Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ІНСТАсалат | Василенко Аня
Added 14 Jul 2024

ІНСТАсалат | Василенко Аня

@fotofoninsta
Number of subscribers: 771
Photos: 1,440
Videos: 200
Links: 129
Description:
Канал про новини зі світу Інстаграм, корисні туторіали, уроки, кейси. І трохи мемів та фото/відкоконтенту😉 Власниця Аня Василенко: https://t.me/anna_vasylenko

👥 Number of subscribers

771
Average/Day:: -2
Average/Week:: -3
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

241
Average/Day:: 159
Average/Week:: 203
ERR: 31.26%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.6
Average per day: 0.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ЯК ЗРОСТАТИ В ІНСТАГРАМІ на прикладі бамбука😁Дуже часто ми хочемо, щоб це було швидко, стрімко, щоб щось залетіло, спрацювала класна реклама, нас почали бачити, замовляти. З експертними блогами я б хотіла провести порівняння з бамбуком. Якщо ви нічого не знаєте про цю рослину, то бамбук протягом перших 3-5 років зростає саме в в ґрунті. Схоже на те, що ми дуже багато робимо підготовчої роботи в блозі. Ми оформлюємо, ми обираємо свій стиль, шукаємо своє позиціювання, створюємо багато контенту, експериментуємо, будуємо гіпотези. 🪴І от далі бамбук вистрелює. В якийсь момент починає супершвидко зростати. Може по 30 сантиметрів в день. А коли росте ліс бамбука, вчені кажуть, що навіть чутно, як він росте.🟠Мені це, знов-таки, схоже з блогом, тому що, якщо ви робите, робите, робите, то в якийсь момент наступає ось цей ПРОРИВНИЙ МОМЕНТ, який є результатом ваших попередніх дій, вашого накопичувального потенціалу, який і дає потім величезні зміни.Я можу навести приклад на собі. Я завжди робила контент. Завжди систематично, з дисципліною виходила в сторіз, створювала контент в стрічку. Навіть коли в мене було багато клієнтів, я ніколи не залишала робити контент. І от вже третій рік, і я бачу плоди. Вони то раніше були, але зараз я бачу як дуже сильно цей потенціал працює на мене. Як включилось сарафанне радіо. Як люди, які підписались давно, вони догрілися, вони побачили в мені системність, повірили мені. Тому пам'ятайте, що вести систематично, з дисципліною, не здаватися. Блог – це навичка, за якою майбутнє наступних років. Тому що конкуренція велика, блогерів багато, всі ведуть експертний блог, особистий бренд. Я знаю, що на початку постійно є відчуття, що ти тупцяєш на місці, що немає одразу результатів і хочеться здатися, бо ми результатно залежні люди. АЛЕ ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО БАМБУК І ЩО ЗАРАЗ ВИ ПРОСТО РОБИТЕ КОРЕНЕВУ СИСТЕМУ, ПОТІМ ВОНО ДАСТЬ ПЛОДИ.
#щоденникДопис 3️⃣Вчора повертаюсь з гульок, чоловік зустрічає, сиджу і роздумую: «Я трохи не доробила роботу, краще сісти і зараз зробити, чи зранку доробити. Я більш продуктивна зранку, але може бути обстріл, а часом я не встигну перед тренуванням чи буду не виспана?!»Вирішила все ж піти працювати на вечір. Бо вдруг шахеди чи ракети…Потім подивились кіно. Тільки голову поклала на подушки почалось. Активно збивали на моєму районі шахедів. В новинах почали писати за Харківщину, Дніпропетровщину, Полтавщину… заснула.Прокинулась від черги кулемету, бо знову збивали шахеда. Бляха, як я їх ненавиджу. Як я ненавиджу планувати свій день, виходячи з ймовірності, що буде обстріл.Але чому я це ✍️ бо мала сесію з психологом вчора, він живе в Тернополі. Кажу я втомлена. Почали розбирати стан. Ну я і починаю перераховувати обʼєктивні причини, що на це впливають. Кажу шахеди. А він каже: «ну це ж не постійно». Бляха, як не постійно?! Ви що новини не читаєте? 3-4 рази на тиждень я прокидаюсь вночі. І тут я зрозуміла, що навіть живучи в Україні кожен читає, сприймає та має різні обставини. Навіть не уявляю, яке сприйняття у тих, хто закордоном. Ми дійсно адаптувались. Я ж не буду в соцмережах щоденно писати, що знову вночі не спала. Я задовбусь, ви задовбетесь. Але це є. І це ще я вимикаю повністю телефон, не реагую на сирену. Я встаю тільки від кулемету чи взривів. І то часто сплю і не чую.Але щоденно я засипаю з перевіркою чи летять шахеди, і думаю, а який будинок знову постраждає. Бо ЩОДЕННО є наслідки. В мене нуль толерантності до росіян. В мене нуль оптимізму до світового майбутнього. Я вже вдома маю з чоловіком рубрику, як в світову історію увійдуть ці роки: «Смутні часи»? «Невизначені часи»? Ну тай таке. Погнала в спортзал.
Ось так мені написала учениця, що в мене зараз на індивідуальному наставництві. Це вона не вперше так пише, але зараз прям це супер важливо, бо:1) вона пройшла вже шлях нерозуміння, бажання все кинути, злості та супротиву. Це кожен проходить десь після 4-5 тижня навчання.2) в неї видна колосальна динаміка змін в підході мислення та до контенту. Тому і цей коментар - це вже свідомий висновок, який вже не лякає, а просто констатує факт.Вести Інстаграм - це все ж не про легкість. Я не хочу навіть обманювати.Хто не знав - я маю в переліку послуг індивідуальне наставництво, яке підходить тільки новачкам. Ми 2,5 місяці в комфортному темпі для вас вчимось, вивчаємо хто ви і про що ви, заповнюємо сторінку і продаємо з блогу. Я вам даю:• інформацію• підтримку• індивідуальну роботу, я для вас 5 днів на тиждень і тільки з вашими проблемами і «дурними» (як ви вважаєте) питаннями. Такий формат навчання ідеально підходить для тих, хто цінує час, хочу увагу тільки для себе, шукає підтримку та мотивацію. Якщо вас зацікавить - пишіть мені в дірект Телеграм чи в Інстаграм.
🧝ПРО ПІДЙОМ З ГЛИБИНИ🧝Нещодавно натрапила на історію про призначення вартісного годинника для фридайвінгу (підводне плавання з затримкою дихання без аквалангу). Його використовують при підніманні з глибини щоб здійснювати підйом плавно, з паузами для рівномірного вивільнення азоту через ризик інсульту, яким може статися при різкому піднятті. Хоча до того, мені здавалося, що треба швиденько пливти на світло🫤...Нічого не нагадує?Тут я бачу дві відповіді на питання, які задають клієнти у веденні блогів:Перше – суперактуальне, Друге – суперлогічне.1️⃣ Перший, актуалочка, полягає у тому, що після свят і канікул, які так сильно чекали, ми як та рибка Дорі🐟 з «У пошуках Немо»: «Що я тут роблю?», «Куди я пливу?», «Куди нажимать?». Після паузи, «занурення на дно відпочинку» важко знову набрати темп, який здавався таким прийнятним перед паузою. Це нормально. Дайте собі можливість «випливати» поступово». Якщо чесно я сама в цій паузі...ніяк після новорічної відпустки не можу набрати темп саме для свого блогу...2️⃣ Другий, логічний висновок, стосується тих, хто тільки починає ведення блогу.Піднімайтеся поступово у комфортному для свого організму темпі, щоб зайвий «азот» не призвів до «інсульту» – вигорання або «смерті» ідеї.Я за малі, але РЕГУЛЯРНІ та ДИСЦИПЛІНОВАНІ КРОКИ, щоб жити, а не існувати поруч з блогом.😘😘😘
БЛОКУВАННЯ АККАУНТІВВ інстаграм почала спостерігати тривожні дзвоники, які відбулись з іншими блогерами. Цей допис не є інструкцією, просто хочу донести інформацію, яку бачу і щоб ви не сильно лякались якщо що.🛑 Шахраї почали спеціально зламувати акаунти. Раніш це також робилось, але зараз існує деяке угруповання, вони мають назву (чесно, не запамʼятала). Вони за одну добу до блокування присилають повідомлення, що ми такі і такі, завтра заблокуємо ваш аккаунт і попросимо гроші за розблокування. Якщо ви надішлете наш кошти, то ми акаунти повернемо. І на наступний день це відбувається.Я вже бачила це в трьох крупних блогерів та експертів. Вартість повернення 5000-9000$. От сьогодні якраз нова дівчинка постраждала.🛑 Вчора було заблоковано мою знайому Дзвіну Ковальчук, в неї інша ситуація. Можна перейти на її сторінку і переглянути прямий ефір про це блокування. Якщо вам лінь, то основні тезиси:*ніхто на неї не скаржився*це не були шахраї*вона подала апеляцію в Мета і менше чим через добу акаунти повернув*порушень в неї не було.Говорить, що була в неї не типова дія в цей день - це те, що вона користувалась VPN. Також в неї є підозри, що через вибори в США Інсатграм зараз тотально блочить ботів, нетипові дії та і глюки має. Тому потрібно перечекати вибори.Моє прохонння до вас, якщо ви заробляєте через соціальні мережі - ведіть одночасно декілька соцмереж! І бережіть себе.
