Source
💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 | Трошки новин) Бо тільки тут я роблю справжній дайджест свого життя, ад...
580 Views/Reach
2026-04-19 12:15
Message №3593
Трошки новин) Бо тільки тут я роблю справжній дайджест свого життя, адже в інстаграмі цього давноооо немає… він присвячений гастрономії на десь так 90% 🙃Готуюсь до шляху Сантьяго - тренуюсь, ходжу, збираюсь за 2 тижні купувати вже одяг, дууууже уважно спостерігаю за сторіз неймовірної Олі, яка йде його прямо зараз 🔥Роблю дуже багато контенту. Правда - для мене це якась шалена кількість, я ще ніколи не була так віддана блогу, як зараз. Він завжди просто був, якось ріс, як ото бурʼян))) Зараз інакше.Проводимо дофіга різноманітних подій з Белою (до речі, маємо 1 місце на прогулянку 27.04 та 2 місця на похід в два музеї за темою contemporary art), плануємо вже на осінь, самі в шоці 🫣😆Старанно відвідую оперу, балет та концерти. Але маю великі сумніви, що бодай щось цього року переможе в моєму серці Visionary Dances. Я в дикому захваті!!! Буду брати квитки на повтор у 2027.Забронювала реально найкращі ресторани для нашої поїздки у Венецію - на Бієнале та відкриття фундації Дріса Ван Нотена. Це було реально капець складно!!! Отримала кілька пропозицій про співпрацю від брендів всесвітнього масштабу, про які я і не мріяла, от буквально.Готуюсь до двох інтервʼю)Одне - відео подкаст українською (не факт, шо в мене вийде добре 😁), інше - це капець… бо головному гастрономічному виданню Австрії 🤯😱 Це не буде повноцінна стаття про мене, ви не подумайте)))) Але я вже погодилась надати відповіді на ряд запитань для однієї дуже крутої статті! 🙈❤️🔥Наступний тиждень фантастично насичений роботою та зустрічами. Плюс до Відня лише на кілька днів завітав один з моїх найближчих друзів. Плюс відбудеться мій івент, присвячений дегустації безалкогольних напоїв, який я роблю сумісно з найбільшим постачальником цієї категорії в усій країні.І плюс - найважливіша робоча зустріч останніх 4 років. Я дуже сильно хвилююсь і дуже сильно боюсь прийняти неправильне рішення. Тому нагадую собі, як мантру, слова мого мудрого чоловіка: будь-яке рішення автоматично становиться правильним, як тільки воно прийнято))) Ну і окремо зазначу, що, попри дуже насичене життя у Відні, - звичайно, моє серце в Дніпрі, з батьками. Я в повному шоці від того, як розносили наше місто в того тижня. Але що про це казати… Ви і так все знаєте 😭❤️🩹А ще в мене є дуже тригерна тема для обговорення, покруче men keeping, і я думаю - чи варто її підіймати в нашому чатику 🙈Поділіться і ви своїми новинами, а? Особливо добрими!!! 💖🙏