Source
AESPA UKRAINE | æspa | 100425: оновлення бабблу Вінтер[12:08 AM KST]— єєєєєє— сьогодні день н...
134 Views/Reach
2025-04-10 16:43
Message №18639
🌟 100425: оновлення бабблу Вінтер[12:08 AM KST]— єєєєєє— сьогодні день народження Джімін-онні…— отже, ще один день народження, який ми провели разом— ммм— це вже дев’ятий раз…?— справді??!??!!!!— це божевілля— треба сказати— Джімін-онні— ваааах…— це вражає[12:11 AM KST]— просто зараз Місс Ю Джімін— каже, що зворушена моїм подарунком і листом— тому— я попросила її надіслати селфі з мокрими очима від сліз— мабуть, вона зараз у шоці від усіх повідомлень з привітаннями— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ я просто тихенько чекатиму— 😊🙃[12:13 AM KST]— сподіваюся, це буде щасливий день народження…😄— а серед усього цього ще й треба перезапостити W Korea— трошки таке собі— довелося трохи відчути настрій— хм— хоча— нічого не вдієш— треба, звісно[12:15 AM KST]— ця дівчина зрозуміє… або навіть не зверне увагу— насправді, можливо, це я так переймаюся*емоджі*— для фотосету W цього разу я справді— зробила неймовірний вибір?— після дебюту— вперше!!!— у — найперший— раз!— я зробила всі фото від початку до кінця без лінз…..— мої… голі очі…— не можу повірити, що зробила фотосесію без лінз…— може, тому й відчувалося інакше…— якось— 🙂 це не оце відчуття— 😏 оце саме той погляд— просто погляньте на очі— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ага ㅋㅋㅋ саме вони— просто подивіться на очі— 😐 не це 😒 а ось це— очі— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ це справді щось новеньке… мої голі очі…— ах, ви ж бачили під час моїх прямих трансляцій — але фотосесія — це ж інше…— здається, я ніколи не робила зйомку без (лінз)…— ну… чекайте з нетерпінням… 😏😏[12:24 AM KST] — ну все, йдіть спати швиденько, всі— я збираюся подивитися «Someday or One Day» і спробувати зрозуміти його ще раз— якщо засну під час перегляду…— доведеться передивлятися, так…?— ах, може подивитися завтра…— а треба було дивитися під час кардіо сьогодні…— хоча ні, я б усе одно не встигла додивитися…— спершу спробую— швиденько спати— т/і!!!!!!!!*емоджі*— виглядає трохи меланхолійно*емоджі*— хехе, це щире кохання🫶— на добраніч, т/і~~~~~~~~#bubble 🌟#winter🌟@foraespa