Source
Звільнення Лівобережжя Херсонщини | Читаю заяви пана Андрющенка і просто бракує слів від обурення! У мене ...
5 910 Views/Reach
2026-01-12 10:27
Message №23961
Читаю заяви пана Андрющенка і просто бракує слів від обурення! У мене складається стійке враження, що це не аналітика, а якась прихована реклама життя в окупації. Як можна тиражувати тези про те, що там нібито "краще", ніж у вільних українських містах? Це звучить як прямий натяк: "Дивіться, при Путіні жити легше, ніж в Україні". Це ж чиста маніпуляція, яка деморалізує людей і фактично підігрує ворожій пропаганді, намагаючись переконати нас, що прихід Росії — це "добро" і "добробут". Але давайте спустимося з небес на землю. Мої батьки зараз перебувають там, на тимчасово окупованій території. І я на власні очі бачу цю "красу": у них немає доступу ні до елементарної нормальної медицини, ні до якісних продуктів. Там немає нічого, що вкладається в поняття нормального людського життя. Це не життя, а виживання в інформаційному та фізичному вакуумі. Замість того, щоб розповідати казки про "солодке" життя під гнітом, краще б чесно говорили про той жах і безправ’я, в якому опинилися наші люди. Соромно за такі порівняння!