Source
Кирило Фесик | В суботу на Оболоні відбувся Кубок Оболоні з шахів, бліц, організовани...
1 620 Views/Reach
2025-08-03 09:41
Message №3185
В суботу на Оболоні відбувся Кубок Оболоні з шахів, бліц, організований нашими вже добрими друзями з Київської школи економіки.Ми раді були долучились до організації цього заходу, в якому взяли участь близько 179 учасників, серед них – ветерани та діючі Захисники.Почесним гостем турніру став президент Федерації шахів України Олександр Камишин.Ще раз хочемо підкреслити, дуже приємно, що на Оболоні з’явився такий потужний заклад, як Київська школа економіки. Це не просто вищий навчальний заклад – це велика освітня екосистема, з якою ми активно співпрацюємо.Чудово, що є можливість організовувати заходи, де і молодь, і дорослі можуть розвивати інтелектуальні види спорту, зокрема шахи, та хоча б на мить відволіктися від страшних реалій воєнного часу.Я завжди наголошую на всіх заходах: важливо підтримувати й такі події. Атмосфера турніру була надзвичайною – усі присутні отримали велике задоволення й справжні спортивні емоції.Щиро дякую керівництву та зокрема директору KSE Михайлу Шнейдеру за організацію крутих заходів та розвиток важливих напрямків!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook