Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Грибник🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Грибник🇺🇦

@gribnik_ukr
Number of subscribers: 5 509
Photos: 8,170
Videos: 3,710
Links: 1,360
Description:
Принижую русню, аналізую, говорю правду та піднімаю тобі настрій🥷
Source

Грибник🇺🇦 | Ну, всі вже зрозуміли, росіянці війну не закінчать, бо не хочуть цього...

Telegram community logo - Грибник🇺🇦 Грибник🇺🇦 @gribnik_ukr
983 Views/Reach 2026-06-05 18:25 Message №20001
Ну, всі вже зрозуміли, росіянці війну не закінчать, бо не хочуть цього та вже, мабуть, і не можуть. Занадто багато всього завʼязано у них на цій війні. Мова зовсім не про гроші (або не тільки про них). Нинішній режим вже не зможе існувати без війни, адже зробив війну — основою свого політичного сенсу. Маленька побєдоносна не вийшла, тому, друзі, ми з вами точно будемо свідками краху пітунського режиму. Бульбашка дуже переповнена вже, далі — буде натягуватись аж до тих пір, поки не лусне. Ви ж розумієте, що у кремля вже не існує правильного ходу: зупини війну — виникне питання навіщо це все було та якою ціною; продовжувати — там треба мобілізація, втрати і найголовніше — економіка, яку добре та динамічніше «чухають» наші далекобійні санкції. Так здається, що ісконним легко все пояснити, проте не забувайте, що у випадку чого і там вилізуть дуже впливові гравці, які вміло долиють масла в будь-який з вогнів. В кремлі це дуже добре розуміють. Ніхто не каже, що нам збс, оцим йобнутим всяким про «астанаві вайну» дорога нахуй. Адже ми не маємо виходу і якщо перестанемо захищатися та чинити опір — нас просто не стане.Дуже хочеться, щоб якнайбільше українців побачили крах режиму якнайшвидше, але допоки цього не станеться — мусимо воювати і стримувати ворога!