Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛
Added 06 Jan 2025

🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛

@grebinky_info
Number of subscribers: 2 194
Photos: 17,800
Videos: 5,780
Links: 5,160
Description:
❇️Актуальна аналітична інформація про ситуацію в Гребінківській CТГ та Україні🇺🇦 🤝Питання співпраці: @kuzia_kms 💪Підтримайте наших Захисників #10ГРННЕСОРОМНО 🟢https://send.monobank.ua/jar/76bCnrnTqz 🟢5375411208654546 🟢4441111131109427
Source

🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛 | Розмірковує Віталій Луценко:➖По слідам масового вбивства в Голосієво. ...

Telegram community logo - 🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛 🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛 @grebinky_info
564 Views/Reach 2026-04-20 09:58 Message №29108
📃Розмірковує Віталій Луценко:По слідам масового вбивства в Голосієво. Виявляється, наша прем`єрка Ю. Свириденко написала ще в суботу в своїй соцмережі: «Дякую правоохоронцям та всім службам, які швидко зреагували та зробили все можливе для порятунку людей і знешкодження загрози». Їм геть не соромно за таке «швидке зреагування», що ми побачили на відео! Начальник департаменту патрульної поліції Є. Жуков в неділю написав рапорт на звільнення. Говорять, що бойовий офіцер, Народний Герой України, у якого в одного «спрацювала» совість. Генеральний прокурор Р. Кравченко в неділю відрапортував: «розпочато кримінальне провадження за статтею 367 ч.3 ККУ (Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки)». Хоча незалежні юристи стверджують, що є всі підстави вести слідство по статті 135 ККУ (Залишення в небезпеці): застосовується, якщо поліцейські завідомо залишили людину без допомоги в ситуації, що загрожує її життю, коли вони були зобов’язані та мали можливість їй допомогти. Покарання: якщо бездіяльність спричинила смерть людини, винним загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі (ч. 3 ст. 135). Чи дійде до суду справа про залишення поліцейськими мирних людей на поталу вбивці? ‼️Невже не приходить розуміння у правоохоронних органах про запит суспільства на справедливість і захист?!