Source
ДЕПЧ в АЧМ із КРМБ | Друзі, щиро бажаю Вам міцного здоров’я🇨🇳🇨🇳🇨🇳 .Фото архівне, зайобоно-с...
153 Views/Reach
2025-05-19 17:55
Message №2185
Друзі, щиро бажаю Вам міцного здоров’я🇨🇳🇨🇳🇨🇳 .Фото архівне, зайобоно-серйозне(опісля тривалої шабашки💀)).Я – сапер- розмінування ДССТ, позивний “Дубенштейн”/ в минулому підрозділі "Дубчик". В сьому році парубку має виповнитись 25 років, звісно за умови що не полечу на зустріч до десанту🤩🤩🤩)).. Станом на зара, займаюся гуманітарним розмінуванням деокупованої території Харківщини. Наразі мені потрібна Мобільна робоча станція Б-клас Fujitsu Celsius H760(вартість б/у 13517). Не ігровий, не топчик, але для складання актів💻, паперової рутини та інколи по можливості підтримання морального духу🎮🎮🎮 в бентежні будні цілком згодиться(буду чесним, юзатиму і для стратегій, RPG). Тим більше з об'єктивної точки зору, для відрядження кращої і не треба.Буду вдячний за будь-яку допомогу, навіть якщо се просто 40 гривень на кавусю!Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/AR6J87GbAQМоно 4441 1111 2493 9244 Приват 4149629373425420 P.s. Приват то альтернатива, але звідти все рівно буду перекидати на банку).