Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - GRAN1K BAZA
Added 14 Jul 2024

GRAN1K BAZA

@gran1k_baza
Number of subscribers: 570
Photos: 521
Videos: 26
Links: 465
Description:
🏆 Organizer of esports events and tournaments —> https://fce.gg/Gran1k 😎 Founder @csmarket
Source

GRAN1K BAZA | LFT пост. Так-так, після 30-ти я все ще шукаю команду 😄Привіт! Я - Анд...

Telegram community logo - GRAN1K BAZA GRAN1K BAZA @gran1k_baza
453 Views/Reach 2025-09-19 17:05 Message №1402
LFT пост. Так-так, після 30-ти я все ще шукаю команду 😄Привіт! Я - Андрій DOBZWER Грищенко, Виконавчий директор Федерації кіберспорту України. Цього разу я в пошуках не люркерів, смокерів, опорників, кері, чи джанглерів. Але мені точно знадобляться ін-лайф та ін-менеджмент лідери та виконавці. Федерація кіберспорту переживає зміни та трансформацію. Мені випала честь займатись цим напрямком, а отже і методи взаємодії в мене будуть свої. Хтось знає мене, хтось ні. Але я завжди вірив у силу ком'юніті, де знаходив прекрасних людей, відданих справі спеціалістів та перспективну молодь.Сьогодні я хочу ближче познайомитись з тими, до кого добереться сарафанне радіо репостів та рекомендацій. А отже, запрошую усіх дотичних та зацікавлених у роботі в кіберспорті людей долучитись до моєї гугл-форми: https://forms.gle/NwtmJR633PRZL5ss6Це можуть бути тренери, аналітики, менеджери, редактори, журналісти, коментатори, дизайнери, монтажери, оператори, режисери, сценаристи, хости, адміністратори, судді, ком'юніті та івент менеджери, SMM-ники і т.д. Звичайно пріоритет першочергово я віддаватиму актуальним посадам, а також тим, хто матиме релевантний досвід. Але я сам колись прийшов в NAVI з ком'юніті, модерував форум та сервери як волонтер і був цьому безмежно радий, адже міг отримати безцінний досвід. Тому у багатьох все тільки попереду. Вірю у магію рукостискань та репостів, тож буду вдячний якщо поширите цей пост серед друзів, які також горять кіберспортом як і я. Важливо відмітити, що я відпишусь не всім і не одразу. Прошу вибачення за це та молю не спамити мені в особисті. Дякую!