Source
AESPA UKRAINE | æspa | 050225: оновлення бабблу Вінтерза 04.02[3:42 AM CST]— я хотіла з’їсти ...
123 Views/Reach
2025-02-05 16:17
Message №16591
🌟 050225: оновлення бабблу Вінтерза 04.02[3:42 AM CST]— я хотіла з’їсти тако одразу після приїзду, але виникла проблема з доставкою— тому я так і не змогла його поїсти,,,— ні, я його не їла— було занадто клопітно, тож я просто не стала замовляти— з’їла два рамьони— як і очікувалося,, рамьон,,— завтра вже точно з’їм тако хехехе— я їла Jin Ramyeon (гострий) і темпура удон— ах, чому…— я ж точно прийняла душ— але чому мої руки пахнуть рамьоном?— ,,,запах такий сильний— ні, але ж я їла не руками, чому тоді вони так пахнуть?— це дивно, тепер, коли я замислилася— мм?— це справді дивно— …?!— я що, перетворююся на рамьон?— ну, це не найгірше, що могло б статися— оскільки завтра нам не треба рано вирушати, я зможу трохи довше поспати— хехехехехехехехехехехе— вчора я дуже добре виспалася хехехехе— останнім часом я тренуюся раз на день.— моя мета — дотримуватися цього режиму до кінця туру.— поки що мені це вдається— я спробую дотримуватися цього й надалі— і…— зачекайте— подивіться мою сторіз через хвилину хехехе— ах-ах, зачекайте 5 хвилин— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ зачекайте ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— у мене є одна думка— думаю— закінчу з цим і…— завантажу…[4:06 AM CST]— зачекайте хехехехехехехехехехе— 2 хвилини— ㅠㅠ я не граю в «відштовхування-притягування»— я дійсно просто притягую вас до себе— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— зачекайте ㅋㅋㅋㅋㅋ, я думаю ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— я роблю це ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— ха,,, у мене дилема.— хмм,…— ок, рілси— дивіться в рілсах хехехехе— не в сторіз, а в рілсах!— …як вам…??— я реально вагалася, чи викладати це в сторіс, чи в рілси— я навіть запитала у брата— сторіз дав би більш стильний вайб— але оскільки рілси залишабться в записах, не буде відчуття, що щось втрачено. от я і питала, куди краще завантажити.— . завантажила це в рілси з мокрими від хвилювання руками— фух, я нервувала— це… нормально…??— але що б там не було, хехе, т/і все одно все сподобається~~~~~~~~— це фото місяця я зробила у США.— красиве, правда?— оскільки я не записувала це серйозно, воно, мабуть, звучить легковажно— але в цьому і є його фішка— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ви розумієте, який настрій я хотіла передати, правда? ^^— просто послухайте це без зайвих думок хехехехехе— не знаю, але мої руки знову спітніли— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— просто послухайте це без зайвого напруження— хіхі[4:28 AM CST]— а тепер я зникну, бо мені соромно— бувайте!#bubble 🌟#winter🌟@foraespa