Source
Кирило Фесик | Сьогодні разом із начальницею відділу культури Ольгою Бондарчук відвід...
3 300 Views/Reach
2026-04-10 13:12
Message №4760
Сьогодні разом із начальницею відділу культури Ольгою Бондарчук відвідали дві бібліотеки нашого району, які минулого року отримали інвестиції.Зокрема, побували в бібліотеці «Обрій», де було проведено ремонт. Заклад очолює чудова завідувачка — пані Любов Миколаївна Дегтярьова. Поспілкувалися про роботу бібліотеки, подякували колективу за відданість своїй справі. Незважаючи на поважний вік, Любов Миколаївна по-справжньому живе своєю професією та вже 50 років працює у бібліотечній сфері.Хочу зазначити, що поширена суспільна думка про те, що бібліотеки — це архаїзм, абсолютно не відповідає дійсності. Лише за минулий рік бібліотеки відвідали1 мільйон 120 тисяч разів, а читачі взяли понад 300 тисяч книг. Це свідчить про те, що мешканці активно користуються бібліотеками. Крім того, взимку тут функціонував пункт незламності, який був затребуваний серед людей.Також відвідали бібліотеку «Мрія», де панує затишна, камерна атмосфера. Заклад очолює чудова завідувачка Науменко Інна Миколаївна. У бібліотеці виконано якісний ремонт, вдало підібрано кольорові рішення, облаштовано невелику конференц-залу для проведення клубних заходів. Вже закуплено проєктор, що дозволить проводити презентації та інші важливі події.Ми продовжуємо працювати над покращенням інфраструктури бібліотек. Сьогодні навіть пожартували з Ольгою Бондарчук, що, можливо, я перший голова адміністрації, який особисто об’їжджає бібліотеки.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook