Source
Кирило Фесик | Ми в нашому районі вже реалізували декілька проєктів, пов’язаних з обл...
2 350 Views/Reach
2026-04-30 12:10
Message №4895
Ми в нашому районі вже реалізували декілька проєктів, пов’язаних з облаштуванням майданчиків для вигулу собак. Завжди це відбувається за ініціативою мешканців та з узгодженням із навколишніми будинковими громадами. Я завжди позитивно реагую на будь-які ініціативи щодо створення таких просторів, і там, де це можливо, ми намагаємося їх реалізувати.До нас звернулася будинкова громада з ЖК ObolonSky. Активний мешканець цього ЖК Максим Харченко запропонував розглянути вільну локацію біля ЖК. Ми виїхали на місце разом із нашою подругою та творчою натхненницею краси Оболонського району Марією Ковальчук. Визначили локацію, яка за всіма юридичними та логічними параметрами відповідає можливості встановлення майданчика для вигулу собак. Домовилися спільними силами працювати над його облаштуванням.Цікавить думка прибудинкової громади: чи доцільно встановлювати майданчик у цій локації?Додаємо схему розміщення майданчика: його параметри - 10×15 метрів, висота огорожі - 1,7 м.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook