Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ФРОНТ|«Ярл»
Added 14 Jul 2024

ФРОНТ|«Ярл»

@frontukrua
Number of subscribers: 20 573
Photos: 969
Videos: 649
Links: 1,460
Description:
Медіа про війну та Україну

👥 Number of subscribers

20 573
Average/Day:: -23
Average/Week:: -190
Average/Month:: -1288

👁️ Average views per message

8 438
Average/Day:: 10,200
Average/Week:: 7,146
ERR: 41.01%

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 2
Week average: 3.9
Average per day: 3.8

Name change history

ФРОНТ|«Ярл» 2025-12-15
ФРОНТ|Позивний «Ярл» 2025-07-31
ФРОНТ 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Деталі оновленої «мирної угоди» з 20 пунктів публікує ZN.ua: ◾️Угода з 20 пунктів передбачає, що всі підписанти угоди визнають контроль рф над Кримом, Луганською та Донецькою областями;◾️Статус цих територій в майбутньому може змінюватися тільки дипломатичним шляхом, а не із застосуванням сили;◾️Розміри «нейтральної демілітаризованої буферної зони» на Донеччині — 30%. Відсутні слова, що ця зона буде «міжнародно визнана територією, що належить Росії»;◾️ЗСУ та ЗС РФ будуть розміщені за адміністративним кордоном і не будуть входити в «буферну зону»;◾️Щодо Запорізької та Херсонської областей — пропонується заморозити та фактично визнати нинішні лінії зіткнення;◾️РФ виходить з інших територій, які вона контролює, окрім 5 згаданих вище регіонів;◾️Пропонується перезапустити ЗАЕС під управлінням США. 50% електроенергії планується передавати Україні. Кому дістанеться ще 50%, не сказано;◾️Немає вимоги закріпити невступ України в НАТО. Але в іншому документі США запевняють, що НАТО не буде розширюватися і не запросить Україну;◾️США будуть проти розміщення в Україні будь-яких військ НАТО. Лише ЗСУ чисельністю не більше 800 тис.◾️Є пункт про гарантії безпеки, подібні до 5 статті НАТО. Їх повинні надати США, НАТО та Європа;◾️Провести вибори в Україні потрібно «якнайшвидше» після підписання угоди, а не протягом 100 днів, як це було в попередньому варіанті.
Більшість американців вважає неприйнятними умови будь-якої мирної угоди з Москвою, що змушують Україну віддати території Росії та обмежити розмір своєї армії — такі результати нового опитування міжнародної некомерційної організації More in CommonЗгідно досліження 51% респондентів у США вважають, що такі вимоги — які нещодавно спливли у витоку мирної пропозиції — означали б перемогу російського диктатора Путіна в повномасштабній війні проти України.Опитування також підтвердило сильний опір ключовим пунктам мирних пропозицій, які просуває Вашингтон: респонденти у Великій Британії, Франції, Німеччині та Польщі та Польщі також рішуче проти цього плану.Люди хочуть завершити цю несправедливу війну й припинити страждання українців, — сказав виконавчий директор More in Common Люк Трайл в інтерв’ю Kyiv Independent. — Але результат опитування однозначний: краще без угоди, ніж погана угода, яка грає на руку РосіїПонад 70% американців не вірять, що Путін дотримуватиметься угоди про припинення вогню — і ця недовіра зросла з березня.74% вважають важливим для США те, що Україна захищає свій суверенітет від російської агресії, а 63% переконані, що якщо вторгнення повториться, Росія на Україні не зупиниться.Респонденти також виступили проти поступок, які б обмежували розмір української армії.Для людей у п’яти країнах, де ми проводили опитування, ставки цих переговорів виходять далеко за межі України: явна більшість боїться, що якщо Росія отримає території чи послабить українську армію — це розв’яже Путіну руки й поставить під загрозу довготривалий мир і стабільність Європи, — додав Трайл.
👁 12,400 25-11-11 10:02
Я не відмазую нікого, не ОПшку чи ще когось, але просто мене курвить. Безвідносно до прізвищ, але мене трохи захарило, що в парламентсько-президентській республіці Україна різні лідери думок та просто люди не вкурюють, що за більшість міністрів відповідає премʼєр, який звітує перед Верховною Радою, а не президентом, тому розмови про те, знав про щось президент, чи не знав про щось, і заклики звільнити когось як мінімум дивні - це тотальне нерозуміння функціонування держави. А якщо прості люди не розуміють принципи функціонування держави, то як вони взагалі можуть думати, що вони чимось кращі за тих, кого критикують. Я правда від цього заїбався. Якщо це люди когось, фунти на посадах міністрів, то НАБУ має зібрати матеріали, а САП скласти обвинувачення, антикорупційний суд - вирок. І далі тюрма. Все. Так працює в США, в Європі. Поки в нас цього нема, буде завжди купа підарасів, яких ми визнаємо підарасами, але посадити не можемо. І вчіть кого хто призначає на посади, за якою квотою, і хто кому звітує .Це ж стосується новин, що премʼєр звітує президенту, звідси все йде, не можна таке давати. Премʼєр звітує ВР, а з президентом обговорює питання.
👁 17,900 25-10-02 19:46
Уявіть собі цей цирк. Юрій Касьянов, який ще з часів Порошенка відомий як міський шизик, що крутився біля армійських зборів і пиздив гроші, тепер верзе, ніби його особисто переслідує влада за критику і за наїзди на Fire Point. Каже, що внутрішня безпека тягає його «бійців» на поліграф.Тільки от прикол у тому, що жодним підрозділом він не командує. Його прямий начальник - його ж син, лейтенант Максим Касьянов. А ті самі «підлеглі», про яких він розказує, скаржаться, що їх тупо запрягають на безкоштовну каторгу в сімейний бізнес - ТОВ «Бюро рекламних технологій».Фірма за останні роки зросла з копійок до десятків мільйонів гривень. І заробляє, сука, не де-небудь, а на власній військовій частині, де служать батько й син Касьянови. А працюють там безкоштовно мобілізовані солдати. Гроші їм платить держава, а прибутки згрібає сімейка.От вам і «борець з корупцією». На словах Касьянов поливає всіх лайном, а на ділі сам доїть армію й перетворює солдатів на рабів.Хочеш пиздіти про «топ-корупцію»? Почни з себе. Бо одночасно пиздити гроші на війні й робити вигляд чесного — це навіть для такого клоуна, як Касьянов, заскладно.А коли беруть за сраку, то святий волонтер і патріот одразу. Бачив я таких.
👁 16,100 25-09-15 18:45
Вже всі адекватні військові кричать про заробітну плату.Ну це не нормально ж дійсно. По собі знаю. Ну, по-перше, не вивозять всі військові буду постійно на нулі.По-друге, є купа важливих задач і в тилових і логістичних, оперативних і розвідувальних напрямках діяльності.Третє, є поранені, які займають інструкторські посади і так далі.І це не можливо виживати, особливо маючи сім'ю, на 20-30 тисяч гривень в місяць. Це важка робота, це постійні стреси, ти постійно жив задачами і завданнями, а не своїм життям...Перерозподілити треба бюджет на наступний рік однозначно. Долучити до цих питань місцеве самоврядування, обговорити що наразі важливі не плитки і паркани у прифронтовій зоні, а забезпечення військових. Не буде Армії - не буде Держави. Все ж логічно і просто.І як у будь-якій сфері діяльності - матеріальне і фінансове забезпечення є невід'ємною частиною мотивації.Поки не пізно - мотивуйте бійців. Усіх. Збережіть Армію і її якість.Президент, Парламент, місцеве самоврядування - почуйте це. Дякую.
👁 11,300 25-07-31 12:49
Я зараз дивлячись на ці мітинги зрозумів одну дуже просту річ. Молоді здебільшого може бути байдуже на те, що важливо військовим. За нас можуть щось вимагати тільки ветерани. Бо самі ми в армії багато не маємо на то часу.Молоді все одно на зарплати тиловиків і тих, хто на нулику. Ну якось так воно. Молодь не цікавить, хто нас поміняє. На жаль, молодь просто хоче жити добре, але ж таке життя має хтось відстоювати. Тому і тема акцій - НАБУ, САП, така трохи якась, не про святих корів. І ще до молоді приписують себе деякі в Раді вже депутати, типу Железняка, Гончаренка, які хайпожери.Але ніхто з них в 2014 році не вийшов на мітинг, коли Турчинов не віддавав наказ стріляти в Криму по русакам. Може варто було б і Шабуніну тоді вийти і вимагати цього від Турчинова, бо то ж була бездіяльність відверта. Чи американці були проти цього, очевидно тоді.Багато в мене питань. Добре, що все добре закінчилось зараз. Незалежна антикорупційна інфраструктура потрібна точно, я це підтримую.Але мені як військовому ще треба, щоб хтось ставив важливі для нас питання, бо в армії почнеш ставити і вʼєбуть.
👁 13,500 25-07-25 06:41
🤝Співпраця України та США посилює обидві країни, — Кирило БудановВ ексклюзивному інтерв’ю для KyivPost начальник ГУР МО України Кирило Буданов розповів про динаміку українсько-американських відносин і поділився власним баченням їхнього майбутнього.▪️На його думку, попри виклики, українській стороні вдалося знайти спільні точки дотику зі США.“За допомогою дипломатії та контактів з оточенням президента США ми можемо впливати на його рішення. І саме ці дії вплинули на еволюцію його позиції щодо допомоги Україні. Вдалося знайти баланс між інтересами України та США”, — пояснив Кирило Буданов. Значну роль у цьому процесі відіграв спецпосланець США з питань України Кіт Келлог. 🚀Кирило Буданов розповів, що пан Келлог був одним із перших, хто лобіював надання Україні винищувачів F-16, систем ATACMS і Patriot, а також ракет-перехоплювачів до них.“Це допомогло захистити тисячі українців, передусім — цивільних. Кіт Келлог чітко заявляє, що допомога Україні повністю відповідає принципу “Америка передусім”. Для Америки стратегічно важливо послабити росію без застосування власних військ”, — сказав Кирило Буданов. Начальник воєнної розвідки також висловив переконання у сталості стратегічного партнерства між Україною та США.“Я ніколи не втрачав оптимізму щодо цього. Америка — наш друг. Попри інколи непрості стосунки, нам завжди вдавалося знаходити спільну мову”, — додав він. Читайте повне інтерв’ю за посиланням. ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 10,200 25-03-05 06:12
Трамп перед Конгресом: Зеленський сигналізує про угоду, Гренландія стане американською, Панамський канал повернуть, а мита зростутьДональд Трамп провів майже двогодинний виступ перед спільною сесією Конгресу. Ось ще ключові моменти:Трамп дав зрозуміти, що прийняв звернення Зеленського з "жалем" як достатні вибачення для відновлення діалогу, але тему замороження військової допомоги у своїй промові не піднімав. Втім, він не один раз повторив, що прагне якнайшвидше завершити війну, аби США більше не витрачали на неї кошти.Деякі демократи покинули залу ще до завершення виступу, особливо коли Трамп заговорив про Україну.Демократа Ала Гріна видалили із зали на початку засідання за наказом спікера-республіканця після його протесту та відмови сісти.У промові Трамп торкнувся кількох своїх улюблених тем, зокрема жорстко розкритикував імміграційну політику США та закликав до посилення закону і порядку.Трамп попередив про економічні потрясіння, які назвав "нетравленням", через запровадження мит на товари з Канади, Мексики, Китаю та інших країн. Вашингтон підвищить тарифи на імпорт, а Китай, Індія та ЄС мають бути готові до нових мит, що набудуть чинності 2 квітня.Він також заявив, що Гренландія обов’язково стане територією США, і що його адміністрація активно працює над тим, щоб "отримати її – так чи інакше".Трамп заявив, що США повернуть контроль над Панамським каналом, призначивши відповідальним главу Держдепу Марко Рубіо. Як доказ навів угоду про покупку двох портів каналу американською компанією.Працевлаштування спеціалістів у будь-якій сфері має ґрунтуватися на професійних навичках, а не на расі чи статі.Трамп оголосив про запуск нової програми розбудови військово-морського флоту та закликав Конгрес профінансувати створення американської системи ПРО Golden Dome.Трамп заявив, що США не лише встановлять свій прапор на Марсі, а й підкорять космос «далеко за його межами».Він також пообіцяв Америці «золотий вік», запевнивши, що це стане безпрецедентним досягненням в історії людства.
👁 9,800 24-07-30 15:40
Останнім часом ми спостерігаємо випадки співпраці українських громадян з ФСБ та виконання ними завдань російських кураторів. Зливання інформації про українські підрозділи, поширення російських наративів у соцмережах, підпали автомобілів наших захисників – ці дії є не хуліганством, а серйозними кримінальними злочинами, що кваліфікуються як державна зрада! Державна зрада – це не адміністративне правопорушення. Це кримінальний злочин, який не має строку давності, це злочин, за який передбачено довічне ув'язнення.Навіть одне виконане завдання кураторів з ФСБ робить вас злочинцем на все життя. Пожиттєво ви будете включені до баз даних співпробітніків ФСБ. Ваші куратори будуть шантажувати вас і ваших родичів, змушуючи вас до нових і нових злочинів. Це замкнене коло, з якого майже неможливо вирватися.Не будьте посіпаками російських окупантів!Подумайте про наслідки своїх вчинків. Ваші дії не тільки шкодять нашій країні, але й ставлять під загрозу ваше власне життя та життя ваших близьких. Також наголошуємо, що інформація про виявлених громадян України, які співпрацюють з російськими спецслужбами, передається нашим закордонним партнерам та у бази даних Інтерполу, тому ні ви, ні ваші близькі не зможете вільно пересуватися світом. Ви ризикуєте назавжди опинитися за ґратами, втративши можливість жити повноцінно і гідно.