Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Городнянська міська рада
Added 14 Jul 2024

Городнянська міська рада

@gormrada
Number of subscribers: 1 815
Photos: 6,720
Videos: 164
Links: 1,670
Description:
Офіційне представництво
Source

Городнянська міська рада | ℹ️ Щодо ситуації з дитячим відділенням у Городнянській міській лікарні...

Telegram community logo - Городнянська міська рада Городнянська міська рада @gormrada
2 790 Views/Reach 2025-09-12 13:40 Message №7031
ℹ️ Щодо ситуації з дитячим відділенням у Городнянській міській лікарні💬Останнім часом у соціальних мережах почали активне обговорення навколо нібито закриття дитячого відділення в Городнянській лікарні. На жаль, у цих дописах багато маніпуляцій і відверто неправдивих тверджень, що лише сіють паніку та провокують людей. Щоб уникнути непорозумінь, пояснюємо, що відбувається насправді.🏥Відповідно до медичної реформи всі лікарні в Україні поділяються на загальні, кластерні та надкластерні. Городнянська міська лікарня належить до категорії загальних і повинна мати у своєму складі лише терапевтичне, хірургічне, травматологічне, неврологічне та інфекційне відділення.У межах цих змін планується об’єднання терапевтичного та дитячого відділень у загально-терапевтичне з педіатричними ліжками. Це не означає, що діти залишаться без належної медичної допомоги. Фактично дитяче відділення об’єднається з іншим, однак надання медичної допомоги дітям збережеться у повному обсязі.Сьогодні у дитячому відділенні розгорнуто 20 ліжок, і ця кількість не змінювалася понад 10 років, хоча чисельність дітей у громаді й державі з року в рік зменшується. Після початку повномасштабного вторгнення ця тенденція стала ще відчутнішою. Тому прийнято рішення скоротити кількість ліжок із 20 до 10, але в разі потреби може бути збільшено. Цього цілком достатньо для забезпечення стаціонарної допомоги дітям громади. Для прикладу: у Ріпкинській лікарні передбачено 4 дитячі ліжка, у Сновській — 6. Водночас у нашій лікарні й надалі працюватимуть два лікарі-педіатри, які прийматимуть дітей амбулаторно та надаватимуть допомогу у стаціонарі.Зміни у структурі лікарні обумовлені не лише зменшенням кількості дітей, а й зростанням потреби в лікуванні пацієнтів старших вікових груп. Щороку збільшується кількість людей із неврологічними захворюваннями, тож виникає необхідність у розширенні цього відділення.💛💙Шановні жителі громади, можете бути впевнені — медична допомога дітям залишиться доступною та якісною. Просимо довіряти лише перевіреним офіційним джерелам і стежити за повідомленнями на сторінках міської ради.Офіційний сайт: https://gormr.gov.ua/Facebook: https://www.facebook.com/gorodnyanskamr/