Source
Звільнення Лівобережжя Херсонщини | Дякую всім за привітання, за добрі слова, які сьогодні читав. Час від ...
6 430 Views/Reach
2026-04-12 15:36
Message №25286
Дякую всім за привітання, за добрі слова, які сьогодні читав. Час від часу на бот окрім цінної інформації та інформації, на яку не варто звертати увагу, люди пишуть свої переживання, історії, побажання, подяки, тощо. Є навіть людина, яка пише про загиблого сина. Я не завжди можу відповісти, бо інколи навіть не маю слів, щоб щось написати. Але намагаюся все ж написати кожному. І, знаєте, в такі хвилини я розумію, що цей канал, хоч і не з такою кількістю аудиторії, як у інших, але він важливий. Важливий для людей. Завжди намагаюсь тут мінімізувати ботів та кацапів. Не стовідсотково, але як є. Коли не було зв'язку, статистика телеграм показала, що більшість тут все ж тих, хто знаходитися там, де практично нічого більше не нагадує про Україну. Просто уявіть, люди сам на сам стільки років із русньой і саме канали, на кшталт нашого (є ще чудові ТГК з хорошими адмінам), є тією тонкою ниткою, яка з'єднує нас і тримає один з одним. Це не просто дурня, яку я буває пишу тут, це не просто матюки і відоси розйобу лаптєй, це місце, в якому певна кількість людей відчуває себе потрібними і вірить, що про них пам'ятають. Людям важливо розуміти, що вони не самі! Дякую за повідомлення. Бережіть себе та свої родини. *Всю інформацію по ворогу писати на наш інфо-ресурс @Khersonregion_bot(За умови, якщо це є безпечним для вас)