Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - i didn't ask for this
Added 14 Jul 2024

i didn't ask for this

@format_W
Number of subscribers: 8 487
Photos: 14,100
Videos: 6,070
Links: 2,130
Description:
Гітлер Радикальная ирония, вооруженная искренность.

👥 Number of subscribers

8 487
Average/Day:: +3
Average/Week:: +4
Average/Month:: -27

👁️ Average views per message

1 977
Average/Day:: 1,200
Average/Week:: 2,029
ERR: 23.29%

📊 Messages per Day

3
Last day: 7
Week average: 5.1
Average per day: 3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,750 26-01-08 15:21
Фортифікації на другій лінії оборони: офіцера НГУ підозрюють у незаконних виплатах на 72 мільйониПрацівники Державного бюро розслідувань викрили підполковника Національної гвардії України, який організував незаконні виплати військовослужбовцям.У Бюро повідомляють, що в період із січня по травень 2024 року військовослужбовці однієї з частин Державної спеціальної служби транспорту ЗСУ на ротаційній основі будували фортифікаційні споруди у Запорізькій області, перебуваючи фактично на другій лінії оборони. Вони були направлені для допомоги у зведенні укріплень для підрозділів Нацгвардії.Попри це, начальник інженерної служби однієї з частин Нацгвардії, вийшовши за межі своїх службових повноважень, вказав неправдиві відомості у рапортах, де зазначив про перебування 317 військових ДССТ на першій лінії зіткнення із агресором. Фактично цей документ став підставою для виплати кожному з них по 100 тисяч гривень за різні часові періоди.Підполковника підозрюють за частиною 5 статті 426-1 Кримінального кодексу України – перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі.Вживаються заходи щодо повернення завданих державі збитків. Факти незаконних виплат підтверджуються висновками Західного офісу Держаудитслужби, судово-економічною експертизою та іншими слідчо-оперативними заходами.Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Щось мені підказує, що даний пан виступав за війну до Перемоги, бої до кордону 1991-го року та вважав, що мир - це не відсутність війни, це відсутність Москви. Здивуюсь, якщо помиляюсь.
👁 2,500 26-01-06 12:24
Це блядство має колись припинитись! Якщо феесбешники знаходять мразєй, які готові вбивати своїх військовослужбовців за гроші — значить вони мають сидіти. Пожиттєво. Без права на умовно-дострокове звільнення. З конфіскацією майна. Якщо майна 1/3 — значить все сімейство включно з батьками та бабусями на вулицю, всю квартиру продати і віддати гроші постраждалим в наслідок теракту. Держава жує соплі. Ватники ходять до парламенту на поклони до президентської фракції. Їх наркозалежний електорат сидить по мутних групах в телеграмі і шукає стодоларову шабашку від феесбешника: піти щось сфоткати, підірвати нацгвардійця у відпустці чи спалити машину військовослужбовцю ЗСУ. В суді виявляється, що терорист сімнадцятирічна «ще дитина», чи наркоман, чи психічнохворий, чи мати-одиначка чи ще якісь «помʼякшуючі обставини», і з зали суду йде додому на умовний термін. Чи сидить пару років і виходить. Це цирк, який не вписується ані в мораль, ані в етичне ставлення до військовослужбовців, ані в здоровий глузд.
👁 1,370 25-12-31 21:45
Авангард зустрічає новий 2026 рік. Виклики цього року не стали нам на заваді.Наш стрій зростав і ширився простором — від армійських структур та підрозділів до нових осередків і цивільних ініціатив.За цей час ми приймали бої та нищили противника на різних напрямках — від Харківщини й Бєлгородщини до Добропілля та Запоріжжя. Авангардисти тримали позиції в населених пунктах, у посадках і міцно стояли на своїй землі.Упродовж року було повноцінно сформоване молодіжне крило та масштабований тил. Багато молодших братів Авангарду здобули інтелектуальний і фізичний розвиток, отримали цінні навички з військової справи й вирушили до лав Збройних сил та в бойові осередки АКС. Пройшовши через жорна кривавих визвольних змагань, учорашні активісти стануть досвідченими лицарями.Протягом цього часу нам вдалось повністю охопити весь спектр діяльності цивільного крила — ми провели величезну кількість різних військових вишколів, походів найкращими місцями України, лекцій і тренувань.Наш орден став міцнішим, але й зазнав великих втрат — за пролиту кров наших побратимів ми помстимося трикратно.Пам'ятаємо всіх загиблих Авангардистів: Волк, Грек, Деймос, Шкіпер, Булінь, Чужий, Грей, Карабас, Люц, Ульв, Олекса, Ростов, Рембо, Гром, Чечен, Маріо, Дум, Француз, Смішний, Кача, Опера, Ромашка, Дяк, Арджуна, Лоуренс, Кельвін, Адвокат, Козирь — ПРИСУТНІ.
👁 2,080 25-12-27 15:35
Всі вже бачили відео з пройобаним нами ксп в Гуляйполі? На фото полковник Шуляк С.С. Командир 102 ОБрТРО, чиє КСП і було закинуте. І да канєшна там сидів якийсь штаб батальйону, а не бригади. Але дуже хотів би поцікавитись у Сергія Степановича як нацик нацика. Пане Полковнику, да як так то. Ну блять вам не соромно за цю хуйню? Втім я розумію що ні. Це не просто ганьба, це зрада, злив оперативних даних цілого напрямку підорам, покинуті знамена підрозділу, незаблокована дскшна техніка, радєйки, журнали (все з бірками!), і ні одного трупа бійців які захищали це КСП. Вони просто з'їбались роняючи кал. Хтось давав наказ на цей відхід. Хтось погодився виконати злочинний наказ.19 грудня 102 бригада спростовувала "фейки про втрату управління і саботаж", але як бачимо шось не дуже схоже на фейки. Військова частина яка втрачає свій бойовий прапор - має бути розформована. Це правило і армійська традиція. Якщо бойовий прапор бригади, з офісу комбата забирають без бою - це як на мене абсолютно достатня причина шоб розпустити цю шарашку нахуй, а весь штаб батальйону посадити. Ми в Сєвєрі відстріляли все що не могли винести на собі в бік підорів, а склад бк і КСП підірвали. Це виходячи по офіційному наказу з оточення. Тут люди навіть не змогли вилить каністру бензину і чиркнуть сірником. Я як діючий військовослужбовець і ветеран вимагаю (канєшна всім буде похуй) щоб відповідними органами були проведені перевірки стосовно управління 102 ОБрТРО, винні були покарані, і запущений механізм розформування частини з подальшим розподілом о/с в інші підрозділи. Це ганебно і недостойно самого поняття війська. Якщо комбати і штаби батів тікають навіть не спробувавши нашкодити ворогу, чи мінімізувати втрати - їм не можна довіряти людей. Поширьте по можливості, цю історію ніяк не можна залишати непокараною, бо вони ж так попройобують ще сотні нп.
👁 1,590 25-09-05 19:28
Новими законами солдат хочуть затягнути. А от, до прикладу, Романа "Топаза" Євчуна, командира 78 полку ДШВ, і по сумісництву алкоголіка та наркомана – ні. Його дружбана, Павла Чорія, який минулого року був командиром 1 десантно-штурмового батальйону 78 полку – теж ні, незважаючи на те, що він теж поціновувач алкоголю та наркотиків.Зрозуміло, що їх психонавтична активність дуже сильно впливала на ефективність підрозділу, настрої в ньому та втрати під час виконання погано спланованих цими двома психонавтами завдань. Не покарають ніяк і ні за що також і генерала Шандора - брата по розуму Содоля, тільки не в морській піхоті, а в ДШВ.А покарають умовного Миколу Петренка, який сидить по 100 днів на позиціях, під керівництвом нового командира 1 ДШБ 78 ОДШП (Чоріка таки зняли з посади, але пішов на підвищення - в керівний склад якоїсь бригади). Тож виходить, що молодь з країни їде за кордон. Переводитись в толкові підрозділи через СЗЧ заборонили. Некомпетентних командирів – досі на підвищення, нагородження і тд (до речі, згаданий Євчун - повний кавалер Богдана). А солдатам - ще нестерпніші умови. Повне доброго вечора ми з України!
👁 2,020 25-08-31 14:42
У Німеччині арабський мігрант без причини вбив 16-річну українку.У Фрідланді, земля Нижня Саксонія, до поліції вдень надійшов дзвінок з повідомленням про неналежну поведінку невідомого чоловіка на залізничній станції міста. Тим часом, на самій станції, 16-річна дівчина, яка з сім'єю втекла з Маріуполя до Німеччини, усвідомлюючи небезпеку, зателефонувала своєму дідусеві, який, згідно з повідомленнями німецьких ЗМІ, «почув крики, а потім лише звук поїзда», та відразу ж пішов на вокзал, але було пізно. Коли співробітники поліції приїхали на місце — на колії виявили бездиханне тіло неповнолітньої українки.Невідомим чоловіком, через якого викликали поліцію на станцію — виявився 31-річний іракський мігрант, який у 2022 році подавав запит на надання притулку. Його було відхилено, тому імміграційна служба розпочала процедуру депортації, але німецький суд відхилив її. Цей же іракець без причини і штовхнув 16-річну українську дівчину прямо під вантажний потяг, який проїжджав станцію на швидкості 100 кілометрів на годину. Проведені аналізи ДНК також виявили сліди чоловіка на плечі вбитої дівчини — сліди свідчать про те, що він її сильно схопив.Мігранта, через його агресивну поведінку, доставили до психіатричної лікарні, і виявилося що раніше у нього діагностували параноїдну шизофренію, тобто понести покарання він не зможе. Мультикультуралізм вбиває так само, як і війна, оскільки це і є однією з форм сучасної гібридної війни, про яку поки що не пишуть в підручниках з військової справи. Тікати від нашої війни нікуди: там, де не наздогнав московитський обстріл, наздожене іноземний диверсант. Залишається лише об'єднуватися, щоб вижити, та не допустити мультикультуралізму в Україні.☠️ @vallholl
👁 2,220 25-08-25 17:04
Смілянське ТЦК бусифікували тренера з брейку. Той в дитинстві передивився бойовиків і ,відчувши себе Сталоне, катапультувався прямо з автобусу. Жмуранувся. Ні, мені не шкода. «Десь на Донецькому напрямку» чоловіки вже 260 діб сидять на позиціях. Нікому міняти. Їм лише воду і їжу кидають з дронів. Кажуть: «будемо сидіти, лише скиньте свіжий одяг». «Воювати мають професійні військові» - улюблене гасло «борців за права». Де їм взятися в Державі, де з 94 року професійно розвалювали армію? Називають тренера з брейку вчителем. Першочергова задача вчителя - педагогічна. Чому може навчити молоде покоління «нездійснений Сталоне»? На голові крутитись? Показувати фокуси окупантам?Чому можуть навчити чоловіки зі сталі, які пів року просиділи на позиціях? Стоїцизму і почуття обовʼязку. ТЦК мали б залетіти на «кол центр» чи в «Веранду на Дніпрі», але там насварять ті, хто з цього годується. Правоохоронні органи і влада різних рівнів. ТЦК мали б бусифікувати їх, але і до них дійде черга. Я люблю українців. Усіх. Навіть тих, хто став жертвою ліберальної пропаганди. Вони не винні. Але любов то жертовність. Нехай жертва брейкдансера хоч когось навчить.
👁 1,070 25-07-24 13:37
Служба зовнішньої розвідки (так, воно виявляється існує), попереджає:«Російські пропагандистські майданчики подають зміни в антикорупційному законодавстві як «антиамериканський переворот» та спробу «мінімізації впливу Заходу всередині політичної системи України». Це супроводжується масштабуванням наративу про глибоку кризу українського суспільства — йдеться в повідомленні СЗРУ. «Маємо памʼятати, що головне джерело небезпеки – це росія, яка, не змігши завоювати нашу державу, прагне посіяти розбрат та підірвати Україну зсередини». Підлі московити спочатку змусили оточення українського президента красти. Потім це оточення випускали з зали суду під багатомільйонні застави, які бідні зе-чиновники знаходили за лічені години, не встигнувши насолодитись цікавою компанією в ІТТ. Потім написали закон, згідно якого єдині непідконтрольні президенту антикорупційні органи - перейшли під контроль ноунейм новопризначеного генерального прокурора. Жах: підступні росіяни навіть змусили Зеленського підписати цей закон! Хоча те, що московити і агенти впливу рф формують нашу внутрішню та зовнішню політику, відповідно й інформаційний простір - з СЗР повністю погоджуюсь. Але є нюанс)Допомога каналу та звʼязок
