Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞
Added 14 Jul 2024

💞Gedonistka by JuliaKonst 💞

@gedonistka_by_juliakonst
Number of subscribers: 1 237
Photos: 2,890
Videos: 55
Links: 804
Description:
Про Гедонізм як образ життя, баланс здоровʼя, спорту, харчування та піклування про себе 🩷 instagram: juliakonst сайт: https://juliakonst.com/ua
Source

💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 | Я не знаю, з чого почати, тому просто сподіваюсь, що ви спостерігаєте ...

Telegram community logo - 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 @gedonistka_by_juliakonst
699 Views/Reach 2026-04-04 16:11 Message №3579
🙈🙈🙈Я не знаю, з чого почати, тому просто сподіваюсь, що ви спостерігаєте за всим, шо відбувається в моєму буремному житті через інстаграм 😁 А якщо ні - то ось коротке самері, що згадалося, не в хронологічній послідовності:❣️у мого тата був ДН. Він найкращий з відомих мені чоловіків та татусів, я дуже щаслива донька!❣️була в приблизно 10 нових закладах, написала купу оглядів, ще штук 5 чекають свого (точніше, мого) часу))) роблю підбірки - це прикольно також❣️створила першу в житті справжнісіньку колаборації зі справжнісінькою австрійською компанією - дистрибʼютором та постачальником до найкращих ресторанів Австрії (і не тільки) б/а напоїв Kein & Low. В мене досі мурахи, коли пишу про це. Ми робимо сумісну дегустацію англійською мовою, і солдаут квитків на нашу подію стався дуже швидко!! ❣️придумала нову тему для серії відео, зараз в процесі підготовки… якщо все вийде - буду дуже задоволена!!!❣️кілька дууууууже потужних брендів в світі гастрономії (навіть не тільки Австрії!) запросили мене до партнерства, і я досі не можу в це повірити та оговтатися від цього шоку ❣️ побувала на виставі Уривського «Калігула» - це неймовірно потужно!!!❣️тренувалась, їла стейки в гостях у улюблених друзів, робила доглядові процедури, займалася збором даних для великого проєкту, читала, здала податкову звітність за 2025 рік, була в гостях у дуже цікавої дівчини, спостерігала за приходом весни в парку, створювала новий пішохідний івент Віднем (там ще є кілька місць) … багато чого було, є і, я щиро сподіваюсь, - буде.Дякую, життя, я тебе ціную і люблю ❤️🙏