Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Гоня
Added 14 Jul 2024

Гоня

@gonya_music
Number of subscribers: 1 068
Photos: 240
Videos: 99
Links: 241
Description:
Український репер, бог https://mooro.me/gonya
Source

Гоня | Хочу сказати своє перше «фе» в армії😂Найдурніша відмазка, з якою я зіт...

Telegram community logo - Гоня Гоня @gonya_music
1 700 Views/Reach 2026-02-20 18:52 Message №503
Хочу сказати своє перше «фе» в армії😂Найдурніша відмазка, з якою я зіткнувся в армії, це - «ну це армія». Ця відповідь звучить на кожне заперечення і кожен аргумент - «ну це ж армія»... Коли пропонуєш вирішення, або звернути увагу на якусь проблему, завжди чуєш цей вислів.Приклад ситуації:⁃ Давайте повпливаєм на те, шоб нашого побратима відправили на обстеження, бо в нього температура третій тиждень і пече в грудях, а медикам наказали забирати тільки «тяжких». І чуєш у відповідь: «Калина, це армія, тут так хуй получиться». (Це, звісно, зараз я гіперболізовую, але ситуація приблизно така) Тобто, хуй получиться?))) Коли ти пропонуєш якісь зміни, або навіть боротьбу проти якихось савкових затягів, у відповідь лише - ти нічого не зміниш, така система, така структура, так написано, так сказав командувач і тд. Притягнуті з радянського минулого правила не ведуть до розвитку нашої армії, чи освіченості в цій чи іншій військовій справі, а відкатують нас до часів, коли замість того, шоб вчитись стратегій, тактиці, медицині чи решті потрібних речей, змусять фарбувати траву з бордюрами, правильно шикуватись, і марширувати з веслами. Навіщо робити це, якшо можна зробити так? Та це армія, тут не треба думати, тут треба виконувати. Ну але загалом мені подобається військова справа і не плутайте, будь ласка)