👁 1,400 25-05-05 07:13
11 років «Азову»: історія легенди5 травня, 2014 рік. Після арештів та вʼязниць, відомого бою на Римарській, звільнення Харкова й перших пострілів війни група українських партизанів стає офіційним бойовим підрозділом. Унікальні кадри тих історичних днів — сьогодні у відео. «Чорні чоловічки» під командуванням Андрія Білецького отримали інсайдерську інформацію: дезорієнтовані турбулентністю в країні українські ВВ покинули свою базу у Бердянську. Для «Чорного корпусу» — це шанс заволодіти зброєю військової частини, яку вже розтягують росіяни й сепаратисти. І єдиний легальний спосіб її отримати — трансформуватися з партизанського загону в міліцейський. Для націоналістів, ультрасів, хуліганів, які ще вчора билися з міліцією, такий розвиток подій став несподіваним й іронічним. Але вже у перші дні існування як підрозділу МВС «чоловічки» прийняли кілька боїв і взяли в полон цілого міністра оборони так званої «днр». Так народжувався легендарний «Азов».За місяць новостворений добровольчий підрозділ звільняє Маріуполь — згоду на авантюрну операцію Білецький вибиває у скептично налаштованого командування. З техніки — обшитий бронею «КАМАЗ», з важкого — ЗУ-шка та «Утьос». Серед бійців — 16–18-річні добровольці. Далі — звільнення Марʼїнки, Іловайськ, Широкине вересня 2014-го, Павлопіль-Широкинська операція лютого 2015-го та інші бої, просякнуті духом зухвалості. Фронт оманливо стихнув. І цей час «Азов» використав для нарощення професіоналізму. Створено Військову школу ім. Коновальця, сержантські курси, систему рекрутингу та підготовки бійців. Зібраний з сотні націоналістів загін став одним з найпрофесійніших та найбоєздатніших. Батальйоном, полком, бригадою. Та «Азов» ніколи не був просто військовим підрозділом. Це — феномен, велика родина.Під час вторгнення 2022-го підрозділ взяв лідерство у бою за Маріуполь, створивши легендарний гарнізон на «Азовсталі». Його ветерани відбивали наступ на Київщині, Харківщині, Запоріжжі, Херсонщині, Сумщині, Чернігівщині, Дніпропетровщині та організовували операції з порятунку побратимів в оточеному Приазов'ї. За своїх гинули й потрапляли в полон.Пам’ятаємо всіх полеглих на цьому шляху. І заради них продовжуємо битися за свою країну. З річницею — кожного, хто був і залишається частиною азовської родини!3ОШБр | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army| TikTok | Підтримай Третю штурмову🇺🇦
👁 3,100 25-03-16 16:09
Україна терміново має вирішити питання з проросійськими політиками. Бо те, що скоро у нас почнеться, ми можемо не вивезти. Російський вплив, гроші у вербовку, інформаційні кампанії і диверсії збільшуються в геометричній прогресії. А будуть ще збільшуватись, аби впливати на моральний стан суспільства, розділяти людей, зосереджувати увагу на штучно створених конфліктах. Особливо на фоні внутрішньої втоми від війни та х***ві стосунки з партнерами. В таких умовах тримати при владі, в бізнесі, в публічній політиці вчорашніх прихильників рф, мʼяко кажучи, небезпечно. Я не вірю в те, що хтось міг раптом перевиховатись. Просто сидять тихенько, чекаючи свого часу. Вже зʼявляються новини, що люди Медведчука намагаються взяти під контроль медіа, які залишились без грантової підтримки, активізувались проросійські пропагандисти. Уявіть, що буде з країною під час виборів. Це і так найкращий час, аби всі між собою пересварились. Плюс війна та шалений рівень активності росіян всередині нашої держави. Україна сьогодні має зробити те, що не зробила за ці три роки: повністю викорінити російську агентуру й перефарбованих ватників з центральної та місцевої влади. При тому дуже швидко.@MaksymZhorin 👊🏻