Вчора я була запрошеним спікером на конференції для вчителів. Говорили про контент, який необхідно створювати в 2024-2025 році в блозі вчителя.Зазвичай люди хвилюються перед виступом. Можливо якби в мене сцена була на 100+ людей, я б почала хвилюватися. А так ні, я робила те, що завжди😉Ні, я не виступаю щоденно на конференціях, але я відпрацювала директором в ресторані і стояти та втримувати увагу на 40-100 людей я звикла. Бо це я робила щомісячно. На 2-й рік тільки ведення блогу я зрозуміла, що я - це не тільки 1+рік досвіду в SMM. Я - це і мій весь попередній бекграунд. І він великий та суттєвий. От зараз знадобився досвід публічних виступів.Коли я вперше шукала роботу помічником сторізмейкера, то знадобився досвід, що я вмію проходити співбесіди з вигодою для себе (якщо не знаєте про що я, то подивіться мій останній прямий ефір, посилання залишу).Тому навіть якщо ви блог недавно ведете і щось там не виходить, то памʼятайте, що у вас вже є досвід за межами Інстаграм. І використовуйте це на підсилення своєї позиції в блозі😉Успіхів!https://www.instagram.com/reel/DA8lmKptshs/?igsh=MTJ1dXJ5bjl5Z3dwMw==
ПРО МОТИВАЦІЮ КЛІЄНТАЧи розуміємо ми різницю між мотивацією та стимуляцією.📎Стимуляція – це зовнішній вплив, «працювати за зарплату», «заплатити податки вчасно, бо штраф», простіше «пєндель»😏.📎Мотивація – це внутрішній чинник, «вивчу новий курс і стану успішніше», «встану раніше, зроблю вправи і краще почуватимуся цілий день». Мотивація суттєво впливовіша рушійна сила для будь-кого, зокрема і для вашого підписника. 📍Одна із задач вашого блогу – це формування цільової аудиторії через ком’юніті, створення відчуття приналежності на основі типу споживача. Також ми розуміємо, що мотивація людей може буде різною: позитивна або негативна. Тож розберемо, про що мова і як ви це можете використати на свою користь.👍Позитивна мотивація: « вивчу англійську, дивитимусь фільмі в оригіналі», «якщо користуватимусь нейромережами, буду мати більше ідей та вільного часу», «не з’їм це смачнюще тістечко, буду молодець і з силою волі». Інакше можна сказати, що позитивна мотивація – це мотивація «до», «до мети».👎Негативна мотивація: «треба вчити англійську, бо знову загублюсь в аеропорті», «якщо не користуватимусь ШІ, пропущу всі свята і зустрічі з друзями, бо вичавлюватиму ідеї з «чєртогів пам’яті» », «якщо з’їм це тістечко, знову картатиму себе пів ночі й півдня». Негативна мотивація – мотивація «від», «від наслідків». Як це використати у контенті вашого блогу? Ваші клієнти – представники обох груп, тому враховуємо обидві групи. ☝🏻АЛЕ зважайте на СВІЙ продукт. 🪄Якщо ви прагнете залучити людей, орієнтованих на успіх, досягнення результату, швидкі кейси, ставте в пріоритет контент на позитивну мотивацію. Це додасть цю потужну енергетику у ваш ком’юніті та блог. 🪄Якщо ж ви про послуги, то контент має відображати і позитивну, і негативну мотивацію. Це допоможе сформувати максимальний пул цільової аудиторії та залучить тих, хто йде скрізь стіни, і тих, хто має сумніви. Що скажете? Враховували мотивацію аудиторії раніше?
