Source
Голуб Гліб | Опалювальний сезон завершено» та «Будемо рити ями» - фрази, які лякают...
430 Views/Reach
2026-01-26 13:32
Message №17740
❌ «Опалювальний сезон завершено» та «Будемо рити ями» - фрази, які лякають Троєщину.ТЕЦ, яка забезпечує теплом увесь масив, критично пошкоджена внаслідок удару 24 січня — через це центральне опалення фактично завершилося раніше, ніж очікували. Про це пише журналістка Леся Падалка.😳 Фразу «Опалювальний сезон закінчено» — зі слів місцевих сантехніків — мешканці повторюють між собою одночасно з посмішкою, острахом, недовірою і нерозумінням.Через відсутність тепла й світла на масиві з’являється все більше наметів ДСНС.💬 Голова Деснянської РДА Максим Бахматов каже, що альтернативи перепідключенню немає — Троєщина повністю залежна від однієї ТЕЦ.Якщо опалення не відновлять, а морози не відступлять, наступною загрозою стане замерзання труб водогону та каналізації.«Будемо рити ями. Ви знаєте, яка ситуація з резервним живленням піднасосних груп водогону і Бортничів. Що робити в короткий термін, коли ситуація критична? Риється яма, накривається, зверху дірка — все. Будемо робити туалети, як у селі», - каже Бахматов.
Зі слів Бахматова, зараз він веде перемовини з зеленбудівцями та автодором щодо техніки й робочої сили для копання ям і облаштування туалетів 🚜Підписатися / Надіслати новину