Source
Данило Гетманцев | У звʼязку з загальним неспинним рухом країни до детінізації, в мене є ...
4 200 Views/Reach
2025-04-09 13:05
Message №9146
У звʼязку з загальним неспинним рухом країни до детінізації, в мене є невеличке питання до успішної (враховуючи швидкість розширення) мережі ресторанів «Gaga».Скажіть, ваша принципова позиція перебувати в кеші, тобто принципово не видавати чеки ніякі, нікому та в кеші сплачувати зарплати, це:- такий дивний вид поваги до української армії, яка захищає вас і вашу мережу ресторанів і яку ви позбавляєте фінансування податками від своєї діяльності;- це така своєрідна повага до українського бізнесу, який утримує нашу армію, і змушений сплачувати за вас вашу долю фінансування;- це такий спосіб висловити повагу до ваших споживачів, щодо яких ви не виконуєте прямий обовʼязок?Чесно, коли мені розповіли, сам не повірив, що ось прям так категорично - взагалі нікому жодного чеку. Пішов перевірити сам. Вразився. ❗️Дуже прошу ДПС та БЕБ звернути увагу на дивних підприємців.До речі, питання до відомих рестораторів - публічних осіб. У вас, коли ви широко рекламуєте свій успішний бізнес, розповідаючи карколомні історії свого успіху, чому в розповідях ніде нема ані згадки про 2-3 чеки з метою ухилення від оподаткування? Це ж теж є складовою вашого «успіху». Навіщо соромитися?Питання не стосуються ресторанів Salateira, Goodwine та багатьох інших сумлінних платників податків з галузі.