Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Бананове володарство 🇺🇦 #УкрТґ
Added 14 Jul 2024

Бананове володарство 🇺🇦 #УкрТґ

@givemeabanana
Number of subscribers: 663
Photos: 8,870
Videos: 11,000
Links: 1,240
Description:
🌈 Kyiv Lisbon Дивлюсь за вас тіктоки. Тут ще красиві арти, музика, меми та усе що мені довподоби. Підтримати https://www.buymeacoffee.com/bananaRAW
Source

Бананове володарство 🇺🇦 #УкрТґ | Довго розмірковувала над тим, яке саме фото прикріпити до цього посту ...

Довго розмірковувала над тим, яке саме фото прикріпити до цього посту бо з одного боку сумно бачити цю жопі такою худою, з іншого ж він мені такий само гарненький, яким і був завжди - просто не здоровий. Для всіх, хто уважно слідкував за легендарними звірятковими щітпостами факт, що Атоска хворіє новиною не є, проте навесні хвороб у нього додалось а я вже вичерпала можливості свої, кредитні, а також родичів і друзів тому прийшла до останнього місця в якому ще не клянчила: на бісовський.Зараз пес має хронічну ниркову недостатність (через що майже не їсть), пухлину передміхурової залози, ураження легень невідомої природи і майже не працюючі задні лапки (скоріш за все через те, що майже не їсть). Тягнути його крізь страждання я не буду бо мучити його дарма менше за все хочеться, проте поки є невеличка надія що легені можна вилікувати. А якщо вдасться це, то може вийде і крапельниці для чистки печінки знов робити - бо кількість ліків, яку він хаває трохи не відповідає вже можливостям організму. Якщо ж не вдасться будуть також додаткові трати - правда іншої природи. Так що як маєте бажання і можливість кинути пару копійок на абсолютно одурілу кількість паштету роял канін рекавері (з його хворобою нирок йому таке неможна, але це єдине, що він хоч якось їсть (кусає за годування з ложечки менше ніж за іншу їжу; лікарка одобрила бо треба поки щоб їв вже хоч щось і вагу набирав)) і інші медичні розходи типу ліків, уколів і чим ще будуть мого дружоню мучити буду дуже вдячна. Окремо наголошую: це не збір на ЗСУ, ніяка не допоміжна банка, це конкретно мені на конкретну 1 (одну 🌟) лічно мою собаку. моно 4441111063847614приват 5457082273776372пейпал [email protected]В якості вдячності можу запропонувати вам пару днів класичного бісівського постингу з тіктаками, обговоренням несправжніх людей з тредс, тупими вестернами і старими добрими мемами, якщо вас таке ще цікавить.