Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Голос Громад Конотопщини
Added 06 Jan 2025

Голос Громад Конотопщини

@golosgromad
Number of subscribers: 1 265
Photos: 5,170
Videos: 821
Links: 4,050
Description:
Новини з Конотопського району!

👥 Number of subscribers

1 265
Average/Day:: +1
Average/Week:: +3
Average/Month:: +7

📊 Messages per Day

5.5
Last day: 11
Week average: 6
Average per day: 5.5

Name change history

Голос Громад Конотопщини 2026-06-02
Нова Конотопщина 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 443 26-03-05 12:57
‼️З російського полону звільнено 200 українців: перший етап обміну згідно з домовленостями у Женеві. ➡️Сьогодні проведено перший етап обміну полоненими, про який було домовлено на перемовинах у Женеві. Координаційним штабом, за дорученням Президента України, визволено з російської неволі 200 військовослужбовців. Додому повертаються військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ТрО, Сил Безпілотних Систем, ДШВ, ПС, а також Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту. Серед визволених є Оборонці Маріуполя, які пробули в полоні майже 4 роки. Звільнені військовослужбовці захищали країну на донецькому, луганському, харківському та запорізькому напрямках. Окрім солдатів та сержантів вдалося також визволити і офіцерів. Звільнені з полону пройдуть повний медичний огляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації та усі передбачені державою виплати.Сьогоднішній захід є реалізацією домовленостей про обмін полоненими, досягнутими на тристоронніх перемовинах у Женеві. 🤝 Висловлюємо вдячність Сполученим Штатам Америки та Президенту Дональду Трампу за плідну роботу з повернення українців з території рф. Дякуємо також усім дотичним структурам і організаціям за скоординовані зусилля, спрямовані на визволення наших громадян. ☝️ Координаційний штаб продовжує роботу і найближчим часом буде проведено наступний етап звільнення українських Захисників. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦 Слава Україні!
👁 562 26-02-11 14:36
❗️Ворог продовжує обстріли території України, намагаючись залишити нас без електроенергії, тепла та води. У таких умовах кожен має бути готовим до можливого погіршення ситуації та мати вдома необхідний запас. Першочергово – питної та технічної води на кожного члена сім’ї (3 л питної та 11–12 л технічної на добу), продуктів тривалого зберігання, медикаментів. Також варто пам'ятати про валізу першої необхідності. У ній мають бути документи, засоби особистої гігієни, теплі речі, аптечка, засоби обігріву та достатня кількість готівки.Не забудьте потурбуватися про дітей: поясніть їм правила безпеки та стежте, щоб вони їх дотримувалися. А також подбайте про домашніх улюбленців – запасіть для них воду та їжу.⚠️ Будьте готові до посилених заходів безпеки: слідкуйте за повідомленнями влади, тримайте пристрої та альтернативні джерела електроенергії зарядженими, обмежте перебування на вулиці без нагальної потреби, особливо у темний час доби.📞 Якщо вам потрібна допомога або консультація – телефонуйте 112. Без мобільного зв’язку? Підключайтеся до Wi-Fi та звертайтесь через застосунок 112 Ukraine.Підготуй запас найнеобхіднішого, потурбуйся про оселю та тих, хто поруч. Вмикай безпеку!🇺🇦 Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
👁 133 25-11-07 16:52
🇺🇦 Провів засідання Ради оборони Сумської областіЗ військовим командуванням обговорили безпекову ситуацію, захист неба та критичної інфраструктури.• Наші Сили оборони надійно стримують ворога, і ситуація залишається стабільною, але ворог продовжує інтенсивно атакувати Сумщину.• Протягом тижня зафіксовано близько 100 авіаударів КАБами, понад 190 атак ударними дронами та понад 20 ракетних ударів.Завдяки злагодженій роботі наших сил ППО маємо результати щодо знищення ворожих цілей. • Спільно з військовими продовжуємо посилювати підрозділи протиповітряної оборони, зміцнювати захист критичної інфраструктури та готуємось до сталого проходження опалювального сезону.• Тривають планові інженерно-фортифікаційні роботи на Сумщині, зокрема на околицях Сум. Вони здійснюються у взаємодії з військовими – відповідно до рішень Ради оборони області та в межах загальнодержавної програми посилення обороноздатності прикордонних регіонів. ☝🏻Ми діємо завчасно й виважено, щоб у будь-якій ситуації бути готовими забезпечити безпеку людей. Дякую кожному і кожній за витримку, силу, за щире бажання працювати задля нашої Сумщини та її захисту.🇺🇦 Слава Україні!
👁 579 25-10-23 05:39
❗️Ситуація на Сумському напрямку: через загрозу повітряного удару рух низки потягів ускладнений.Унаслідок обстрілу пошкоджено рухомий склад і залізничну інфраструктуру. Двох працівників локомотивної бригади було госпіталізовано для обстеження.На окремих ділянках Сумщини відсутня напруга в контактній мережі.До поліпшення безпекової ситуації призупинено рух потягів №144 Рахів — Суми та №787 Терещенська — Київ. Час затримки буде повідомлено додатково.Приміський поїзд №6888 Суми — Лебединська затримується на відправлення на невизначений час. Рух буде відновлено, щойно це дозволятиме ситуація.Внесено зміни до маршрутів приміського сполучення: поїзд №6012 курсуватиме за маршрутом Суми — Тростянець-Смородине (замість Ворожба — Тростянець-Смородине).У регіоні застосовується комбінований рух: автобус + поїзд. Через відсутність напруги низка приміських рейсів курсуватиме із затримками.❗️Щодо ситуації на Дніпропетровщині та Харківщині: через підвищену небезпеку та відсутність напруги на окремих ділянках у приміських рейсах можливі зміни маршрутів і затримки орієнтовно до 1,5 години.Просимо стежити за оновленнями на офіційних каналах Укрзалізниці.
👁 805 25-10-09 19:43
🚉 Щодо ситуації із залізничним сполученням на СумщиніВорог уже другий тиждень намагається порушити транспортне сполучення з прифронтовими регіонами, зокрема із Сумщиною.• Через це на окремих дільницях залізниці виникають тимчасові зміни в русі потягів – затримки, перенаправлення маршрутів або тимчасове призупинення руху.Разом із Укрзалізницею та громадами робимо все, щоб оперативно реагувати на зміни, залучати резервний транспорт і забезпечити пасажирам можливість безпечно дістатися пунктів призначення. 🚍У разі потреби організовуємо автобусні трансфери.☑️Сьогодні пасажирів кількох потягів, які не могли продовжити рух, вже довезли автобусами до місць призначення.Двох людей із віддалених населених пунктів розмістили на ночівлю. ▪️Наразі потяг Київ – Суми затримується орієнтовно на дві години і прибуде після початку комендантської години.☑️Після прибуття розвезення пасажирів містом забезпечить комунальний транспорт.Через безпекову ситуацію можливі зміни в русі потягів, але робимо все, щоб сполучення з Сумщиною зберігалося та залишалося безпечним для людей.
👁 575 25-07-15 13:27
Невідкладно підписав передані з Верховної Ради України документи: закон про множинне громадянство, ратифікацію Угоди про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України, а також зупинення дії для України Оттавської конвенції про протипіхотні міни. Вдячний народним депутатам України за підтримку цих рішень. Кожне зміцнює Україну.Завдяки множинному громадянству зможемо створити більше реальних юридичних основ для єдності всього нашого великого народу – мільйонів українців на всіх континентах, а також тих представників інших народів, які пов’язали свою долю з Україною. Завдяки трибуналу та співпраці з країнами світу й міжнародними організаціями зможемо забезпечити реальну невідворотність покарання Росії за війну проти України. А завдяки крокам щодо використання тих чи інших видів зброї, зокрема протипіхотних мін, зможемо досягти щонайменше паритету в силах і засобах, які необхідні для захисту від російської агресії. Росія ніколи не була стороною Оттавської конвенції та ніколи не здійснювала чесних кроків у межах будь-якої політики скорочення зброї або гуманізації практик застосування зброї.Доручив урядовцям невідкладно пропрацювати й ухвалити всі підзаконні акти для реалізації цих законів. Уже можемо почати визначення перших держав-партнерів, із якими буде впроваджено множинне громадянство. Очікую від уряду та команди Офісу представлення графіка виконання домовленостей щодо запуску трибуналу. Також активізовуємо рішення у сфері оборони, які підтримають наших воїнів.
👁 578 25-06-08 13:17
❗️Підстав для евакуації з міста Суми наразі немаєСитуація на кордоні Сумщини напружена, але під контролем Сил оборони та підрозділів Збройних сил України.▪️Останнім часом у медіа та телеграм-каналах ширяться емоційні заяви різних людей щодо безпекової ситуації в області. Закликаю орієнтуватися виключно на офіційні джерела.Обласна влада перебуває у постійній координації з військовим командуванням.Усі рішення приймаються вчасно й відповідально.▪️З прикордонних районів, які систематично обстрілюються, триває евакуація цивільного населення. За останній тиждень на безпечніші території виїхали майже 900 людей. До евакуаційних заходів залучені районні адміністрації, рятувальники, поліція, волонтерські організації. В області функціонують транзитні центри та пункти тимчасового розміщення – ресурси для прийому людей є.Ми не недооцінюємо загроз. Але й не перебільшуємо. 🇺🇦Військові діють злагоджено, тримають рубежі та стримують спроби противника просунутися вглиб області. Найінтенсивніші бойові дії, як і до цього, відбуваються на прикордонні, зокрема в Юнаківській та Хотінській громадах. Ворог намагається розширити зону активних бойових дій, діє малими групами, однак наші захисники не дають йому закріпитися.Отримуємо запити від підрозділів, які тримають оборону на Сумському напрямку, і забезпечуємо їх необхідним.🇺🇦Закликаю довіряти офіційним джерелам та підтримувати наших військових.
👁 507 25-06-07 17:34
Зараз у Харкові надають допомогу людям, які були поранені російськими бомбами. Це був жорстокий удар по місту просто посеред дня, і фактично всю цю добу вони бʼють по нашому місту Харків. Минулої ночі по Харкову був масований удар дронів, тепер – авіабомби. Десятки людей за добу постраждали. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким.І хто б там що не казав, це російські удари не «у відповідь», а на знищення. Цілковитого знищення життя вони хочуть. І в абсолютно всіх містах, селах на окупованій території справді видно, що означає прихід Росії. Єдине, про що піклуються окупанти, – це про військову інфраструктуру та про свою можливість вивезти з України все цінне. За більш ніж 11 років війни Росії проти України принесли вони на нашу землю нове тільки одне, і це дійсно найбільш поширений російський продукт, – руїни та смерті. Маємо цьому й надалі протидіяти. Я дякую всім у світі, хто допомагає. Не можна послаблювати жодну форму тиску на Росію – ані ті формати, що вже застосовані, ані ті способи тиску, що готуються. Росіяни готуються продовжувати війну, ігнорують усі мирні пропозиції. Вони повинні за це відповідати.
👁 193 25-06-03 08:15
Росіяни по-звірячому вдарили по Сумах. Просто по місту, по звичайних вулицях – з реактивної артилерії. Абсолютно свідомий удар по цивільних. Зараз триває рятувальна операція. Багато поранених. Станом на цей час відомо про трьох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Усі служби задіяні, щоб допомогти всім постраждалим. Відомо про щонайменше один снаряд РСЗВ, що не розірвався. Цей снаряд пробив стіну кімнати звичайної квартири на 9-му поверсі. Все, що треба знати про російське «бажання» закінчити цю війну. Очевидно, що без тиску світу, без рішучих кроків Сполучених Штатів, Європи та всіх у світі, хто має силу, Путін не погодиться навіть на припинення вогню. Жодного дня Росія не припиняє ударів по містах і селах України. Кожного дня ми втрачаємо своїх людей через російський терор. Щодня Росія дає приводи для посилення санкцій проти неї та збільшення підтримки нашого захисту. І я дякую всім у світі, хто просуває саме такий порядок денний: санкції за агресію та вбивства людей, допомога захисту життя українців.