Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ
Added 20 Sep 2021

ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ

@goodchernivtsi
Number of subscribers: 110 924
Photos: 40,100
Videos: 21,400
Links: 32,800
Description:
🔞 БЕЗ ЦЕНЗУРИ - палає 🔥 реклама - @good_adminSHA Спільнота містить ненормативну лексику та сцени, які можуть морально травмувати! Заборонено для осіб із слабкою психікою! Запропонуй новину ХЧ: @good_adminSHA Реклама: @good_adminSHA
Source

ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ | Керівнику КП «Чернівецьке тролейбусне управління» п. Г. М. ОровцюШанов...

Керівнику КП «Чернівецьке тролейбусне управління» п. Г. М. ОровцюШановний пане Григорію Миколайовичу, звертаюся до Вас з ПРОХАННЯМ звернути увагу на ЕТИЧНІСТЬ виконання службових обовʼязків «завзятими» контролерами Сьогодні (13.02.26) відбулася «зустріч» з таким контролером п. НЕГОДОЮ Сергієм Петровичем, а самеЇхала до діагностичного центру (вул. Небесної Сотні) маршрутом N5, завалідувала проїзд банківською карткою - зміна кольору на екрані відбулася, проте, як виявилося, проплата не пройшла. Контролер ЧОМУСЬ не захотів вийти зі мною для оштрафування на зупинці біля центру, а «провіз» мене далі. Оскільки я не мала готівки, погодилася на виклик поліції. Час минав, поліція не приїздила, я запізнювалася на прийом до лікаря… Зрештою виявилося , що можна оплатити штраф карткою - проплатила.Незважаючи на похилий вік, мені прийшлося добігати відстань, на яку мене відвезли від лікувального закладу, щоб потрапити на прийом. В результаті я послизнулася, впала в бруд на тротуарі, побила ноги, руки … З допомогою небайдужих перехожих (щиро вдячна тим, які не втратили людські якості) брудна, з серцевим нападом та чисельними фізичними та моральними ушкодженнями добралася до лікарні, одержавши нові проблеми зі здоров’ям…Формально п. Негода С.П. дуже ретельно виконав службовий обовʼязок і, напевно, навіть заслуговує заохочення, чи не так?!Де ж ЛЮДЯНІСТЬ ??? Можливо все-таки потрібно ЗЧИТУВАТИ ХТО є ХТО (???), а не соромити та принижувати людину, яка за свій поважний вік не присвоїла жодної копійки Дякую за розуміння З повагою пасажири міського транспорту