🪝 🪝🪝Якщо ви вмієте створювати контент, то пора використовувати і тригери😎Тригери – це :«перемикачі», які змушують споживача купити тут і зараз. спусковий гачок, який звертає увагу дописувача на ваш продукт. Останній рік у всіх своїх контент-планах я використовую тригери. У блогах наших клієнтів ми передбачаємо, щоб різні види стимуляторів безпідставно не повторювались і це є окремим пунктом контент-плану.Виділяю їх 10 видів. Але поговоримо про декілька з моїх улюблених тригерів.📎 Тригер «Авторитет» – це про ваші досягнення, заслуги, результати, сертифікати.📎 Тригер «Втрачена вигода» – «знижка для своїх, а завтра здороження», що підштовхує потенційного клієнта «застрибнути в останній вагон».📎 Тригер «Подія» або «Інфопривід» – це про контент навколо подій, наприклад:• важлива поїздка на відпочинок • випускний учнів•купівлі чогось значущого •поход на концерт Півоварова•ваш день народження•зустрічі з успішним своїм клієнтом чи учнем.В експертному полі, щоб виділятися, вам доведеться створювати події та стимулювати цікавість. Чим далі, тим без цього нікуди. Події не частий тригер, але вони круто вас розкривають.📎 Тригер «Емоції» – це контент через біль, проблеми та страхи людей. Тут головне викликати у людини емоції, не важливо які: заздрість, гнів, щастя.📍При використанні тригерів важливо уникати надмірності, але вони потрібні. Згодні? Чи вас тригернуло, що не хочеться це робити? Діліться
ПРО ТИПИ СПОЖИВАЧІВ КОНТЕНТУ Ви чули фразу: «Доносьте свої цінності через контент»? А як же і де знайти ті цінності?Для людей структурних пропоную розібрати класичну маркетингову сегментацію типів споживачів за глобальними цінностями. 1️⃣ Тип – «ті, що докладаюсь зусилля», 28%, найбільша група. Для них важливе значення мають матеріальні та професійні цілі. Тому їм ви демонструватимете ваші навчання та здобутки, відгуки.2️⃣ Тип – «благочестиві», 22%. Цінують традиції та обов’язки. Для них ви демонструєте свою економічну відповідальність (ФОП, ТОВ), свої донати та проговорюєте гарантії від використання вашого продукту.3️⃣ Тип – «альтруїсти», 18%. Вони зацікавлені у розв'язання соціальних проблем. Для них важливо бачити, що ви донатите та волонтерите, підтримуєте тих, хто того потребує, eco-friendly технології, є якийсь social experience.4️⃣ Тип – «близькі друзі», 15%. Цінують близькі особисті відносини та родину. Цю групу ми знайомими з сім’єю, друзями, близькими, сусідкою бабою Люсею, що вас топить. Тобто вводимо додаткових людей в блог, показуємо звичайне своє життя.5️⃣ Тип – «шукачі пригод», 7%. Переважно молодь, фестивально-ресторанні тусєри. Тут і так все зрозуміло.6️⃣ Тип – «творчі», 10%. Це прихильники постійного самовдосконалення. Саме для них ви розповідаєте про свій новий досвід у цвяхостоянні, мандалотерапії, про нові прочитані книжки, вивчення діалектів китайської, дайвінг Червоним морем🤞🏻😍. Вони оцінять і підтримують вас.Так, в першу чергу ви визначаєтесь, до якого типу належите ви!!!Це визначає вектор руху.Але все має бути природно. Було б дивно, якби адвокатка 17% контенту присвятила пошуку грибів-маслюків в Карпатах у стилі етно, а ще 15% часу розповідала про кицю і синицю. Цікавий блог – багатогранний блог. Ви виведете свою оптимальну формулу😉
5 ПРИЧИН, ЧОМУ В БЛОЗІ НЕ КУПУЮТЬ1️⃣ Людина не бачить проблему. 2️⃣ Людина розуміє, що проблемка є, але не знає, як її треба вирішувати. І навіть не здогадується про ваше існування.3️⃣ Людина розуміє, що є проблем та шукає рішень, але не може їх знайти👀. Тут було б добре, якби вас «побачили», бо цей потенційний клієнт вже «тепленький». Просування – ваш головний партнер.4️⃣ Людина розуміє, що є проблема, вас знайшла, АЛЕ не може наважитись на покупку, бо не впевнена, чи ви🔸 відповідаєте її запиту, 🔸розв'яжете проблему,🔸 чи є гарантія, 🔸чому саме на ваші послуги варто витрачати 💰. Простіше – потенційний клієнт придивляється😉5️⃣ Потенційний клієнт визначився та готовий купити вашу послугу, але сумнівається. Ну знаєте, ось той «черв’ячок»🐛, який вимагає доказів, що ви – оптимальне рішення, просить «пряників»🍭, яких не пропонують інші. 📍Якщо ж у вас вже сформована лояльна база, цей клієнт – ваш.📍Якщо ж аудиторія «холодна»🥶, то будуть цілком закономірні сумніви. 📌Саме контент закриває всі ті питання, через які клієнт у вас не купує. Рекомендую подумати та виписати відповіді на питання потенційних клієнтів з кожної з цих груп. А далі реалізувати контент, який розкриє ці відповіді.