Source
Кирило Фесик | Сьогодні ми провели засідання комітету з питань безбар’єрності.Почали ...
1 640 Views/Reach
2025-09-18 15:59
Message №3518
Сьогодні ми провели засідання комітету з питань безбар’єрності.Почали наше засідання з того, що подякували Факультету інженерних систем та екології Київського національного університету будівництва і архітектури та їх чудовій та не байдужій до темі інклюзії студентці – Гутовій Олені Сергіївні за допомогу в проведенні моніторингу об’єктів в Оболонському районі на доступність, а також внесення даних в реєстр мапи безбарʼєрності ЛУН.Обговорили кілька важливих тем:- моніторинг стану безбар’єрності об’єктів Оболонського району;- рекомендації щодо покращення доступності інфраструктури та послуг для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;- облаштування безбар’єрних просторів у закладах освіти та на маршрутах пересування.Окремо зупинилися на питанні облаштування безбар’єрного простору в Ліцеї №9, де навчається Олена Килимнюк, яка вже є багаторічною вихованицею нашого Центру комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю. На засіданні був присутній головний інженер управління освіти, з яким ми домовилися вже до кінця цього року встановити у школі електропідйомник. Також ми відпрацюємо питання облаштування маршруту від будинку Олени до найближчої зупинки громадського транспорту.Крім того, взяли в роботу такі питання:- відпрацювати алгоритм дій по нанесенню розміток для паркування автомобілей людей з інвалідністю.- нанесення спеціальної розмітки біля медичних закладів району.- перевірка стану виконання робіт із встановлення пандусів в житлових будинках, що заплановано на 2025 рік.Також домовилися найближчими днями виїхати до НРЦ №22 для визначення переліку робіт, які необхідно провести наступного року, а також для покращення матеріально-технічної бази закладу.Крок за кроком рухаємося до створення району, зручного для всіх мешканців без винятку.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook