Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - GANIN FM
Added 14 Jul 2024

GANIN FM

@ganin_fm
Number of subscribers: 168
Photos: 27,200
Videos: 25,400
Links: 6,690
Description:
Наївся солодкого, засидівся. Брехав.

👥 Number of subscribers

168
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

36
Average/Day:: 42
Average/Week:: 37
ERR: 21.43%

📊 Messages per Day

2.6
Last day: 0
Week average: 11.3
Average per day: 2.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 33 25-12-17 17:32
Сьогодні ми почули з Москви чергові сигнали, що наступний рік вони готують роком війни. І це сигнали не тільки для нас. Важливо, щоб партнери це бачили. І важливо, щоб вони не тільки бачили, а й реагували, зокрема партнери в Сполучених Штатах Америки, які часто кажуть, що Росія начебто хоче закінчити війну. Але з Росії звучить зовсім інша риторика, інші сигнали – і як офіційні розпорядження їхній армії. Треба цей настрій Росії бачити й реагувати на нього. А коли в них саме такий настрій, то і дипломатію вони будуть підривати, намагаючись різними дипломатичними формулюваннями, тиском по тому чи іншому пункту в документах просто прикривати своє бажання знищити Україну, українців, бажання добитися легітимізації крадіжки Росією нашої землі. А далі – інші країни у Європі, які хтось там у Росії може колись назвати своїми начебто «історичними землями». Потрібен реальний захист від цієї російської історії божевілля, і зараз ми продовжимо роботу з усіма партнерами, щоб такий захист дійсно був. Потрібні безпекові рішення, потрібні фінансові рішення, зокрема по російських активах, потрібні політичні рішення. І потрібна сміливість усіх наших партнерів бачити правду, визнавати правду та діяти відповідно. Я хочу подякувати кожному, хто саме так підтримує Україну та роботу на досягнення безпеки.
👁 44 25-12-15 10:54
​​"Чим довше я спостерігаю за поточними подіями, тим більше розумію, скільки наших проблем виникає через звичку всіх сторін приховувати або спотворювати правду, мотивуючи це відданістю справі, амбіціям або інституції — в основі чого насправді лежить власний інтерес.Історія 1914–1918 років сповнена прикладів. Найяскравішим з них, мабуть, є Пашендейл. З того, що сер Дуглас Хейг казав раніше, зрозуміло, що його мотивом було бажання та віра у свою спроможність самостійно виграти війну в 1917 році, провівши британську наступальну операцію у Фландрії до прибуття американців. В момент, коли він був готовий розпочати наступ, всі умови змінились, і старші французькі командири висловили серйозні сумніви. Але у своєму прагненні переконати неохочий британський кабінет міністрів дозволити йому здійснити свою мрію, він не розкрив жодного з відомих йому несприятливих фактів і перебільшив ті, що здавались сприятливими. Коли його наступ почався в останній день липня, він повністю провалився в найважливішій частині. Проте він повідомив Лондону, що результати були "найбільш задовільними". Того ж дня погода зіпсувалась, і наступ застряг.Коли прем'єр-міністр, стурбований зростаючим числом втрат, приїхав у Фландрію, Хейг стверджував, що поганий фізичний стан полонених, яких тоді брали в полон, був доказом того, що його наступ виснажував німецьку армію. Коли прем'єр-міністр попросив показати йому полонених, хтось зі штабі Хейга заздалегідь зателефонував, щоб дати вказівку "вивезти всіх працездатних полонених з табору утримання" до його приїзду. Ланцюг брехні продовжувався, і наступ тривав, поки не було принесено в жертву 400 000 чоловік.В подальші роки Хейг виправдовував себе тим, що його наступ був здійснений на прохання французів і що "можливість розпаду французької армії змушувала мене продовжувати атакувати". Але в своїх листах того часу, які згодом були оприлюднені, він заявляв, що її бойовий дух був "відмінним". А наступної весни він висунув звинувачення уряду, коли його власна армія, доведена до фізичного та морального виснаження, не змогла протистояти німецькому наступу.Хейг був людиною честі, за його власним переконанням, але його переконання були розмиті. Наслідки, через які слово "Пашендейл" стало означати прокляття, можна пояснити його схильністю обманювати самого себе, а отже і заохочувати своїх підлеглих обманювати його, а також їхньої "лояльної" схильності говорити начальнику те, що найбільше відповідало його бажанням. Пашендейл є наочним прикладом такого роду доброзичливої, якщо не безкорисливої, неправдивості."//Basil Liddell Hart, Why don't we learn from history?// #книги #історія #ПСВ
👁 22 25-12-10 16:49
Нові деталі операції "Павутина", результатом якої стали сочні вйоби руснявих стратегічних бомберів від WSJ:• Організували операцію вихідці з України Артем і Катерина Тимофєєви. Після 2014 року вони виїхали до РФ і отримали там російські паспорти. Наявність паспортів і знання російської мови не викликало підозр. Перед проведенням операції їх таємно вивезли до Львова де перевірили на поліграфі.• У Челябінську Артем заснував логістичну фірму і наймав водіїїв та облаштовував склад. Водії навіть не підозрюють що приймають участь в операції проти підарашок• СБУ створила складну транспортну мережу для доставки сотень дронів та восьми збірних кабін до РФ. Вантажі потрапляли через кордон, використовуючи корупційні лазійки.(Згадайте про цю корупцію, коли читатимите, як якась руснява ліберашка викрила корупційну схемку і зробила рашку сильнішою.)•Збірку компонентів на території РФ подружжя здійснювало власноруч. Кабіни обладнали сонячними батареями та акумуляторами, а дрони — засобами зв’язку для керування з Києва.• Видання пише, що операція ледь не зірвалась: руснявий водій вантажівки випадково відкрив вантаж і побачив дрони.• Він зателефонував Артему Тимофєєву і йому швиденько вигадали легенду, мов вантаж це мисливські кабіни з дронами для стеження за тваринами. Водія це потішило і операція продовжилась.• Після атаки русачки оголосили подружжя у розшук, але вони вже встигли виїхати до Казахстану, взявши навіть своїх собачку і котика 😀
👁 39 25-12-09 14:02
Є дуже сильна істина в нашій державі:«чим далі від піхоти – тим більше хочеться воювати». З цим нічого не вдієш, завжди все вирішував час. В таких сценаріях один логічний кінець — бажання воювати закінчиться у всіх, коли закінчиться піхота.Ще одне нагадування:1) СЗЧ та дезертирів близько 300 тисяч. Повернути до служби їх фактично неможливо, а якщо і можливо то це процес, що триває щонайменше 4-5 місяців;2) Місячне комплектування підрозділами ТЦК та СП у показниках просіло щонайменше на 20%;3) Рекрутинг на державному рівні – це реклама від операторів мобільного зв’язку за гроші в/ч. Окрім 5-6 підрозділів ніхто так і не спромігся створитися підрозділ з добровольців та вмотивованих людей;4) Вже фактично на 4 рік війни, ми отримали згенеровані ШІ відео перемоги на офіційних каналах наших підрозділів СОУ;5) UPD. Грошове забезпечення у військових досі нижче ніж зарплатня в охоронця АТБ. Дякую що нагадали. Починаючи від міндічей, закінчуючи багатьма потужними воєводами у війську – вже час зробити висновки. Інакше не здобудемо українську державу, а загинемо у боротьбі за неї. Загинемо Ми, але не депутати та міндічі.
👁 24 25-12-07 11:45
Цікавий парадокс Всі ці заяви про збільшення витрат на власну оборону зосереджені на тому, що ці країни почнуть більше купувати зброї у США, але реальність демонструє інший тренд.Заступник державного секретаря США Ландау в середу розкритикував європейських союзників по НАТО за те, що вони надають пріоритет власній оборонній промисловості над американськими постачальниками зброї.Посадовець Держдепу США заявив: "Заступник держсекретаря виголосив два ключові повідомлення. По-перше, Європа повинна перетворити свої зобов'язання щодо витрат на оборону на можливості. По-друге, протекціоністська та ексклюзивна політика, яка витісняє американські компанії з ринку, підриває нашу колективну оборону".Єврокомісія в свою чергу представила стратегії спрямованих на стимулювання місцевої промисловості для переозброєння ЄС.Ці зусилля включають дві нові програми: Постачання української і європейської зброї Україні за рахунок російських активів і програма SAFE "Кредити за зброю" на суму 150 мільярдів євро, але треті країни, такі як США, можуть постачати лише максимум 35 відсотків вартості систем озброєння.Дані Стокгольмського інституту досліджень миру (SIPRI) демонструють, що наприклад японські оборонні компанії в 2024 році зросли на 40% в той час як американський ОПК зріс лише на 3,8%.Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі
👁 33 25-10-21 22:27
Ворог змінив тактику. При цьому, всюди. І підемо краще хронологічно. З останнього комбінованого обстрілу по Україні. І як ми одразу відчули наслідки - атака відбувалось категорично по енергетичній інфраструктурі.Так, їм боляче, через наші удари по НПЗ та відсутність оперативного просування на фронті. Але ця повітряна атака відрізнялась від усіх попередніх. І ви також це помітили. Мені здається, що впертий генеральний штаб півнів все таки відійшов від своєї консервативної і повністю закритої логіки ударів як то в 22-23 році. Можливо, саме Білоусов вплинув, і дозволив для планування ударів по енергетиці - залучити до нарад російських енергетиків. Так, саме енергетиків, які знають всі наші лінії, підстанції, потужності та як зробити максимально боляче нашій енергосистемі. Вони з совка все це знають. І тільки з такими знаннями почали по іншому бити по енергетиці, щоб максимально дестабілізувати мережу між Сходом і Заходом України. (Раніше ж били через розвіддані знаходження ТЕЦ, ТЕС, ГЕС і великих підстанцій, тому ефективності великої не мали).Тепер зміна тактики на фронті. Здається, що в них закінчується час. До чого? Конкретного немає, але це точно не падіння імперії. Вони почали дуже спішити. Тактика малих груп ефективна, але не для оперативних успіхів. І вони вже як другий тиждень почали знову використовувати броньовану техніку.Ось приклад вчорашнього штурму на Володимирівку та Шахове. І там давно така ситуація. 1 корпус Азов прийняв смугу вже з боями біля цих населених пунктів. 82 бригада ДШВ давно активно все відбиває.Але. Вчора зранку був унікальний випадок штурму. Добре спланований і злагоджений. З попереднього штурму декілька днів тому, від замкомбата ББС 82 бригади Фізрука всі почули, що на перших машинах півнів були Старлінки. А це вже нічого собі знак, бо такого не було ніколи. Техніка мала з повним зв'язком та координацією мала довести до чорта піхоти до наших позицій. І звісно не доїхала...Вчорашній штурм - був ще більш підготовлений, не просто зв'язком через Старлінки на машинах. Півні пішли в 5 ранку, з різних напрямків одразу на 11 ББМ на штурм. Машини (які раніше знищувались далеко за 10 км до ЛБЗ) було попередньо перекинуті і сховані ближче цього кордону. І одночасне висування не було одразу помічене, тому що всі очі літали за цим кордоном, далі в глибину. Далі, вони завчасно, до межі 10км від нас розкидали спостережні пости, щоб спостерігати декілька днів - де ми будемо важкими бомберами дистанційно мінувати напрямки. Спостерігали за мінуванням, Карл!І тільки після того, як ДВІ З ПОЛОВИНОЮ ГОДИНИ наші козаки знищували ті 11 ББМ на різних напрямках - півні відправили колону одразу з ОДИНАДЦЯТИ МАШИН! Це скільки місяців не було таких ударних кулаків?Звісно, наступ було зупинено на ці населені пункти. Сам же Фізрук говорив, що на скільки комплексно цей раз пішли півні. І на скільки ми змінили комплекс заходів, який я тут точно не буду розписувати. В нас є ще куди рухатись, а в них але майже стеля можливостей))І тут є дещо спільне між ударами по нашій енергетиці та тактикою на фронті. Вони почали раціональніше використовувати ресурси та пішли в методику накопичення атаки через розтягування ударів по часу. Не просто три шахеди на одну ціль як у 23 році, а по три шахеди на ціль кожних 40 хвилин. Не просто колона в одну точку, а 11 машин з різних напрямків, а після виснаження наших оборонців та озброєння - новий накат, і з збільшенням ударного кулака ще в 11 ББМ!Вони до чогось поспішають, переживають, і роблять зараз помилки, навіть при таких добре спланованих операціях. Там не змінилось керівництво, але здається, з'явились якісь часові рамки. Що треба залучати вже енергетиків, та робити такі великі, багатогодинні операції з великою кількістю техніки (22 ББМ на два населених пункти).І на кінець. При таких нових командах, стресах і виконаннях, сьогодні над Кримом збили свій же винищувач Су-30, коли збивали наші дрони. Це також наслідок поспіху і переживань за дедлайном. Шкода, що поки невідомо якого саме.
👁 42 25-09-30 18:50
Європа знову демонструє свою «стабільність» — ту саму, де ракети й дрони над Україною вже не викликають шоку, а обстріл військового літака піротехнікою сприймається як «інцидент без наслідків». На авіабазі в Німеччині невідомі зловмисники обстріляли транспортний C-130 одразу після зльоту. І хоч машина не постраждала, сигнал — більш ніж тривожний: у серці ЄС хтось безкарно грається з безпекою, ніби це святковий феєрверк, а не атака на військовий об’єкт.Цей випадок — не дрібниця. Це дзвінок. Дзвінок про те, що Європа загрузла у власній самозаспокоєності. Їй зручно говорити про «підтримку», поки не горять власні міста. Їй вигідно обговорювати «дипломатію» й «формати переговорів», поки війна залишається за межами їхніх кордонів. Але реальність така: вона вже поруч. У вигляді піротехніки сьогодні — і, можливо, у вигляді теракту завтра.Скільки ще це триватиме? Скільки ще буде беззубих заяв про «глибоке занепокоєння»? Коли нарешті західні уряди визнають очевидне: росія веде війну не лише проти України. Вона атакує світ, який досі вірить, що можна всидіти між страхом і комфортом. І поки Захід тягне час, ця війна просочується все далі — в повітряні бази, у кіберпростір, у політичні системи.Ми воюємо не лише за свою землю. Ми тримаємо лінію, яка відділяє свободу від хаосу. Але якщо світ і далі спостерігатиме, як агресор перевіряє межі дозволеного — завтра ці межі зламаються вже не біля Харкова, а біля Берліна чи Парижа.Це не заклик до паніки. Це заклик до дії. Пора перестати тішити себе ілюзіями про «обмежену агресію» та «керовану ескалацію». Час діяти різко, рішуче, системно: збільшити оборонні бюджети, зняти політичні гальма на постачання зброї, закрити всі шпарини у безпеці. Бо ворог не зупиниться сам.Світ, який не реагує на удари, неминуче отримає сильніші. І якщо сьогодні реакція Європи — це чергове комюніке про «неприпустимість» і «розслідування», то завтра цим комюніке вже не буде кому підписати.EMINEM ✙ | Підписатись
👁 35 25-08-20 19:05
Не розділяю перемогойобних настроїв стосовно контрнаступальних дій підрозділів СОУ на Добропільському напрямку, адже зараз вже по деяким медіа несеться, що ми вже беремо підарів в кільце, що вони відступають і в них ледь не критичне становище. Подібні слова я прирівнюю до такого плану заяв деяких речників та офіційних осіб: «Підари не проривали лінію фронту у бік Нововодяного. Туди дійшли тільки малі групи російської піхоти, а інші джерела недостатньо поінформовані». А на ділі вийшло, що наші хлопці зачищали населені пункти вже від декількох сотень підарів і навіть трохи техніки було; спочатку дійсно був прорив малими групами, проте ніхто ж не сказав, що підари активно почали закидати туди піхоту.Загалом зараз подібна ситуація з перебільшенням дійсно успішних дій підрозділів СОУ на напрямку, хоча в дійсності не все так казково. Йде зачистка, є успіхи, але буде велике щастя, якщо ми повернемося на +- попередні рубежі, хоча впевнений, що такий пройоб не пройде безслідно і все-таки залишиться якийсь виступ.Офіцер ✙ | Підписатись
👁 30 25-08-09 19:11
Швеція проведе «Найглибший марафон у світі» в шахті на глибині понад 900 метрівОскільки кожне літо встановлює нові температурні рекорди, бігати марафони під палючим сонцем стає не тільки важко, а й небезпечно.На цьому тлі група, яку співзаснував відомий шукач пригод Беар Ґріллз, запропонувала нестандартне рішення: бігати... під землею.25 жовтня 60 бігунів візьмуть участь у марафоні, який проходитиме в тунелях цинкової шахти шведської компанії Boliden. Глибина — понад 900 метрів! Ціллю заходу є зібрати 1 мільйон доларів на благодійність.Але, на відміну від звичайних марафонів, тут учасникам доведеться мати справу з підземними умовами – повна тиша, темрява і лише ліхтарики на голові для орієнтації.На жаль, марафон не відкритий для всіх бажаючих – через обмежений простір. Учасниками стали 60 людей з 17 країн, здебільшого пов’язані з гірничою або металургійною промисловістю. Всі вони мають серйозний досвід у бігуДистанція стандартна — 42,2 км. Частина траси буде частково освітлена, але організатори кажуть, що потужні налобні ліхтарі – обов’язкові.Бігуни отримають спеціальне захисне спорядження та матимуть доступ до рятувальних капсул – все за чітким протоколом безпеки
👁 20 25-07-21 17:06
Мадяр: Всі НАТОвські доктрини національної безпеки вимагають оперативного перегляду Новий командувач СБС Роберт «Мадяр» Бровді розповів західній аудиторії, чому без змін застарілих доктрин безпеки НАТО не вистоїть перед російською навалою. Що говорив: ➡️ Дрони створюють нову реальність на війні, до якої НАТО не готове. Наразі жодна країна НАТО не спроможна захистити свої міста від шахедів, які летять без зупинки 7 днів на тиждень по 200–300 штук. Тому потрібні нові доктрини безпеки. ➡️ Завдяки дронам вздовж смуги фронту має бути створена «кілзона» близько 20 км. Далі піхота має бути заміщена наземними роботизованими комплексами для логістики. ➡️ Наступний крок — створення багатошарової ешелонованої стіни, яка зупинятиме всі ударні та розвідувальні дрони, що летять у бік України. І цю стіну вже створюють. ➡️ Українські воїни пишуть сучасну світову доктрину застосування безпілотних систем. Вона має лягти в основу доктрин національної безпеки НАТО. Ціною крові українських військових НАТО має можливість здобувати досвід нової війни та готуватися до неї.🇺🇦 УС / Підписатися