Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Black ASO Gambling - блог 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Black ASO Gambling - блог 🇺🇦

@gambling_aso
Number of subscribers: 1 908
Photos: 23
Videos: 2
Links: 8
Description:
Приєднуйтеся, щоб залишатися в курсі новин про ASO та Гемблінг в цілому! 💰🃏 Зв'язок: @oleksandr_aso

👥 Number of subscribers

1 908
Average/Day:: 0
Average/Week:: +2
Average/Month:: -9

👁️ Average views per message

1 467
Average/Day:: 2,200
Average/Week:: 1,382
ERR: 76.89%

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 1
Week average: 0.4
Average per day: 0.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🚩 Red Flags рекламодавцівОстаннім часом нам пишуть багато нових рекламодавців, тому я вирішив зібрати список факторів, згідно з якими ще на етапі першого спілкування можна виявити, чи не буде потім проблем з отриманням виплати за налитий трафік та чи є можливість довгострокової співпраці.• Складні KPI на тест-капу для отримання виплати – це можуть бути умови, які підв’язані до NGR або на кількість унікальних гравців, які зробили редеп. Тобто умови, по яким рекламодавець відразу планує зрізати вам виплату, якщо щось піде не так, прикриваючись фразою «раптом трафік буде поганим та не окупиться»• Мізерна капа – заливши 20-30 ftd на BR,BD,IN неможливо нічого зрозуміти про якість трафіка, але кількість рекламодавців, яка пропонує такі капи велика. Навіть якщо ви погодитесь пролити цю смішну капу, з високою вірогідністю потім доведеться трохи повоювати за отримання виплати.• Умови нижче ринкових або тих, по яким ми вже заливаємо інші продукти – найкращий приклад у нас по Франції: на даний момент наша середня ставка 250 євро, проте нам пишуть нові рекламодавці і пропонують 120-130 євро, при цьому кажуть, що таких ставок на FR не може бути 😆 Postclick – бувають неадекватні періоди, наприклад 7-14 днів. Найдивніший постклік що ми бачили, це «календарний місяць», тобто «якщо клік був 31 липня, реєстрація та депозит 1 серпня, то оплати не буде, так як це різні місяці». Це повний треш!• Довгий період холда та оплати –найліпшим варіантом є звірки 2 рази в місяць + 1 тиждень на оплату. Але нині ринок переповнений оферами, які роблять звірку 1 раз на місяць, а фактичну оплату 25-30 числа наступного місяця. Тобто можливо потрапити в таку ситуацію, де ви проливали трафік весь липень, потім заливаєте весь серпень, а 25 серпня рекламодавець вам каже, що «звірка не = оплата», а траф за липень потрібно поставити на доп холд 🤔Приклад поганих умов:Бразилія20-25$Тест капа: 30 ftdKPI, які потрібно пройти за 2 тижні: сума депозитів 150% від виплати, 40% юзерів мають редепПриклад гарних умов:Бразилія40$Тест капа: 100 ftd (потрібно відлити за тиждень)KPI: нема; якщо трафік не підійде по якості, буде 100% оплата в межах тест капиЗрозуміло, що по деяким з цих пунктів можливо піти на компроміс, але який сенс на нього йти, якщо: 1) ми вже маємо більш вигідні умови по іншим оферам 2) самі не шукали якийсь новий продукт для теста 🤷‍♂️
⚠️ Закриваю Android відділ. Залишаю тільки IOS Я досить часто думав про доцільність подальшого вкладення грошових коштів в Android з моменту, коли вихід нових застосунків упав майже до 0, в той же час коли в IOS ситуація з виходом застосунків була набагато краще.Майже всі знайомі перейшли в IOS або повністю завʼязали з ASO і переключились на інші сорси трафіку.Наша команда цього року також відкрила свій IOS відділ (про який розповім трохи пізніше) і ми думали в перспективі повністю завʼязати з Андроїдом.Але я зібрав список аргументів, чому зараз потрібно продовжувати займатись Андроїдом:• великі обʼєми трафіку в tier3 порівняно з IOS• на просування майже не потрібно витрачати гроші• повністю пуста видача по всім топовим ключам• якщо застосунок проживе більше 30 днів, то він буде жити ще довго• Android застосунки потрапляють в пошук Google, що дає великий буст, так як трафік вже йде з SEO• якщо Google відпустить і прілки будуть виходити як рік тому (80-90% успішної модерації), потрібно бути першим, хто випустить застосунки під всі топові ключі.Отже, ми вирішили, що будемо займатись Андроїдом як мінімум до кінця року, навіть якщо в нас не вийде за цей час жодного застосунка. Чому? Перспективи та можливості в гуглі все ще дуже великі.Під кінець хочу процитувати свого знайомого його гарною фразою: «Поки в гуглі публікуються білі застосунки, то й ми зможемо випустити застосунки під гемблу»
Новини поля битви із GoogleЗ червня в нашій команді майже перестали проходити модерацію всі застосунки під gambling на нових акаунтах. А ті, що проходять, не живуть більше тижня, для асошки ж потрібно, щоб вони проіснували хоча б 3-4 тижні. Тому такі застосунки вважаємо такими, що не вийшли.Половина біди, якщо б ця проблема торкнулась тільки «сірих» застосунків, але зараз і повністю білі прілки не проживають більше 1-2 тижнів.Навіть розробники, які займаються лише білою розробкою, скаржаться на те, що в них баняться акаунти.Уявіть собі ситуацію: ви – білий розробник, що тільки навчається розробці – викладаєте свій перший застосунок і отримуєте довічний бан акаунта. Ситуація звучить як повна маячня, але це –теперішні реалії в Гуглі 😬Отже, виходить, що проблема є глобальнішою, ніж просто поганий код застосунків та наявність в них чорної логіки під гемблу.Висновок, до якого ми дійшли, нескладний – у Гугла зараз повністю зламані ваги, згідно з якими приймається рішення про бан. Все відбувається повністю рандомно.Проте є одна закономірність, яку ми помітили – на трастових акаунтах з великою історією (більше 1 року) майже не буває проблем з модерацією🙃P.S. якщо у вас є такі акаунти, я з радістю буду готовий їх у вас купити)