Source
Вишгород оперативний | Якщо ресторан – це хобі, то треба його закрити й забути»: як живе Fami...
765 Views/Reach
2023-11-09 09:31
Message №15252
«Якщо ресторан – це хобі, то треба його закрити й забути»: як живе Family Club після участі в «На ножах»Після початку повномасштабного вторгнення Family Club перетворився на волонтерський хаб. Власник Валерій витратив на допомогу свої заощадження в розмірі 70 тисяч доларів. Згодом йому довелося скоротити частину колективу, аби втримати бізнес на плаву. Через скорочення колективу працівники виконують мінімум улюблених справ і максимум чужої роботи. Тож для розвитку закладу просто не вистачає рук. І Валерій вирішив звернутися до реаліті Нового каналу «На ножах», щоб врятувати Family Club.– Власник сприймає свій бізнес як заняття у вільний час, але так воно не працює. Якщо ресторан – це хобі, то треба його закрити й забути. Адже заклад – це життя. А ще бажання колективу робити все й одразу виявилося програшним. Тож я залишаюся тут, щоб допомогти Family Club, бо справді перейнявся історією власника, – каже Шеф, ведучий проекту Алекс Якутов.Як саме змінився ресторан – дивіться в випуску Нового каналу.