Source
Кирило Фесик | Останні кілька днів, моя стрічка у Facebook буквально наповнена усміхн...
1 700 Views/Reach
2025-06-14 11:15
Message №2909
Останні кілька днів, моя стрічка у Facebook буквально наповнена усміхненими, трохи втомленими, але неймовірно гордими обличчями директорів наших освітніх закладів.І я розумію чому. Вчора для тисяч молодих українців був важливий день — випускний для учнів 9-х класів.Хочу щиро привітати всіх батьків, чиї діти досягли цієї важливої позначки. Привітати самих випускників — із завершенням великого етапу шкільного життя. І, звісно ж, подякувати педагогам і керівництву шкіл — саме завдяки вам ці діти мають ґрунт під ногами та амбітні погляди в майбутнє.Вчора мав за честь привітати учнів Ліцею №214, які святкували випускний у будівлі нашої адміністрації. Це дійсно особлива школа — після зміни керівництва два роки тому заклад буквально зажив новим життям. Наразі там активно тривають роботи з покращення матеріально-технічної бази.Хочу побажати всім випускникам впевненості, щасливого майбутнього, нових досягнень. І головне — живіть, працюйте і вірте в нашу країну.Я зі свого боку зроблю все, щоб коли ви повернетеся до шкіл після канікул — ви побачили суттєві зміни: безпечніші укриття, комфортніші класи, більш гідні умови. Бо саме для вас ми щодня працюємо.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook