Source
🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛 | Дуже детально та влучно. ''Редіс" висловивлася по факту, і це людина н...
640 Views/Reach
2025-01-17 19:20
Message №19595
Дуже детально та влучно. ''Редіс" висловивлася по факту, і це людина не просто навалила базованої бази, яку всі пролайкають і все, тут детально описаний стан справ та проблеми, які присутні у нашому війську, конкретні проблеми, які треба вирішувати.Дуже доречне порівння з успіхами бригади "Азов", яка за 2024-ий рік одна з небагатьох бригад, яка провела наступальні дії тактичного характеру в найскладніших ділянках фронту. Зі спілкування з командирами та бійцями даної бригади всі як один стверджують, що навіть зараз можливо на фронті не тільки стримувати ворога, а і проводити тактичні контрнаступальні дії, проте потрібно перемолоти отой сніжний ком проблем, який з часом стає тільки більше і всім на нього пох, а проблеми ж всі ті самі, про які говорили неодноразово.Скажете: "Та це ж Азов, що ти порівнюєш?" Та ні, любі мої, в кожній бригаді є свій господар, який наводить там порядок і від якого потім залежать результати підрозділу, тому тут очевидно з кого потрібно запитувати або кого міняти, щоб підрозділ дійсно почав працювати. Багато проблем не тільки на рівні вищого військового командування, іноді треба і звертати увагу на рівень бригади, бо там дофіга тараканів, більше ніж хтось може уявити.Офіцер ✙ | Підписатись