Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ГНАП
Added 06 Dec 2025

ГНАП

@gnapinfo
Number of subscribers: 15 815
Photos: 1,790
Videos: 1,840
Links: 722
Description:
Канал Дмитра Гнапа - журналіста, екс-офіцера ЗСУ та засновника лібертаріанського руху "ПРАВІ" YouTube: https://www.youtube.com/@dgnap З питань усіх питань пишіть: [email protected]
Source

ГНАП | Якщо збільшити ціну за електроенергію до 10 грн за кВт, то люди спожив...

Telegram community logo - ГНАП ГНАП @gnapinfo
3 310 Views/Reach 2025-12-16 11:00 Message №1342
"Якщо збільшити ціну за електроенергію до 10 грн за кВт, то люди споживатимуть її менше!" - нардеп Кучеренко з комітету ВР з питань енергетики.Цей мудак не сказав, що в Україні немає ціни на електроенергію, а існує лише тариф.В чому різниця? Ціна формується вільно на ринку. А тариф встановлюють чиновники, закладаючи у нього всі свої корупційні забаганки. Рік тому, коли влада підвищувала тариф на електроенергію, вона пояснювала це тим, що треба будувати захисні споруди над енергооб'єктами.«Підвищення тарифу – це складний, але необхідний крок. Мета – не залишитись без світла, втримати систему. Нас чекає масштабна реконструкція, яка потребує величезних сил і коштів" - обіцяв тодішній міністр енергетики Галущенко. У підсумку, тариф підвищили з 2,64 грн. до 4,32 грн./кВт. Але захист об'єктів не побудували. Гроші вкрали. "Двушечку" відправили на Москву. Тепер знову плачуться: треба підвищити до 10 грн./кВт.Та можна і до 100 грн./кВт. Ви все одно всі кошти спиздите. А люди сидітимуть в темряві.