Source
Кирило Фесик | Шановні оболонці, бачимо всі ваші повідомлення щодо відсутності теплоп...
28 800 Views/Reach
2026-01-31 19:16
Message №4375
Шановні оболонці, бачимо всі ваші повідомлення щодо відсутності теплопостачання.Хочу зазначити, що кожне звернення бачу. Водночас важливо розуміти: до 23:00 ми маємо вийти на стабільні параметри подачі з боку Київтеплоенерго, після чого процес відновлення тепла піде значно швидше, але на його пришвидшення ми аж ніяк не впливаємо.Також варто враховувати, що в багатьох будинках після ранкової зупинки подачі тепла система завоздушилась. По всьому району працюють майстри, які спускають повітря зі стояків та внутрішніх мереж.Наразі відновлення відбувається не так швидко, як хотілося б, через нестабільність системи та складні погодні умови.Дуже прошу вашого розуміння та терпіння. Немає жодної людини серед комунальних служб, яка зараз не працює. Уже третій тиждень підряд усі задіяні фахівці працюють без вихідних і продовжують роботу навіть у ці години.Пам’ятаймо, хто наш спільний ворог і через кого ми змушені проходити ці випробування. Запевняю вас: ситуація контрольована й дійсно стає кращою з кожною годиною.Продовжуємо працювати.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook