Source
Кирило Фесик | ️Незважаючи на те, що навчальний рік вже почався, наша інтенсивна робо...
16 700 Views/Reach
2025-09-08 08:52
Message №3417
🛠️Незважаючи на те, що навчальний рік вже почався, наша інтенсивна робота по покращенню освітнього простору, триває!Днями провели об’їзд навчальними закладами Оболонського району, щоб перевірити хід ремонтних робіт.У Ліцеї «Оболонь» відремонтовано місця загального користування, приміщення класів, бібліотеку та коридори. Також замінено систему опалення та електропостачання. Усі роботи завершено до початку навчального року, тож Ліцей зустрів учнів у комфортних умовах. Дякую директору Євгену Полякову за теплу атмосферу та професійну роботу, щиро пишаюсь вами!У Ліцеї №256, директоркою якого є молода та амбітна Ірина Димань, також відремонтовано класи та коридори, замінено систему опалення й електропостачання. Усі роботи завершені вчасно – до старту навчального року.Наостанок завітали до новопризначеної директорки Школи І–ІІІ ступенів №226 – Наталії Долженкової. У закладі відремонтовано коридори, замінено систему опалення та електропостачання. Роботи вже на етапі завершення. Також на найближчий час плануємо капітальний ремонт укриття та фасаду закладу!Щиро дякую Управлінню освіти, яке невпинно реалізує масштабні проєкти та з кожним роком зміцнює лідерські позиції району.Дякую директорам та всьому колективу освітянської спільноти Оболоні!‼️Важливо‼️ На сьогодні вже розпочато процес бюджетного планування на наступний рік. Прохання до всіх директорів, батьків та педагогічних колективів, запрошуйте мене на проблемні локації, я обов’язково приїду! Найближчі обʼїзди планую саме на такі локації, адже ми завжди плануємо ресурс з урахуванням реальних побажань громади та ніколи не приймаємо рішень самостійно!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook