Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тадаші, хто?
Added 14 Jul 2024

Тадаші, хто?

@fuegillion
Number of subscribers: 635
Photos: 2,970
Videos: 554
Links: 1,200
Description:
Блохер "Я - Тадаші" Запропонувати мем: https://t.me/tadashiwha_bot 🎮 Підтримати - https://donatello.to/tadashiwha 📺 Контент - https://www.youtube.com/@Tadashiwha 👺Всі посилання: https://linktr.ee/tadashiwha 💵 Співпраця - [email protected]
Source

Тадаші, хто? | Отже друзі, оновлення по майбутнім стрімам. Довго аналізував те, як кр...

Telegram community logo - Тадаші, хто? Тадаші, хто? @fuegillion
420 Views/Reach 2026-03-22 20:04 Message №6819
Отже друзі, оновлення по майбутнім стрімам. Довго аналізував те, як краще це все зробити і тд, тому зараз маємо таку ситуацію, що я описав нижчеТак, багато букав, але важливих, якщо ви заходите на стріми🙂1 - графік стрімівТепер стріми я планую проводити по таким дням:-середа-п'ятниця-неділяВсе о 18-19:00 +-Графік та час можуть змінюватися, але я буду намагатися притримуватися саме його (виключення, якщо я кудись зйобуюся на декілька днів, що не вийде пострімити фізично)2- ауки раз на декілька тижнів (+- раз на два тижні)Все-таки раз на тиждень аук це не дуже релевантна темаАле на них лоти можна буде закидувати під час любого стрімаПо датах думаю, що буду крутити їх кожен другий та четвертий тиждень місяця3 - Викуповування стрімів та лотів. Якщо ви багатий мажик, і рандом аукціонів не для вас, то завжди можна викупити лот, який вас цікавить, або викупити стрім на окрему тему. Ціна питання - лот має досягнути 3000 грн4 - теми стрімів. Тут я ще не викупив, що мені краще стрімити, і опитуваннями, на жаль, тут нічого не вийде вирішити. Поки що планую дострімити те аніме, що замовив Мирон, переможців лотів, викуплені лоти, але здебільшого буду ігри та відоси стрімити5 - Будуть нарізки стрімів з переглядом відосів, які я також зараз готую, у найближчий тиждень планую випустити першіЯкщо ви хочете якісь відоси на стрімах, то їх можна, або кидати донатом (щоб без черги), або кидати сюди - https://t.me/tadashiwha_bot