Source
Кирило Фесик | Сьогодні ми традиційно відзначили День міста Бахмут разом з нашими дру...
3 700 Views/Reach
2025-09-14 15:55
Message №3478
🌹Сьогодні ми традиційно відзначили День міста Бахмут разом з нашими друзями-бахмутянами, які чудово інтегрувались у нашому районі та столиці. Захід вже третій рік відбувається у парку «Наталка» та об’єднав сотні людей.Свято розпочалося дитячою розважальною програмою: працювали ігрові зони, майстер-класи, ярмарок, виставка творів Сергія Садчікова, а також інформаційні блоки від Червоного Хреста та ДСНС.Далі вже традиційно відбулася урочиста висадка 30 кущів троянд на знак пам’яті про місто Бахмут.Концертна програма «З Бахмутом у серці» подарувала гостям багато емоцій: виступали ансамблі «Домінанта», «Рапсодія», юні та дорослі солісти, а також Заслужений академічний зразково-показовий оркестр ЗСУ.Свято завершилось частуваннями, дружнім спілкуванням та фотозонами біля «Алеї троянд».Наша команда традиційно взяла участь в організації, зокрема велика подяка начальниці Відділу культури - Ользі Бондарчук, яка як завжди з душею поставилась до організації даного свята!Бахмут став символом героїзму української нації, а також великого горя - коли знищуються цілі міста в терористичній та несправедливій війні.Вже маю велику кількість друзів серед бахмутян. Також чудово поспілкувався з начальником Бахмутської міської військової адміністрації ОлексіємРевою.Хочу звернути увагу, що в нашому районі з 2022 року працює Хаб-підтримки бахмутян, де завжди можна отримати допомогу та підтримку! Залишаю посилання на їх telegram канал.Дякуємо всім, хто долучився до цього теплого і світлого дня. Бахмут назавжди у нашому серці!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook