Source
Звільнення Лівобережжя Херсонщини | В нашій країні дуже розумні люди. Не всі, але більшість. Це видно по п...
6 180 Views/Reach
2025-10-18 22:27
Message №22880
В нашій країні дуже розумні люди. Не всі, але більшість. Це видно по постам адмінів тгк. Це видно по коментарям нашиж людей. Майже ніхто не вірить путіну, не вірить в домовленості із ним. Наші люди проти будь-яких проступків територіями. І це дуже мотивує. Мотивує жити в країні поруч із справжніми українцями! Наприклад, адмін спільноти тгк Kravchuk пише Ми всі з вами знаємо, що собою представляє рашка.Звісно, вони хочуть, щоб ми покинули укріпрайони, бо розуміють, що заплатять величезну ціну за їх захоплення, яке може тривати місяцями й роками.Памʼятаємо мінськ, де вони не виконали жодного пункту домовленостей.Просто дочекаються нашого виходу, за час припинення вогню стягнуть резерви і підуть штурмувати Дніпропетровську область великими силами.Питання в тому, що дійсно за наявності такої пропозиції, навіть наші найближчі партнери в кулуарах будуть змушувати нас піти на ці поступки, адже вони так і не зрозуміли, з ким мають справу.Саме тому ми маємо нарощувати наші можливості, позбавлятись залежності від західних партнерів або принаймі зменшувати цю залежність у максимальній мірі.Захід хоче швидкого миру, рашка хоче перегрупування. Нашу роль в цій історії визначить лише вище політичне та військове керівництво.Час покаже.
Адмін тгк спільноти Myroshnykov також розуміє, що це все дічь:Ага, десь ми вже це бачили😂Наприклад, в серпні? Та не може бути! А нє, з Трампом - може.Але тоді Вітьков (агент Стьопа Чебуреков) не взяв з собою блокнот та типу "неправильно зрозумів".Цього разу буде те саме, ось побачите.Бо між "натякнув" та "готовий" - прірва.Просто путін скаже в Будапешті: "Дональде, ти найвеличніший лідер сучасності, але ти неправильно зрозумів. Я готовий не претендувати на неокуповані території Херсонщини та Запоріжжя, а злі укри нехай за це віддадуть мені просто так Донеччину. Я в конституцію внесу зміни та зобовʼяжусь не нападати на НАТО."Так воно десь і буде)Та і ніхто в здоровому глузді з Донеччини відходити не буде. І це, звісно, знають в кремлі.Але вчергове розвести Трампа для путіна - святе діло
І це лише декілька прикладів. Дійсно, з цим чудовиськом не повинно бути жодних домовленостей. Адже торгувати нашими ж територіями на наших територіях ніхто не має права. Кацапня повинна понести гідне покарання, ніяк по-іншому.