиром Новаком їм не вдалося. Для таких речей є "прикомандирований" Павло Куц, який відшиває більшість бажаючих, але якщо треба, то підписує контракти від імені Новака.В результаті у підрозділі нема людей, немає зброї, зате є гроші, які ідуть "наліво". Вони бояться приймати людей в ДФТГ, щоб люди не почали гроші вимагати за оплату. Навчань теж нема. Пости здебільшого – пусті. https://mykyivregion.com.ua/analytics/mertvi-dusi-yak-v-odnii-z-gromad-kiyivshhini-proyili-teroboronu 🏠